GAŹNIK BING 17

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

GAŹNIK BING 17

Postprzez R_a_m_zi_i » 12 kwi 2007, o 11:41

Witam!
Kupiłme niedawno gaźnik BING17 który miał pasować do simsona, choć w opisie przedmiotu(allegro) było napisane, że jest on wymontowany z Zundappa. Gaźnik wygląda identycznie jak tem od simka. Gdy założyłem do do swojego simka zalewało go, a jeśli pracował to tylko na pełnym ssaniu. Gdy wyłączam ssanie motor gaśnie lub zalewa go. Co mam zrobić w związku z tym? Dysze nie były rozwiercane, a w gaźniku nie było nic kombinowane. Był on prowdopodobnie montowany seryjnie w owym Zundappie i w nim działał poprawnie. Proszę o pomoc, bo nie chce mi się kupować oryginalnego do simka za 250 zł.
PORSZĘ O POMOC :))
R_a_m_zi_i
 

GAŹNIK BING 17

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 kwi 2007, o 11:41

Pani Kontekstowa
 

Postprzez endek » 12 kwi 2007, o 14:12

sprawdz jaki jest poziom paliwa w gażniku a jesli zalewa to weż opuść iglice przepustnicy

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Adi.G. » 12 kwi 2007, o 14:20

Ustaw iglice jak najniżej mi też tak zalewało
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Marcek » 12 kwi 2007, o 16:27

Przyznam sie, że trochę mnie to dziwi. W końcu na ssaniu chodzi na bogatszej mieszance, więc teoretycznie wtedy powinno go zalewać. Może wręcz przeciwnie - ma za malo paliwa? Sprawdź poziom w plywaku, ustaw skład mieszanki.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

BING 17

Postprzez Ramzi » 13 kwi 2007, o 13:21

Spodziewałem się bardziej wyczerpującej odpowiedzi, bo tyle to i ja mogę sie domyślić ;))
Ramzi
 

Postprzez BaroS » 13 kwi 2007, o 13:50

To się nie domyślaj tylko kombinuj :wink:
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Re: BING 17

Postprzez Koner » 13 kwi 2007, o 16:13

Ramzi napisał(a):Spodziewałem się bardziej wyczerpującej odpowiedzi, bo tyle to i ja mogę sie domyślić ;))


Jakie chciałeś bardziej wyczerpujące odpowiedzi.Nic więcej raczej nie da się zrobić z gaźnikiem.Każdy napisał najbardziej prawdopodobną odpowiedź.Więcej już się nie da wyregulować.Jeśli to nie pomaga to może ma jakąś wadę fabryczną i trzeba kupić nowy.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

BING 17

Postprzez Ramzi » 14 kwi 2007, o 22:05

utłukę majstka
jak mo go montował to zapodział gdzieś taki tłoczak od ssania i nie idzie podłączyć gaźnika!!! :x :x :x :x
Ramzi
 


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 420 gości