Małe co nieco

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Małe co nieco

Postprzez Marek.K. » 16 lut 2015, o 22:43

hmm tabliczki to ta będzie ?
Obrazek
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Małe co nieco

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 lut 2015, o 22:43

Pani Kontekstowa
 

Małe co nieco

Postprzez Przemi998 » 17 lut 2015, o 03:50

Jak cos jeszcze masz to zaprezentuj Jakubie :)
Przemi998
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 12:23
Pojazdy: romet komar

Małe co nieco

Postprzez Jakub » 1 sty 2017, o 19:22

Nowy rok - Nowy jaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D

Witam po rocznej przerwie. Żyje, ale co to za życie. Po szkole , studiuje. Doszła praca i sport.
Okres pomaturalny nie spędziłem ani godziny na pracach przy tym. Jednak co mogłem, kupowałem i koniec roku zamknąłem w 55 sztukach zwłok.
Kilka wrzucę tutaj , wielu nawet zdjęć nie mam


Najperw konkret.
Malczanik z 1980 roku z dowodem, nowym dowodem. Odratowany od żyletek. Jego chwilę były juz policzone. a został zakupiony przez poprzedniego właściciela w celu zrobienia...Buggy
Obrazek

1/08/2016
Potem cynk od kumpla "....Kuba, u mojej dziewczyny pjca stoi jakaś rama od WSK . Bez zawieszki , kół silnika. Chętny ? Jest jeszcze Komar ale jego sobie robię...." Pewnie w ciemno pojechałem i przywlokłem to

Obrazek

Nie przypuszczał bym nigdy że uda mi się mieć dwie m06-64. Aktualnie ma już przodek.
Mała dygresja, przez ten okres gdzie ja zdobyłem właśnie dwie sztuki m06-64. Mój kumpel nie potrafi znaleźć... nawet tylnego wahacza. :D

Kolejny pojazd rodem z NRD.
MZ Ts 250 z 1979r.
Foto z ogłoszenia
Obrazek
Aktualnie leży w częściach na przyczepce. Nie miałem czasu nawet tego skręcić. Znaczy bardziej juz miejsca brak. Kupione, przywiezione przez mojego Tatę, Ja aktualnie byłem w pracy. Do tej ramy są jeszcze puszki, siedzenie, tłumik. Praktycznie komplet brak tylko silnika, tylne koło w zbiorach napewno posiadam.

Ostatni pojazd jest juz na tym forum, kupiony 12/12/2016. Dla starszych użytkowników może kojarzycie?

Obrazek
Pierwszy pojazd Michallres . Romet Kadet 780.
Znaleziony i kupiony całkiem przypadkiem. Wracałem pociągiem z Łodzi. Odwróciłem wzrok z telefonu na szybę i widzę. Stoi koło szopy, ledwo przykryty jakąś folią. Wioska około 20 km ode mnie więc przy okazji podjechałem zobaczyć. Akurat ktoś był na dworze, króka rozmowa. "Widziałem jadąc pociągiem...bla,bla,bla....na sprzedaż...bla,bla,bla"
"Tak jasnę tylko stoi i zawadza, zaraz przyprowadzę..." poszedł,przypchnął . Silnik się kręci. Szkoda było nie wziąść. Po tym jak powiedział gdzie i od kogo kupił "Taki młody chłopak, po dziadku go miał " olśniło mnie i napisałem do Michała co i jak. Potwierdził
Jakieś pytania pisać
KubaJ--->MotoAlbum
Kupie ramę WFM
Artur napisał(a):Ja mawiają, niektórzy najlepszy tuning uważają za dążenie do idealnego oryginału. :)
Avatar użytkownika
Jakub
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 528
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 18:57
Pochwały: 1
Pojazdy: Wigry 3

Małe co nieco

Postprzez Marek.K. » 2 sty 2017, o 19:30

hahah :D trafiło się :D fajnie, ja też koło 55 sztuk mam :D
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości