..

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

..

Postprzez SzogunLWG » 3 lip 2016, o 18:27

....
Ostatnio edytowano 24 lis 2020, o 15:51 przez SzogunLWG, łącznie edytowano 1 raz
SzogunLWG
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:05

..

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 lip 2016, o 18:27

Pani Kontekstowa
 

Derbi Senda Problem z zapalanie jak jest zimna.

Postprzez SzogunLWG » 8 lip 2016, o 00:26

Zauważyłem jeszcze ze jak jade np, ze zgórki i zejde z gazu ( wiem wiem 2t nie powinno sie hamować silnikiem ) , to tak stuka/szumi w silniku a jak nacisne sprzegło znika i jedzie normalnie jak puszcze to znow to samo .
SzogunLWG
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:05

Re: Derbi Senda Problem z zapalanie jak jest zimna.

Postprzez benzerek » 8 lip 2016, o 07:14

Duży jest opór jak kopiesz? Jak możesz bez trudu ręką przeciągnąć całą kopke to sprzęgło jest włączone tzn ze musisz poluzować linke lub być może kupiłeś silnik na wykończeniu.
benzerek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 20:29
Pochwały: 1
Pojazdy: Benzer Shaft, Router WS50

Derbi Senda Problem z zapalanie jak jest zimna.

Postprzez SzogunLWG » 8 lip 2016, o 10:15

Sprzegło nie ma wcale luzu odrazu mi łapie , a co do kopki to wiesz ręką zapale ale trzeba sie przyłożyć do tego , silnik chyba jest ok bo olejem nie pluje , w rezo sie troche dłuzej zbiera tak ja by do pewnych obrotów dochodziła i staneła i dalej redukcja i dopiero sie zbierze. Patrzyłem tez świece świeca ładna nie przykopcona.


Jeszcze mam pytanie to moze być kosz ?? bo mam zamiar dzisiaj rozebrać ale nie wiem czy jest sens , bo jestem w 80% pewnien ze to cos ze sprzegłem ponieważ jak juz pisałem , te drgania,churczenie, występuje wtedy gdy spada z obrotów ( puszczam gaz ) a jak sprzegło nascisne to jest ok nic nie tłucze .

Nawet jak przyłoże reke do dekla sprzegła jak stoi to nic nie tłucze jak gazu daje i jak spada z obrotów to takie lekkie drgania występują>
SzogunLWG
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:05

Re: Derbi Senda Problem z zapalanie jak jest zimna.

Postprzez benzerek » 8 lip 2016, o 23:05

Pewnie poluzowała sie nakretka mocująca sprzęgła i sprzy wiekszych obrotach sprzęgło wpada w owe drgania trzeba ją dokrecic


Autor postu otrzymał pochwałę
benzerek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 20:29
Pochwały: 1
Pojazdy: Benzer Shaft, Router WS50

Derbi Senda Problem z zapalanie jak jest zimna.

Postprzez SzogunLWG » 9 lip 2016, o 11:09

hahahahaha
Sorki chłopaki ze wam tyłek zawracałem :F

Silnik sie poluzował. :roll:
Wczoraj miałem czas sobie siąść przy nim bo olej sprawdzałem ,ja silnik odkrecić a tu cos mi lata :twisted: , silnik nie miał dużego luzu ale był , teraz to nawet lepiej niz przed kupnem na wysokich obrotach silnik nie drga . A co do tego palenia to samo sie rozwiązało pali normalnie , okazało sie ze wujek kupił paliwo na takie stacji co lubią sobie no dolewać wody xd :>


Temat do zamkniecia , laci plusik dla cb za pomoc .
SzogunLWG
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:05

Derbi Senda Problem z zapalanie jak jest zimna.

Postprzez Romecik2t » 9 lip 2016, o 18:31

SzogunLWG, :F :F
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 65 gości