Burgman UH200 czasem ma zbyt wysokie wolne obroty

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Burgman UH200 czasem ma zbyt wysokie wolne obroty

Postprzez Sylwek200 » 17 kwi 2019, o 20:03

Koledzy mam taki problem którego od dłuższego czasu nie mogę zdiagnozować i rozwiązać.

Mój skuter Suzuki Burgman uh200 k7 czasem ma zbyt wysokie wolne obroty (ok 2000 obr/min), zgaszenie go i ponowne odpalenie przywraca prawidłowe wolne obroty (czasem muszę dwa razy zgasić i odpalić).

Silnik jest na wtrysku, świeca nowa, poza tym odpala na dotyk i chodzi bez zarzutu tylko te obroty że aż wstyd na skrzyżowaniu...

Śruby od regulacji obrotami (przy linkach gazu) wykręcone maksymalnie ale one jakby nie działały już w dół tzn mogę ją całkiem wykręcić a wolne obroty chyba elektronika sama utrzymuje?

Aha i jeszcze jedno - wcześniej miałem silnik 125 który podmieniłem na kompletny 200 łącznie z modułem i na tym starym silniku sytuacja wyglądała tak samo! Czyli coś jakby z wiązką czy pozostałą elektroniką tylko jak coś znaleźć?

Czy sonda lambda spalin może tu mieć coś do rzeczy? bo tą wziąłem z poprzedniego silnika
Sylwek200
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2019, o 19:54
Pojazdy: SUZUKI BURGMAN UH200 k7

Burgman UH200 czasem ma zbyt wysokie wolne obroty

Postprzez Pani Kontekstowa » 17 kwi 2019, o 20:03

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości