Moj komarek ;] A co! Pochwa[le] sie ;)

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Moj komarek ;] A co! Pochwa[le] sie ;)

Postprzez Lbx » 12 cze 2007, o 23:46

KOmar 2351, czyli teleskopy z przodu, biegi w raczce. Jedyna modyfikacja to przesuniecie zapinki o jedna w dol w gazniku (swieca czarnawa lekko, ale ma wiecej mocy i 'powazniejsze' (bardzej basowe) brzmienie, wiec zostanie jak jest ;] Jedyny z nim porblem, to to ze lubi sie czasem zbutnować gdy go porzadnie zagrzać (tak po dłuższej jezdzie), trza mu dać troche spokoju, a rusza bez fochów. No i tylny widelec jakis trefny, bo krzywy ;]
Troche fotek:
[img][570:500]http://img262.imageshack.us/img262/1087/dscn0377jx0.jpg[/img]
[img][570:500]http://img262.imageshack.us/img262/6892/dscn0379rd2.jpg[/img]
[img][570:500]http://img517.imageshack.us/img517/6871/dscn0380mo8.jpg[/img]
[img][570:500]http://img110.imageshack.us/img110/8035/dscn0383ey7.jpg[/img]
[img][570:500]http://img110.imageshack.us/img110/7083/dscn0391yi4.jpg[/img]

Jak widać rdza nie ominela go, zwlaszcza na baku, ale to tak jest ze sprzetem ktory od 30 lat stoi pod gratami w garazu (tak, tam tez rdzewieje ;]) A co jest najlepsze? Ze na 30-letniej benzynie bez zadnych regulacji odpalil od pierwszego kopa ;| Coz... 'Romet' i wsyzstko jasne...

Filmików 2-och:

http://www.youtube.com/watch?v=b0yg1TTLCWs

http://youtube.com/watch?v=65DSrlfPehg


EDIT: Filmiki juz chodzą
Ostatnio edytowano 13 cze 2007, o 07:39 przez Lbx, łącznie edytowano 1 raz
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
Lbx
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 17:10
Lokalizacja: Stettin

Moj komarek ;] A co! Pochwa[le] sie ;)

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 cze 2007, o 23:46

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Conqeror » 12 cze 2007, o 23:56

na tym jasnym kolorku brzydko wyglądaja te obicia . Raczej paierów nie ma ...
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Koner » 12 cze 2007, o 23:57

Może to jest tylko zbieg okoliczności ale można powiedzieć że mam identycznego komara :) :shock: Na początku jak go odpaliłem po 16 latach stania miał identyczne objawy i też mam trochę skrzywiony tylni wachacz,może to jakaś wada fabryczna.
A komarek super.Jest chyba w najfajniejszym kolorze w jakim był komar.Jeśli nie liczyć stanu powłoki lakierniczej(której nie mogę sie czepiać,bo u mnie jest podobnie)To oceniam na 10 :!: Może kieruję się tym że mam podobnego ale..
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Adi.G. » 13 cze 2007, o 00:05

no komarek zarąbiaszczy.. co tu gadać ja tez takiego chce :lol: :!:
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez endek » 13 cze 2007, o 00:11

jak to powiada konieczko ''***'' :)
fajny sprzet ale do kosmetyki wtedy bedzie jeszcze ładniejszy :wink:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Lbx » 13 cze 2007, o 00:19

True, ale z przelakierowaniem ciezka sprawa ;] Sprezarke z tym pistoletem na farbe juz zalatwilem, ale teraz problem bo:
zeby lakierowac treba zedrzec stara farbe
zeby zedrzec stara farbe trzeba wszystko odkrecic i rozkrecic
jak juz lakierujemy to szpachlujemy zeby bylo porzadnie
ogolnie kupa roboty ;] cagle jest to rpzekladane na pozniej ;]

Co do papierow, to posiadam dowod rejestracyjny z 73 bodajze, ale dziwnie to wyglada, taka smieszna karteczka z pieczatkami na beznyne (PRL), najlepsza jest ostatnia, z adnotacja 'wazne bezterminowo' :D Ciekawe czy mi policja to uzna. Oc jest of coz. Z reszta na zdjeciach widac tablice. Troche dziwna, ale tez biała :D Moze sobie ten paseczek neibieski z boku rpzylepie?
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
Lbx
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 17:10
Lokalizacja: Stettin

Postprzez Koner » 13 cze 2007, o 00:23

Z malowanie u mnie jest po dobnie,jakoś nie mogę się do tego zabrać.
A farbę masz takiego samego koloru czy jest tylko podobna??
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Lbx » 13 cze 2007, o 00:32

No oryginalnej to przeciez juz nie dostane ;] Tutaj akurat ojciec, ktory (o dziwo) jest bardzo napalony na ten sprzet chce go dać na wściekłą czerwień. Ja po zdaniu egzaminu na prawo jazdy kat B (ciekawa sprawa, rozjechalo mi sie prawie pieszego, ale jakos egzaminatorowi to nie rpzeszkadzalo) nie jezdze juz na komarku tyle co kiedys (4 kolka...) i nie poswiecam tyle mu czasu... Ale staram sie aby wszystko w nim bylo oryginalne, stacyjka zmieniona (swiatla przerywaly) oryginal of coz, caly aparat zaplonowy do wymiany (jak sie zagrzeje, to cos nie za bardzo chce palic) ale na szczescie tez oryginal. Jestem ciekaw tylko czemu tak stosunkowo wolno jedzie 40 km/h to dla niego wyczyn, mimo ze na rpzebiegu ma tylko 3500 km. Ale to moze kwestia ustawienia zaplonu i gaznika... fajna zabawka jak ktos ma czas, pieniadze i... pasje ;]
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
Lbx
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 17:10
Lokalizacja: Stettin

Postprzez Marcek » 13 cze 2007, o 10:41

Twój dowód rejestracyjny jest jak najbardziej ważny, jest to "Potwierdzenie wpisania do rejestru".
A Komarkowi przyda się tylko kosmetyka i będzie cacuszko.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez pawel15 » 13 cze 2007, o 15:19

Bardzo ładny Komar. Lakier dopieścić i było by super :). A czy jest od początku w rodzinie?
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez piteer » 13 cze 2007, o 15:56

fajny komarek, fajna dróżka do jazdy :) 9/10
`/'o__.
O #-O < MOTÓR >

i dupa UU
Avatar użytkownika
piteer
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 192
Dołączył(a): 24 maja 2007, o 23:14
Lokalizacja: Jarosław

Postprzez Lbx » 13 cze 2007, o 16:04

Od początku ;] W sumie to ciekawa historia, wyjaśniająca czemu w ciągu ~30 lat taki maly przebieg. Mianowicie ojciec mego ojca dostal talon na komara, po czym go kupil (PRL sie klania, gdzie zeby zakupic cos takiego, nie wystarczyly pieniadze). Kupil go zima, ale ze dziadek byl perfekcjonista, az do wiosny wsyzstko w nim regulowal, smarowal, dopieszczal itp. Z przekazow ustnych wynika iz byl na blysk, a palil od dotkniecia ;] NIestety po jakims pol roku zostal skradziony... Dziadek odzyskal pieniadze, bo znalezli winowajce, kupil drugiego komarca, gdyz tamten zostal gdzies opchniety, i stwierdzil ze to... juz nie to samo (wiadomo, tyle ciezkiej pracy nie tylko w udoskonalaniu, ale i zdobywaniu oryginalnych czesci poszlo sie je***) DZiadek - jako ze zaradny byl, niedlugo potem kupil Poloneza, a komarek przelezal swoje w garazu pod jakimis oponami i takimi tam. Dopiero ja zainteresowany ta diabelska maszyna reanimowalem grata w wieku 14 lat (teraz juz pelnoletni jestem). Niestety jakos czas nie dopisywal, i w ciagu tych 4 lat komar zrobil tylko 500 km. No ale teraz w kazdy weekend pracuje przy nim, i na dzien dzisiejszy poza lakierem, oraz przegrzewajacym sie zaplonem nic nie szwankuje.

Dzieki za taki odzew ;] Widac ze kochacie te maszyny!

Pozdrawiam!
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
Lbx
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 17:10
Lokalizacja: Stettin

Postprzez Koner » 13 cze 2007, o 16:05

Filmiki obejżałem i nawet niezłe. :) Ten drugi jest lepszy.Słychac że coś nie tak ma z silnikiem,chyba trzeba go trochę wyregulować. :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Aleksander » 13 cze 2007, o 16:39

fajny komaar ale myślałem ze jakas WSK jedzie tak chodzi jak jest zimny to zawsze silnik nie wchoidz na pełne obroty bylo to slychac na filmiku :)
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Postprzez Lbx » 13 cze 2007, o 16:53

NIe byl zimny ;] Filmik robiony aparatem kolo 4 km od wsi w ktorej stacjonuje komarek ;] z reszta na filmiku widac gorke, z ktorej robilem zdjecia, a na gorke komarek wjechal sam (po polu, nie po drodze 8] )
Tak ze zimny nie byl ;] A ze nie wkrecil sie na maks obroty - trzymalem w lapie aparat (widac jak trzesie) wiec nie jechalem wiecej niz 25 km/h. Ciezko ogarnac wszystko jedna reka ;]
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
Lbx
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 17:10
Lokalizacja: Stettin

Następna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości