Jak zaczęła się wasza historia z motorami?

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Jak zaczęła się wasza historia z motorami?

Postprzez trial » 13 lip 2007, o 13:10

:D :D :D :lol: :lol: :lol:
trial
trial
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lip 2007, o 19:47
Lokalizacja: Myślenice

Jak zaczęła się wasza historia z motorami?

Postprzez Pani Kontekstowa » 13 lip 2007, o 13:10

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Adrian.K. » 13 lip 2007, o 13:57

chciałem ogara
dziadek kupił mi ogara
i git tak to sie zaczęło i jakos sie kręci :)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adrian.K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1292
Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 20:50
Lokalizacja: z za winkla

Postprzez Adi.G. » 13 lip 2007, o 16:02

Chciałem simsona, po zdaniu na karte kupiłem simka, potem komara i jakoś sie to potoczyło...
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez kaban94 » 13 lip 2007, o 20:01

Hmmm postanowilem zaczac jezdzic na motorkach :) i powiedzialem ojcu ze chce jakis motor ... znalazlem w ogloszeniu rometa tego z polskim silnikiem 3 biegowym i sie nauczylem jezdzic ... potem zakupilem 2 biegowego oczywiscie po sprzedaniu 3 biegowego ... a teraz simson :) ... a potem to nie wiem co bedzie :]
po długiej przerwie... :|
kaban94
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 13 maja 2007, o 12:57
Lokalizacja: Niegowonice

Postprzez Jacol » 13 lip 2007, o 20:22

Chłopak siostry chciał mieć motocykl. Ja napaliłem się na komarka, zdołałem przekonać mamę ( niemożliwe stało się możliwe) i w miesiąc później dowiedziałem się, że jest taki jeden u znajomych. Dostałem za darmo rzęcha którym kiedyś jeździł gajowy :D tyle że koleś nie lał do niego oleju. Od tamtego czasu jak tata ma czas to go robimy :D
Idiotów nie ma na świecie wielu. Są jednak tak sprytnie rozmieszczeni, że zawsze na jakiegoś trafisz.
Jacol
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Konik » 13 lip 2007, o 20:50

nie mialem motorka a chcialem jezdzic kupilem se komara i pojezdzilem na nim rok a teraz mam ogara i komara :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Postprzez pawel615 » 13 lip 2007, o 22:17

napompowalem kola w motorynie i jaza z gorki a potem tata powiedzial ze naprawi- naprawil kupil simka i wsk i mozej jeszcze kiedys cos
kaban94 w przyszlosci to chyba trumna
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

Postprzez Junak » 13 lip 2007, o 23:06

moja przygoda zaczeła sie w 1 klasie gimnazjum kiedy to dowiedziałem się że moge zdawac na karte motorowerową. Bardzo chciałem mieć coś żeby zdać na karte a że mam kochaną babcie to zaczeła się pytać rodziny, ja nic o tym nie wiedziałem aż pewnego dnia babcia mi powiedziała że może dostane od wujka komarka. od tego dnia zainteresowałem się tym jak on może wyglądać i jakie ma dane techniczne. Potem na wiosne przyjechał wujek busem, ale że ja byłem chory to mogłem go zobaczyć tylko przez okno. potem jak wyzdrowiałem, to chodziłem go codziennie oglodać. potem jakos przed wielkanocą dziadek przyjechał i zaczeliśmy go czyścić i robić. Pamiętam jak pierwszy raz go odpaliliśmy jak się cieszyłem. Nie zapomne tej chwili do końca życia
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

Postprzez misiak162 » 17 lip 2007, o 12:13

Siemanko Michał jestem jestem spod krakowa zaczeło sie wszystko od Motoryny potem był romet pegaz następnie 50T1 teraz jest jawka i sie jakos to kreci składam ogara i oprócz tego jeszcze mam ogara 205 i jakos leci ojeciec ma juz dosc bo wkółko jakies motory przewlekam w stanie tragicznym składam je do kupy jeżdze troche mimi a potem sprzedaj i tak przez moje rece sie ich troche przewineło i sie ma sie jeździ :)
W stajni Jawencja Mustang :) Romet Ogara 200 w trakcie modyfikacji na Krossa :) Romet Ogar 205 :) A w na zime Mz etz 250 :)
misiak162
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 12:03

Postprzez Kobuch » 20 lip 2007, o 22:23

majac 8 lat zaczolem sie interesowac moplikami i w wieku 13 lat kupilem se rometa stelle pojezdzilem se nim rok i sprzedalem.A po jakis 3 miechach dostalem komara za darmo od wujka :)
Avatar użytkownika
Kobuch
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 236
Dołączył(a): 20 lip 2007, o 17:56
Lokalizacja: Ruda Slaska

Postprzez michall » 22 lip 2007, o 22:05

ja sie zaraziłem od sąsiada i namówiłem rodziców
na stelle mówili że niebęde miał nigdy większego moto jak motoryna a jakos mam crossa hehe
Pojazdy: YAMAHA YZ 125 2002r.
sprzęt do przedłużania rąk ^^^ 45KM
||||
Avatar użytkownika
michall
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 676
Dołączył(a): 6 kwi 2007, o 19:38
Lokalizacja: Raków ( teren scyzoryków) :D

Postprzez Koner » 22 lip 2007, o 22:22

Dokładnie nie pamiętam ale kiedyś tata z wujkiem przypomnieli sobie o komarze który stał u wujka na strychu i spytali mnie czy bym go chciał.Ja wtedy nawet nie miałem pojęcia jak komar nawet wygląda.Pierwzą jazdę zaliczyłem na miejscu.Chociaż ciężko nazwać to jazdą bo nawet nie umniałem ruszyć :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez sero95 » 23 lip 2007, o 08:20

Ja pamiętam jak byłem mały czasami tata lub dziadek mnie na ogarku wozili, jak może miałem 7 lat zaczołem się tym bardziej interesować i się dowiedziałem że tata już w wieku 8 lat na komarku jeżdził < pamiętam jak dziś dzień sprzedania komara może miałem ze 3 latka ale pamiętam że był niebieski> więc jak podrosłem do 8 lat to tata nie miał wyboru i mnie musiał nauczyć jeżdzić :D pierwsza jazda tata ustawil ogara pod domem odpalił i kazał ruszyć , więc ruszyłem jechałem prosto i jak się tata skapnoł że chyba nie skręce to pobiegł za mną i przekręcił kluczyk :lol: i tak się to potoczyło , codziennie męczyłem tate żeby mi się dał przejechać, potem już sam jeżdziłem, a rok temu w 4 klasie tata mi zakupił simka, wiem że to było w sierpniu i za niedługo bedzie dokładnie roczek :P
Avatar użytkownika
sero95
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 15:36
Lokalizacja: Niegowonice

Postprzez ROKOKOKO » 8 sie 2007, o 10:57

Moja historia z motorami zaczęla się,gdy kolega dostał od dziadka dwa Komary:2350-ruina,korozja,jednak na chodzie.Komar miał tablicę od drugiego Komara,wersji przejściowej 2350 w 2351,który miał dokumenty.Tamten Komar miał pobite szkło lampy,czerwony kolor i był bez kół.Po 2 tygodniach z częsci 2350 i ramy 2350/1 złożył ładny motorower.Jednakże,że miał brata,klócili się i jego brat postanowił sobie kupić za 95 zł Komara 2352 z silnikiem rozebranym na części.Po złożeniu silnik odpalił,miał przebieg 25 km i padł.Więc został zamieniony na dwa okrąglaki.Jeden nie chodził,drugi przejechał 40 km i zdechł.Decyzja kolegi była smutna: Komara na części!Potem go odkupił jego brat za rozwaloną Jawe 50 typ 20p,która i tak wrociła do właściciela,a Komar został i tak rozebrany.Minęły 2 lata.Kupiłem motorynkę,a kolega składa Komara 2352,który będzie mój jeszcze w te wakacje.
ROKOKOKO
 

Postprzez Espen » 8 sie 2007, o 12:35

Zawsze chiałem mieć jakiś motorek, zawsze jezdzilem z kolegami ale mama mowila "dopoki nie bedziesz mial karty motorowerowej to nic nie kupisz". W 1 gim zdałem kartę motorowerowa, i zakupiłem 50-t-1. Pojezdzilem 2 tygodnie i rozsypala mi sie skrzynia, tylko trojke mial, i na jednym biegu przejezdzilem rok :-). Pozniej kupilem jawke, wyszalalem sie popracowalem w przetworni i kupilem simsona (rodzice mi dolozyli). I tak sobie jezdze do tej pory simsonkiem :-)
Avatar użytkownika
Espen
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 133
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 16:38
Lokalizacja: Rębielice Szlacheckie (40km od cz-wy)

Następna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 461 gości