Peugeot z przebitymi numerami

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Peugeot z przebitymi numerami

Postprzez Diler52 » 4 lut 2017, o 00:12

Witam wszystkich serdecznie, wiem że podobne tematy już były ale nie znalazłem odpowiedzi.Mój problem polega na tym że rok temu w wakacje kupiłem peugeota xp6 od tamtej pory dokonałem w nim kilku wymian aby nadawał sie do rejestracji i ostatnio dopatrzyłem sie że mój cross ma w papierach 2011r a rame którą ma wychodziły do ok 2007 dodam że przy zakupie tego nie wiedziałem, motocykl jest sprowadzony z francji.Chciałbym sie dowiedzieć co moge w tej sytuacji zrobić?Czy jeśli zgłosze na policje że zostałem oszukany to odzyskam pieniądze które wydałem na jego zakup oraz czy będe miał z tego powodu jakieś problemy?Z góry dziękuje za odpowiedź bo nie wiem co mam teraz robić
Diler52
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2017, o 23:58

Peugeot z przebitymi numerami

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 lut 2017, o 00:12

Pani Kontekstowa
 

Peugeot z przebitymi numerami

Postprzez igrek97 » 6 lut 2017, o 22:15

Rejestrować :mrgreen:
Bez młota, to ch*j nie robota! :F
bedziesz sluchał @ igrek97, to zobaczysz jak skonczysz
Avatar użytkownika
igrek97
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3562
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 18:59
Pochwały: 25
Pojazdy: sterta złomu

Peugeot z przebitymi numerami

Postprzez Angler » 6 lut 2017, o 22:23

Jeżeli numery ramy zgadzają się z tymi z dokumentów to nie powinno być problemu - bardzo często data pierwszej rejestracji jest wpisywana w dokumentach zamiast roku produkcji. W każdym razie na pewno jest często traktowana jako ważniejsza
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości