Problem z odpaleniem quada [diablo 150cc]

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Problem z odpaleniem quada [diablo 150cc]

Postprzez kenzo512 » 6 lip 2016, o 20:02

Ok. Bede własnie zamawiał gaznik i moduł drugi. Jeszcze tylko takie pytanko mam. Jak rozbierany byl silnik i bardzoi ciezko zeszło magneto. Przy czym zciagane bylo zciagaczem. i troske sie wgeło nie ociera raczej i nic z tych zeczy przy kreceniu bynajmniej tego nie czuc.. Tylko pytanie polega jezeli ono jest troszke wgete czy to nie jest przyczyna własnie owego magneta ze go zalewa a jak zapali z wielkiem trudem to nie reaguje na gaz;/ I jeszcze taki pytanko czy napewno nie jest to wina instalacji?
kenzo512
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 cze 2016, o 12:13
Pojazdy: quad 150c skuter 49c

Problem z odpaleniem quada [diablo 150cc]

Postprzez Pani Kontekstowa » 6 lip 2016, o 20:02

Pani Kontekstowa
 

Problem z odpaleniem quada [diablo 150cc]

Postprzez kenzo512 » 13 lip 2016, o 09:31

No witał wczoraj wieczorem udało mi sie wkoncu zrobic bestie po wymianie gaznika i modułu odpalił :) Mam jeszcze takie pytanko rozgladam sie za aku i znalazłem na olx tu niedaleko mnie niby nowy akumulator tylko on niby jest skierowany bardziej ku alarmom itp chodzi mi o aku: EUROPOWER 12v 17AH i takie pytanko czy mogł by byc on załozony do własnie mojego quada?
kenzo512
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 cze 2016, o 12:13
Pojazdy: quad 150c skuter 49c

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 118 gości