Porsze o pomoc Honda nsr!

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Porsze o pomoc Honda nsr!

Postprzez jamnik7786 » 5 kwi 2007, o 09:02

Witam mam do was male pytanko moze ktos z was wie jaki olej leje sie do silnika do HONDY NSR( kocie oczy)?oraz jaki plyn hamulcowy? jesli ktos wie to prosze o pomoc !co jest jesli nsr gdy jej przywale to nie idzie od razu tylko cos zabuczy i dopiero po dwuch sekundach dostaje kopa i tona pelnym gazie a jak jade np 3 i chce jej przywalic po garach to nieidziedo przodu wcaleprawie sie nie rozpeda mysleze to filtr powietrza ale jeszcze nie wiem!dzieki
Piszcie na moje gg 6442152 pomoge !!!!
Avatar użytkownika
jamnik7786
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:51
Lokalizacja: Orchowiec

Porsze o pomoc Honda nsr!

Postprzez Pani Kontekstowa » 5 kwi 2007, o 09:02

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marcek » 5 kwi 2007, o 11:09

NSR to chyba 2-suw, dlatego do mieszanki polecam markowy syntetyk, płyn hamulcowy - podejrzewam, że DOT 4
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Re: Porsze o pomoc Honda nsr!

Postprzez endek » 6 kwi 2007, o 09:25

jamnik7786 napisał(a):Witam mam do was male pytanko moze ktos z was wie jaki olej leje sie do silnika do HONDY NSR( kocie oczy)?oraz jaki plyn hamulcowy? jesli ktos wie to prosze o pomoc !co jest jesli nsr gdy jej przywale to nie idzie od razu tylko cos zabuczy i dopiero po dwuch sekundach dostaje kopa i tona pelnym gazie a jak jade np 3 i chce jej przywalic po garach to nieidziedo przodu wcaleprawie sie nie rozpeda mysleze to filtr powietrza ale jeszcze nie wiem!dzieki


no tak jak kolega mówił sytetyk(jak osobiście leje Motula 600) 70zł litr
(taki zielonkawy),można tęz lać od pił STIHLa tez jest dobry.i nieco tańszy

a co do opożninej reakcji to sprawdz świece,a czy masz ja już odblokowaną bo w przypadku zablokowanej to całkiem możliwe.
pozdr

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez jamnik7786 » 6 kwi 2007, o 19:10

To jets wersja nie blokowana JC22 cos takiego a ja bardzo sie na tym nie znam wiesz na tej hondzie! ale to czuc jak sie jedzie bo jezdzilem i na blokowanej i lepiej szla niz moja moj to jest bardzo mulasta ! moze wiesz jeszcze gdzie mozna spuscic olej z silnika (jak go spuscic ) bo nie wiem nie widac zadnego korka pod silnikiem!nalalem dzisiaj oleju do silnika ale jest za duzo bo jak chce wzucic bieg to cos trzeszczy i strzela i sprzeglo ciagnie! bou mnie jest cvhyba tam jakis syf bo jak tam jest takie okienko co pisze minimum maximum to wcale olej sie tam nie pokazuje !musi byc jakis syf od srodka dekla ! jak mi mozecie jeszzce powiedziec to jak sie tenolej spuszcza z silnika to bende wdzieczny!?Dzieki pozdro
Piszcie na moje gg 6442152 pomoge !!!!
Avatar użytkownika
jamnik7786
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:51
Lokalizacja: Orchowiec

Postprzez endek » 6 kwi 2007, o 19:56

jamnik7786 napisał(a):To jets wersja nie blokowana JC22 cos takiego a ja bardzo sie na tym nie znam wiesz na tej hondzie! ale to czuc jak sie jedzie bo jezdzilem i na blokowanej i lepiej szla niz moja moj to jest bardzo mulasta ! moze wiesz jeszcze gdzie mozna spuscic olej z silnika (jak go spuscic ) bo nie wiem nie widac zadnego korka pod silnikiem!nalalem dzisiaj oleju do silnika ale jest za duzo bo jak chce wzucic bieg to cos trzeszczy i strzela i sprzeglo ciagnie! bou mnie jest cvhyba tam jakis syf bo jak tam jest takie okienko co pisze minimum maximum to wcale olej sie tam nie pokazuje !musi byc jakis syf od srodka dekla ! jak mi mozecie jeszzce powiedziec to jak sie tenolej spuszcza z silnika to bende wdzieczny!?Dzieki pozdro


Sprawdz poziom oleju nie wiem jak jest przy NSR0ach ale chyba bedzie pisać na deklu lub bedize szkiełko a co do spuszczania oleju to musi być śróbka na spodzie silnika dobrze popatrz

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez domek » 6 kwi 2007, o 21:27

Aaa... sprzęgło trzeszczy, tzn. że albo nie wyregulowane, albo, co jest bardziej prawdopodobne, tarcze sprzęgłowe nadają się do wymiany.
Avatar użytkownika
domek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 07:12
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Postprzez endek » 6 kwi 2007, o 22:17

domek napisał(a):Aaa... sprzęgło trzeszczy, tzn. że albo nie wyregulowane, albo, co jest bardziej prawdopodobne, tarcze sprzęgłowe nadają się do wymiany.

No widocznie zdarły sie okładziny z tarczek a spróój jeszcze podciągnoć linke od sprzegła moze masz za lużną i przez to ci ciągnie sprzegło Pozdro

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez jamnik7786 » 9 kwi 2007, o 15:10

dzieki chlopaki za pomoc ale to byl rozkrecony koszyk szprzeglowy byliscie blisko!naprawde dzieki moze wiecie kto ma do sprzedania malucha bez papierow lu wsk 3 w dobrym stanie na chodzie!?dzieki pozdro
Piszcie na moje gg 6442152 pomoge !!!!
Avatar użytkownika
jamnik7786
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:51
Lokalizacja: Orchowiec


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości