Komarki zielarza-czarna przeklęta bestia i sztywniaczek z 66

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Postprzez Mariusz » 29 gru 2009, o 22:31

pucha? sklep.fort.send.pl, co najlepsze to mają sklep jakieś pół kilometra od mojego zamieszkania :D

marek.k to masochista :F

[ Dodano: 29 Gru 2009, 21:39 ]

aha, Komar Rider jak chcesz do tych sakiewek akumulator i osprzęt elektryczny dawać to przemyśl to lepiej, bo to jest miękkie i byle kamień i skóre elektrolit przepala, taka skrzyneczka nawet jedna nie jest droga a jednak to jest gruba blacha, poza tym one są hermetyczne, więc jak dobrze kable wyprowadzisz i zamocujesz to możesz mieć fajną hermetyczną skrzyneczke :) może nie wygląda ale kto sie tym przejmuje :F


aha, no chyba że "to samo" to chodziło o granaty i flaszeczke to sakwy sie też nadają :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 gru 2009, o 22:31

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Kuba » 29 gru 2009, o 22:46

Zielarz zastaniesz mnie u ciebie przez wakacje i mnie do tego sklepu zawleczesz :mrgreen: daleko do ciebie nie mam, a Komar przejdzie chrzest bojowy przed zlotem przy okazji :D
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Mariusz » 29 gru 2009, o 22:47

ten sklep to w częstochowie przy alejach, 500m ale od internatu :P więc na dobrą sprawe masz jeszcze bliżej :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marek.K. » 30 gru 2009, o 09:29

Kod: Zaznacz cały
Masochizm – rodzaj zaburzenia preferencji seksualnych, w którym jednostka odczuwa podniecenie seksualne w sytuacjach, kiedy zadawany jest jej fizyczny i psychiczny ból lub gdy jest poniżana. Przeważającą część masochistów (jak i sadystów) stanowią mężczyźni[potrzebne źródło]patrz Raport Kinseya.

Nazwa masochizm pochodzi od nazwiska Leopolda Sachera-Masocha, popularnego, XIX-wiecznego powieściopisarza, którego bohaterki lub bohaterowie często byli poniżani seksualnie przez swych partnerów. Termin wprowadził austriacki psychiatra Richard von Krafft-Ebing w 1886 roku.
ale masz pomysły marycha :F :]
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez irek_02gf » 30 gru 2009, o 10:15

Ja mam własnego Komara na tapecie :arrow: :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 6cc95.html
Choć gdybym dał jego zdjęcie z dziś to już był by masochizm :F
irek_02gf
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1596
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 18:34
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Postprzez Łukasz. » 30 gru 2009, o 15:18

irek_02gf napisał(a):a mam własnego Komara na tapecie :arrow: :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel...6cc95.html

Kochani, temat z robieniem screenów swojej tapety był w innym dziale :D

Nie no skrzyneczki rządzą :D
Mariusz napisał(a):marek.k to masochista :F

xD
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Mariusz » 30 gru 2009, o 15:26

no właśnie, szpanerzy sie znaleźli i będą mi tu pulpitami lans urządzać :F

skrzyneczka jest tylko jedna i tylko z lewej strony, dlatego wszystkie foty robilem z lewego boku żeby ją eksponować :mrgreen:

[ Dodano: 30 Gru 2009, 14:31 ]

a właśnie, i szkiełko od licznika mam dość porysane :/ próbowal ktoś takie szkiełka polerować? da się wogóle?
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marek.K. » 30 gru 2009, o 15:59

zrób nowe z plexi. jest tut w odpowiednim dziale
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez Mariusz » 25 lut 2010, o 22:35

Jako że ostatnio coraz bardziej nerwowy jestem, to i na komarku się to odbiło. Pewnego słonecznego dnia wziąłem flexe w dłoń i podszedłem z nią do komarka. Jak się skończyło, nie będę prezentował zdjęć, w każdym razie stopień fragmentacji komarka znacznie się zwiększył

pytanie: jak sie wyciąga w sztywniakach stacyjke? ona nie jest na nakrętkę tylko ma u góry jakby kołnierz, i nie bardzo wiem jak sie za nią wziąc żeby ją wyjąć z lampy bez uszkadzania.

przy okazji ogłaszam chęć zakupu paru gratów do komczucha: viewtopic.php?t=20274
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mariusz » 27 lut 2010, o 01:42

ponawiam pytanie dotyczące stacyjki i wrzucam jakieś zdjęcia

dzisiaj wyciągnąłem silnik, poszło bez problemu, tyle że już odkręcić pedały od niego-ni uj... przyjrzałem się przedniej zawiesze i jedna sprężyna ma tulejke w środku, a druga spręzyna jest poprostu chamsko pęknięta. Jak nafta dobrze spenetruje śruby i uda mi sie to bez cięcia odkręcić to jeszcze ocenię sprawę.

zdjęcia liche, syf w garażu, no sory ale przypomniało mi sie o nich o 22:

Obrazek
Obrazek
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marcek » 27 lut 2010, o 11:38

Mariusz napisał(a):ona nie jest na nakrętkę tylko ma u góry jakby kołnierz

Hmm... z czymś takim się nie spotkałem. U mnie jest normalnie na nakrętkę, różni się tylko "kluczykiem" (biały) oraz samą budową (przykręcane a nie nasuwane przewody).

Mariusz napisał(a):tyle że już odkręcić pedały od niego-ni uj...

Z jakiego powodu? Masz obrobione nakrętki, czy są zapieczone? Jeśli to pierwsze, kup nasadkę do zniszczonych śrub na grzechotkę. Różni się tym, że ma w środku więcej nacięć, nie tylko 6 jak zwykła nasadka. Można je kupić pojedynczo, koszt nie powinien być duży.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Kuba » 27 lut 2010, o 13:47

Marcek Mariusz mi gadał an gg, że one są przyspawane :D
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Marcek » 27 lut 2010, o 16:23

Przynajmniej nie odpadną ;) Pozostaje jakoś delikatnie próbować kątówką.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Aleksander » 27 lut 2010, o 19:17

no no widze że praca wre :)
silnik będziesz polerował czy szkiełkował?
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Postprzez Mariusz » 27 lut 2010, o 20:37

więc dzisiejsze postępy wyglądają tak ze uporalem się już z prawie wszystkimi śrubami z którymi chciałem-korby odkręciłem po ponacinaniu nakrętek na mniejszy klucz, pedałów nie odkręcam bo całe korby muszę wymienić (a przynajmniej prawą) ponadto śruby błotnika przedniego (tam pod amortyzatorami są takie które dobrze są zamaskowane i przez to nie szpecą, ale ciężko się do nich dostac czym innym niż płaskim) poszły po kolejnym dniu moczenia naftą.

Rozebrałem też przednią zawiechę, i niestety ale jedna ze sprężyn jest zwyczajnie pęknięta. w dodatki jak spojrzeć od spodu na te całe widełki, to w miejscach już pod wachaczami, sa pęknięte, wziąłem do ręki podobne widełki od czarnego komarka (to 2350, więc miał takie same widełki) to od spodu w tym samym miejscu nie są pęknięte ale posmarkane elektrodą partacko. więc mam dylemat które widelki tak wogóle montować.

Co mnie cieszy to to że w sprężynach w środku znalazłem takie tulejki niemetalowe-może nie bedzie tak latać na boki jak te z czarnej bestii swego czasu.

silnik wymontowałem i jak na chwile obecną ani nie wypolerowałem ani nie wyszkielkowałem-umyłem benzyną naftą i rozpuszczalnikiem. Myślę że będę je polerował albo zostawie jak są-na szkiełkowanie pieniążków szkoda tym bardziej że budżet mam tak napięty że nie wiem kiedy wogóle tego komara skończę.

z ciekawostek-po wyczyszczeniu ramki licznika papierem ściernym (1200) chrom na tej ramce ładnie się błyszczy ale... zrobił sie złotawy :F nie mam pojęcia dlaczego i nie mam pojęcia co z tym zrobić.
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 465 gości

cron