Ja i mój Diabełek :D

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Ja i mój Diabełek :D

Postprzez Konrad » 12 cze 2007, o 19:43

Moje moto możecie oglądac na tej stronie klikając w link poniżej :)
Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Romet/Pony%20M301/6150">  Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Rom ... 0M301/6150

Dal mojego Diabełka poświęciłem barrrddddzoooo duż czasu niemal każde popołudnie po szkole spędzałem garażu.Nazywam sie Konrad Pluta lat 15 i mieszkam w Lędzinach miasto w woj. Śląskim okolice Katowic Tychów.
Posłużę pomocą cennymi radami bo dla mnie to przyjemnośc robić w garażu i pomagać innym =przyjemne z porzytecznym :)

Swoje moto cenię sobie ponad każdą inną rzecz gdyż czas i poświęcenie rekąpensuje w pełni zadowalającą mnie jazdą.SZczerze powiedziawsz powiem że na dopieszcze nie jej potrzeba mi było 9 miechów.
Ale teraz ma wszystko co chciałem mieć(jedna żecz już mnie wkurza a mianowicie owiewka jest to Już WT ale nichce mi się jej ściągac niech zostanie :) )Niema żadnego dyrastycznego tuningu wszystko fajnie chodzi można powiedzieć że to lifting :) .Jest to moje pierwsze moto i na nim się wszystkiego nauczyłem.T właśnie pierszy silnik który rozebrałem pochodził od Diabełka.Jeżeli chcecie coś wiedzieć piszce na wszystkie pytania w miarę możliwości odpowiem :wink:
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Ja i mój Diabełek :D

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 cze 2007, o 19:43

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marcek » 12 cze 2007, o 19:47

W zasadzie mam tylko dwie uwagi - dla własnego bezpieczeństwa załóż oslonę na tłumik i gumy na podnózki.
Poza tym podoba mi się :)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Koner » 12 cze 2007, o 19:54

Najbardziej podoba mi się ten "wściekły"pomarańczowy kolor :) Mógłbyś jeszcze dodać czarną osłonę tłumika,wtedy wszystko by fajnie kontrastowało i pasowało do siebie :P
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Konrad » 12 cze 2007, o 20:35

Fotki są robione zaraz po malowaniu wiec jeszcze niema założonych gum podnużek,kierownicy i osłonki na rurę ale to wszystko jest :D
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3


Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości