uszczelka pod cylider do komara

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Conqeror » 2 kwi 2007, o 21:33

oj Alonzo , slikon jak wyschnei przez 24 h to też będzie mocny , nawet benzyna go nie rozpuści . Tak przecież bak kleiłem . Bo 2 h to przesiakało ale poczekałm cały dzień i nie było bata ,trzyma sie z pól roku i nadal . Teraz mam inny bak bo mi nie potrzebny
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 kwi 2007, o 21:33

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Alonzo » 2 kwi 2007, o 21:54

no wiem ze silikon tez wytrzyma ale hermetik jeszcze mocniej trzyma, nie robi grudek, jest latwiejszy w nalozeniu(konsystencja) :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez BaroS » 3 kwi 2007, o 00:55

Mi to tam różnicy nie robi :P Daję silikon bo takowy mam na stanie, hermetyka nigdy nie widziałem u mnie w garażu, więc ... A silikon dobrze mi trzyma, więc narzekać nie mogę :P
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez Alonzo » 3 kwi 2007, o 06:36

no oczywiscie bo przeciez silikon nie jest taki zly :P ale hermetic lepszy i tanszy(przynajmniej u mnie), no i polski :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości