jak zaczela sie wasza przygoda z forum

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

jak zaczela sie wasza przygoda z forum

Postprzez pawel615 » 27 cze 2007, o 22:14

piszcie jak trafiliscie na forum
ja pewnego dnia przegladalem strony o wierchowinie (zaciekawil mnie ten motorower) i zobaczylem link do forum motomaniacy- pomylalem klikne se a co. No i wszedlem na to forum przejrzalem kilka tematow i mi sie spodobala ta atmosfera i klimat- no i stare motorki (cos co uwielbiam) zarejestrowalem sie i tak juz jestem
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

jak zaczela sie wasza przygoda z forum

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 cze 2007, o 22:14

Pani Kontekstowa
 

Postprzez sutek » 27 cze 2007, o 22:20

ja jak kupiłem drynke to wszedłem na google (nie reklamuje :p) i wpisałem motorower i pierwsza pozycja to było wlaśnie forum no i wlazłem. spodobało mi sie to co poprzednikowi no i jestem :D
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Hinol » 27 cze 2007, o 22:38

Miałem jeszcze od nowości nierozbierany silnik z Komara i jedna śruba prawej pokrywy była tak zapieczona, że nie umiałem jej odkręcić. Nic na nia nie działało ani WD-40, ani pobijanie młotkiem, ani zapieranie silnika i siebie we framudze drzwi i odkręcanie na chama, ani wsadzenie silnika do lodówki:D, żeby śruba zmniejszyła objętość a potem podgrzewania palnikiem obudowy. No i szukałem sobie w googlach 8) jak ludzie se radzą z takimi problemami i w końcu trafiłem na forum :D

PS. A śrubę mierzyłem codziennie wzrokiem i parę dni później odkręciłem ją bez większych problemów :wink: :lol:
Avatar użytkownika
Hinol
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 572
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 14:09
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Postprzez KLINAR » 27 cze 2007, o 22:46

hehe dobre :D a ja tu trafilem jak pewnie wiekszosc userow czyli... przez przypadek :) :D
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Robert12139 » 27 cze 2007, o 22:54

Ja kupiłem simka i przeglądałem strony o nich i na jednej ze stron było link do forum , właśnie do motomaniacy.com i mi sie spodobało
Simson jest bogiem , tuning nałogiem ,
freestyle zabawą a moc podstawą !!!
Avatar użytkownika
Robert12139
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 1 kwi 2007, o 22:01
Lokalizacja: Pszów

Postprzez Adi.G. » 27 cze 2007, o 22:58

Ja trafiłem tu szukając książki " jeżdzę motorowerem komar". a akurat na starym forum w downloadzie był link do rapida ale do książki "jeżdzę motorowerem" o pomyślałem- chce miec tę książkę. Wchodze na forum klikam download i pojawia się komunikat że muszę być zarejestrowany- to się zarejestrowałem, z nudów zacząłem pisać posty i tak się to rozkręciło.. hehe
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez endek » 27 cze 2007, o 23:09

ja nie pamiętam chyba tez przez przypadek :lol:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Alonzo » 27 cze 2007, o 23:13

oj juz wiele razy opowiadalem jak tutaj trafilem :P nie wiem czy ktos jeszcze pamieta forum KHP bylem uzytkowanikiem tamtego forum, potem byla fuzja i tutaj trafilem, tak jak wiekszosc uzytkownikow KHP :)
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez endek » 27 cze 2007, o 23:18

Alonzo napisał(a):oj juz wiele razy opowiadalem jak tutaj trafilem :P nie wiem czy ktos jeszcze pamieta forum KHP bylem uzytkowanikiem tamtego forum, potem byla fuzja i tutaj trafilem, tak jak wiekszosc uzytkownikow KHP :)

nie pamiętam :D :) pozdr

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez bedril » 27 cze 2007, o 23:18

Ja po dostaniu swojego komara, przeglądałem wiele stron o tych motorkach, aż w końcu trafiłem tutaj, i pomyślałem że warto było by sie zarejestrować. No i jestem :D
Avatar użytkownika
bedril
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 388
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 16:28
Lokalizacja: Łomża

Postprzez Conqeror » 27 cze 2007, o 23:30

Taki temacik już był . Mnie Rider zwerbował . Szkoda bo ostanio go tu nie widzałem
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Piotrek » 28 cze 2007, o 00:20

Conqeror napisał(a):Taki temacik już był . Mnie Rider zwerbował . Szkoda bo ostanio go tu nie widzałem


Rzeczywiście takie temat był... na starym forum ;-p

rider ma problemy z komputerem, jak jest na forum to tylko wtedy kiedy jest u mnie (bo to mój kolega-sąsiad) a ostatnio bardzo rzadko bywa u mnie.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Mariusz » 28 cze 2007, o 02:22

a ja pamiętam jeszcze stronkę motomaniacy.com, jak była pod innym adresem z wyskakującym okienkiem "lycos", i na niej dawno, dawno temu znalazłem odnośnik "forum". teraz już nei pamiętam, ale chyba się zarejestrowałem nawet, ale nie pisałem zbytnio. potem pozbawiono mnie dostępu do internetu, a gdy mi go przywrócono to forum było świeżo po fuzji-miało jeszcze adres kkm.daap.pl czy jakoś tak, w avatarach adminów były jeszcze loga ich stronek, mieli oni odpowiednio:
Piotrek ze 150 postów, a Marcin z 50 :P no chyba że było odwrotnie ale nie wydaje mi się. potem forum przechodziło coraz to nowe przemiany, to skin się zmienił z KKMowskiego na jakiś nowszy, to adresik zmieniony, to SB dodany, to coraz to nowe działy, potem przeróbki nabrały coraz szybszego tempa, a forum coraz bardziej przymulało... w końcu admini się za to wzieli i jakoś w połowie marca uruchomili forum na nowym, jak pisali samodzielnie napisanym skrypcie, który miał w sobie już coś z phpBB2, ale miał jeszcze wszystkie posty z jPORTALa. ogólnie rzecz ujmując sprawiał miłe wrażenie, ale długo nie pochodził bo 2 dni po moich urodzinach forum zmieniło skrypt na obecny, i wszystkie posty zgineły... teraz używa się czasami określeń "nowe forum" (coraz rzadziej) i "stare forum" (coraz częściej), a przecież forum tworzą userzy, a nie skrypt i stare posty. poprzednie forum miało maaaasę postów, i rządziły nim ogromne liczby, jak setki, tysiące, a może i dziesiątki tysięcy tematów, ogromna liczba postów, oraz ogromne liczby pod avatarami userów ze stopniem "motomaniaka" (do którego wcale nie było ciężko dobić, wystarczyło tylko regularnie pisać, ja swego czasu 500 postów wbiłem w 3 dni :P ) jak sporo ponad 6000 postów Alonza. miło było by sobie poczytać te nasze taksty, czasami pierdoły, ale bardzo często cenne informacje, ale z drugiej strony to po co? przecież nasza wiedza się nei zmniejszyła, a przeciwnie, bo każdy z nas z każdym dniem w pewien sposób powiększa swoje doświadczenie, więc w sumie teraz nawet doceniam to że admini nie opublikowali tamtego forum.

więc napiszę jeszcze raz że trafiłem tu ze stronki motomaniacy.com
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Tomciosz » 28 cze 2007, o 07:47

Admin zaprosił mnie. i BARDZO JEMU ZA TO DZIęKUJE
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez filip32 » 28 cze 2007, o 09:19

u mnie było tak że szukałem stronek i nagle ukazało się nasze forum więc wszedłem na stare forum i zalogowałem sie i gadam :) :) :) :)
Avatar użytkownika
filip32
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 752
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 13:04
Lokalizacja: Brzozów

Następna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 319 gości