Pojazdy by BB Vectra str. 4

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Pojazdy by BB Vectra str. 4

Postprzez BatiBati » 3 mar 2016, o 01:07

Wypasażenie taki same jak w każdym "CD" :D Klima, Eletryczne szyby przód, elektryczne i podgrzewane lusterka, halogeny, i jeszcze pewnie o czyms zapomnaiłem :D Nie miałem w planach kupowac VB. Ale znajomi sprzedawali, była zadbana i udało się kupić za dobre pieniądze :D A zależało mi na tym żeby była w gazie i już miała pod maską coś więcej niż 1.6 :)
OPEL Astra F 1.6 16v
OPEL Vectra B 1.6 16v
OPEL Vectra B 2.0 16v <3
Avatar użytkownika
BatiBati
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 549
Dołączył(a): 15 lis 2009, o 10:53
Lokalizacja: Okolice W-wy
Pojazdy: Opel Vectra B

Pojazdy by BB Vectra str. 4

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 mar 2016, o 01:07

Pani Kontekstowa
 

Pojazdy by BB Vectra str. 4

Postprzez BatiBati » 3 sty 2017, o 22:33

Vectra jest już w moich rękach ok 3 latek i rzadko zdarzały się sytuacje kiedy zawiodła. W sumie to padła tylko uszczelka pod głowicą, magistrala wodna i zaworki od gazu :F Nie obeszło się również bez wymiany klocków przód/tył, kompletu tłumików, opon zimowych(nalewek) i rozrządu. :D Ale to raczej są żadne koszta porównując z nowszymi samochodami :D W tym roku prawdopodobnie pójdzie do jakiegoś artysty malarza ale najpierw trzeba będzie kupić 2x błotniki przód, wszystkie drzwi i zderzaki bo to co się dzieje wizualnie to juz jest porażka, ale mimo wszystko na razie pozostanie ze mną. Viki również przeżyła już 2 samochody które teoretycznie miały ją zastąpić :D
A o to jak się prezentuje an dzień dzisiejszy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
OPEL Astra F 1.6 16v
OPEL Vectra B 1.6 16v
OPEL Vectra B 2.0 16v <3
Avatar użytkownika
BatiBati
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 549
Dołączył(a): 15 lis 2009, o 10:53
Lokalizacja: Okolice W-wy
Pojazdy: Opel Vectra B

Pojazdy by BB Vectra str. 4

Postprzez dieludolfs » 3 sty 2017, o 23:56

BatiBati napisał(a):W tym roku prawdopodobnie pójdzie do jakiegoś artysty malarza ale najpierw trzeba będzie kupić 2x błotniki przód, wszystkie drzwi i zderzaki bo to co się dzieje wizualnie to juz jest porażka


Uwierz mi, że dużo taniej i lepiej wyjdzie sprzedać to co masz, dołożyć pieniądze uszykowane na remont i kupić jakiegoś niezgnitego polifta ;)
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości