Koło zamienne do chopper 50 łoś

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Koło zamienne do chopper 50 łoś

Postprzez Dominiksss » 19 mar 2017, o 21:00

Witam Mam wazne pytanie gdyz jestem początkującym motocyklistą. Ostatno jechałem swoil chopperem zatrzymałęm sie gdyż łancych zaczął sie "trząść" nic szczególnego nie widziałem gdy chciałe ruszyc łancuch strzelął jak opentany nie mogłem ruszyc inagłe cos strzelił śruby od oski tylniej poypadały i tylnia piasta i bebenek jagby wypadły zebatka juz była popsuta predziej ale brat ja zrobił ale znow sie posuła juz nie da suie tego zrobic i koło tez juz jest dojechane chciałe byscie mi poiedzieli jakie tylnie koło by pasowało do chopper zamienne gdyz na necie nie ma takiego drugiego prosił bym o takie zebym nic nie musiał przerabia ni musiał kupyać tylniego wachacza zeby pasowało w 100% podajcie jakies linki do tanich kół jak jest potrzebne. Z góry dziekuje
Dominiksss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2017, o 20:51
Pojazdy: chopper 70 łoś

Koło zamienne do chopper 50 łoś

Postprzez Pani Kontekstowa » 19 mar 2017, o 21:00

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości