Komarki zielarza-czarna przeklęta bestia i sztywniaczek z 66

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Komarki zielarza-czarna przeklęta bestia i sztywniaczek z 66

Postprzez Mariusz » 23 lip 2007, o 01:40

więc już dawno miałem dać fotki, jako że nadałem znów cywilizowany wygląd mojemu komarowi, to pasowało się pochwalić, ale nie mam cyfrówy więc jestem skazany na innych. w temacie o zlocie w Kaletach, który mial być w Rybniku (w offtopic), można zobaczyć kilka zdjęć mojego komara przy jawce Alonza, tutaj zamieszczam dwa zdjęcia robione przez moją siostrę z okazji odjazdu, oraz linki do zdjęć które wykonywał Alonzo na zlocie.

tutaj jestem do widowni tyłem, i właśnie cosik grzebię przy komarze, ale siostra lubi robić foto znienadzka i kiedy nei trzeba. przynajmniej ładnie polerkę silnika widać :) http://images30.fotosik.pl/34/8e5691c45752c8femed.jpg
tutaj troszku może pedalsko wyszedłem, ale to przez kask który zjechał mi do tyłu a ja oczywiście nie czułem i nie poprawilem do zdjęcia :P często tak się robi, i chyba każdy o tym wie kto jeździł w PRLowskim orzeszku :) :
http://images23.fotosik.pl/34/0b23f5f0a7f1797emed.jpg
tutaj z Alonzową Jawką:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65c ... 4820c.html
pod sklepem :D:D:D:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e0 ... 6106a.html
tutaj już zatarty sprzęcior :/ (tak mój jak i Alonza):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b2 ... fd59f.html


no i filmik :D:D:D komar w akcji, Jawa w akcji :D:D:D :
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 3639824009

tak więc wyrażajcie opinie, oceniajcie. lakier jaki jest, taki jest... ale przynajmniej nei rdzewieje tak jak przed malowaniem. gaźnik nieoryginalny, bo k35b, elektryka od podstaw robiona (no nie całkiem poprawnie :oops: ), przełącznik jak widać nieoryginalny w lampie, filtr powietrza nieoryginalny, no a w silniczku to tyle przerabiane że remont zrobiony i poszerzone kanały przelotowe na wymiar otworów w karterach, bo jak to w S38 wygląda wszyscy wiedzą :/ poszerzony jeszcze wydech, lekko ssący, no a tak to raczej oryginalny komar. przedni błotnik podpasowany z późniejszych modeli ze względu na ostre skorodowanie oryginalnego, dorobione samemu mocowania tego błotnika, podświetlenie licznika które w momencie robienia zdjęcia było i tak już zjarane, a tak to już chyba wszystko z przeróbek... w każdym bądź razie, gdyby nie te pieprzone łożyska jakości śmietnikowej na wale to może akurat bym dojechał do rybnika (choć nie bez problemów), ale niestety nie było mi to dane...

OCENIAJCIE!
Ostatnio edytowano 14 mar 2008, o 21:59 przez Mariusz, łącznie edytowano 2 razy
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Komarki zielarza-czarna przeklęta bestia i sztywniaczek z 66

Postprzez Pani Kontekstowa » 23 lip 2007, o 01:40

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Conqeror » 23 lip 2007, o 07:39

Błotnik od Komara 2351 by pasował . Akurat mam taki. Mój teżjest skorodowany . Ale narazie to mi nei potrzebne.

Całkiem wporządku wyglada.

PS Nowe łożyska ci poszły ?? a wał sie trzyma ?? :>
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez bartek.95 » 23 lip 2007, o 09:36

Heh. Ładny ten twój komarek ;) jawka wygląda lepiej w realu niż jak dał Alonzo na fotkach ;)
Ostatnio edytowano 1 kwi 2008, o 13:43 przez bartek.95, łącznie edytowano 1 raz
bartek.95
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 507
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 18:34

Postprzez zielarz » 23 lip 2007, o 09:49

no jawka tak :) z komarem jest raczej odwrotnie, ale i tak ja się cieszę że jeździ(ł) :) nówki łożyska mi się zatarły w Kaletach, wał spoko bo sprawdzałem jak korbowód lata, i ładnie chodzi bez oporów. teraz poprostu taki szit robią, i trzeba markowe kupować :/ pamiętajcie: jak kupujecie łożyska marki MTM to sie dalej jak 70 nie wybierajcie od domu :P a tak na serio to jak znajdę chwilę czasu to rozbijam znów silnik i kupuję porządne łożyska :)
zielarz
 

Postprzez Junak » 23 lip 2007, o 09:51

ładny komar, gdzie się z tmi tobołami wybieraliście??
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

Postprzez Koner » 23 lip 2007, o 12:30

Komar ogólnie fajny :) Jedyne co się rzuca w oczy to czarne felgi.Ale jeśłi były zardzewiałe to chyba lepiej że je pomalowałeś.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez pawel15 » 23 lip 2007, o 13:45

Filmik mi się podoba :D. komar nie wygląda najgorzej ;) szkoda ze nie dane było dojechać do Rybnika :(. Nieźle byliście obładowani tymi rzeczami na sprzętach ;). Prawie jak Gold Wing :)
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Alonzo » 23 lip 2007, o 14:06

mi sie wywrocily te rzeczy juz na poczatku :P potem juz przywiazalem je porzadnie :D komar marychy nawet fajnie wyglada tylko malowal kiepskim spryem bo benzyna zmywa wszystko :P sa takie zacieki po benzynie na baku ale z daleka nie widoczne :)
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez bartek.95 » 23 lip 2007, o 20:02

że Alonzowa jawa z pierwszego to akurat nic dziwnego, ale też widać :)
hehe
Alonzo najbardziej mi sie podoba ten basowy dzwięk twojej jawki . :) Ona ma oryginalny tłumik ? czy jakiś inny ?
bartek.95
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 507
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 18:34

Postprzez Alonzo » 23 lip 2007, o 21:16

jakwa ma oryginalny ale odblokowany tzn rozwiercony :P jest przez to strasznie glosna :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Konrad » 23 lip 2007, o 21:50

Tak szczerze to coś się wam słabo te motorki zbierają.Ale reszta jest w porządku na skalę 6 stopniową dałbym 5 :)
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Postprzez Alonzo » 23 lip 2007, o 21:54

jawka z reugly sie slabo zbiera taka charakterystyka :P zreszta zauwaz ze byly obladowane :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mariusz » 23 lip 2007, o 22:00

no tobołów była masa, i mój miał dopiero 4km docierania... więc go nie chciałem wkręcać, zresztą już do drugiego brzegu drogi nie dojkechałem a już 2 miałem :) potem jak mi się komar już trochę dotarł to szł całkiem całkiem, a najbardziej mi się podobało to takie pyrkanie przy schodzeniu z obrotów na zamkniętym gazie :) nigdy takiego czegoś nie miałem, a teraz jak się na dwójce cisnęło i się chciało zwolnić to było słychać takie charakterystyczne dla 2T pyrkanie :) Alonzowa Jawka też się zbiera lepiej niż na filmiku, bo przecież 4 kilosy mojego komara holowała jak mi filtr powietrza w nocy się zapodział! mocna maszyna, charakterystyka niech sobei jest jaka jest, ale 4 kilosy mnie na dwójce holował i nie zatarł jej, dopiero na drugi dzień już bez takiego przeciążania :) poprostu mieliśmy pecha i tyle, widać tak miało być :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 23 lip 2007, o 22:06

ta to holowanie :D w lesie w nocy zgubilismy filtr, ciemno nic nie widac a komar nie zapali bez tego w dodatku nadhcodzila burza bo w oddali sie blyskalo i grzmialo :P takze bez chwili namyslu linke przeciagnelismy myslalem ze bede grzal na 1 a jawka nawet nawet szla pod 40km/h podchodzila na dwojce :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Konik » 23 lip 2007, o 22:30

alonzo jawka sie nie przejmuj bo ogier mi tez nie zbiera sie najlepiej :) ale jak juz wejdzie na obroty. to ladnie sie zbiera :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Następna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 77 gości