chart

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

chart

Postprzez matheush » 24 mar 2007, o 16:48

zwracam się w tym temacie do wszystkich posiadaczy chartów. czy jest to dobry motorower? Czy dużo się psuje? (ew. porównanie z ogarem 200 lub simsonem), jakie osiągi itp. (może będę mógł kupić charta od starszego pana 100% oryginał (czy cena do 1000 zł jest ok?)).
Avatar użytkownika
matheush
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 19:32
Lokalizacja: Lipy

chart

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 mar 2007, o 16:48

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Alonzo » 24 mar 2007, o 16:52

nie posiadam charta ale troche o nich wiem( dzieki Lizardowi :) ) no chart jest dosc nowoczesny, na pewno najwiekszy pluc to fabyrcznie montowany alektroniczny zaplon, czyli odpada ustawianie zaplonu, kondensator itd, ma fabrycznie kierunki i stop wiec w miescie jest bezpieczniej, no 3 biegi, ladny wyglad, naprawde godny polecenia, z awaryjnoscia nie wiem, ale wiem ze czesci sa ciezko dostepne
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez kapsel » 24 mar 2007, o 17:18

Ludzie już mnie nie denerwujcie z tymi częściami :evil: Na każdym forum piszą, że nie ma części do Charta - g%#&^ prawda! Części są! Na pewno nie tyle ile do innych Rometów ale są!

Chart jest ostatnim produktem Rometu. I dzięki temu jest już trochę unowocześniony - jest najlepszy z Rometów.
Avatar użytkownika
kapsel
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 239
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 17:10
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Lizard » 24 mar 2007, o 19:42

Przedewszystkim elektroniczny zapłon i dobra iskra w każdych warunkach. Po drugie stop + kierunkowskazy, po trzecie mój pali jakieś 2 l/100 km, po czwarte dobre osiągi, po piąte dobre hamulce, po szóste jak się poszuka to części można dostać. Po siódme części niestety są droższe niż do Ogara. Po ósme z tą ramą i tym zawieszeniem nie boję się o swoje życie gdy wjeżdżam w dziurę przy 60. Po dziewiąte ładny wygląd.
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 109 gości

cron