Zetka

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Zetka

Postprzez Phantom » 6 sty 2012, o 00:13

No więc tak Panowie - oczywiście że przeglądy zostaną olane, bo mnie na to nie stać, a po drugie musiałbym prawie 40 km do Słupska jechać specjalnie.
Poza tym kiedy wyłapię jakąś kasę - cholera wie kiedy to będzie - to oczywiście że będzie większa pojemność. :)
Rajfus, sam motor kosztował 2,750 zł, ale dałem w sumie 3.300. Te 550 zł to "gratisy" i kurier z Mysłowic na Wybrzeże.(200zł) Też się nazywało że "transport gratis". Dopiero z faktury wszystkiego się dowiedziałem dokładnie. Wszędzie matactwo... :)
Dzięki za wszystkie porady.
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Zetka

Postprzez Pani Kontekstowa » 6 sty 2012, o 00:13

Pani Kontekstowa
 

Zetka

Postprzez magneto » 6 sty 2012, o 00:24

Phantom napisał(a):- oczywiście że przeglądy zostaną olane, bo mnie na to nie stać, a po drugie musiałbym prawie 40 km do Słupska jechać specjalnie.

I bardzo dobrze ,tyle co kupic i zmienic olej to zrobisz to samemu, :)
Obrazek
Avatar użytkownika
magneto
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1061
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 12:52
Lokalizacja: Wola
Pochwały: 2

Zetka

Postprzez Phantom » 6 sty 2012, o 10:10

Pewnie magneto, jeszcze tego by brakowało żebym sie tłukł taki kawał żeby zmienić olej. Zawory też sobie sam wyreguluję, a co więcej może tam być do roboty?
I druga rzecz - załóżmy że byłbym na dwóch przeglądach, a po nich coś rzeczywiście nawali. To zobacz - za przeglądy zapłaciłem ok 500zł, a za 700 - 800 mozna kupić cały silnik do Zetki.
Czyli to się po prostu nie opłaca jeździć na przeglądy. Bo wyszłoby na to, że za np. wymianę uszczelki zapłaciłem im 5 stów.
Acha, jeszcze przecież maszynę do serwisu trzeba by dostarczyć, a przypuśćmy że nie chodzi, to jeszcze transport zapłacić. Czyli żaden interes z tą gwarancją i przeglądami. :)
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Zetka

Postprzez magneto » 6 sty 2012, o 11:50

Dlatego wolabym kupić rocznego badz dwu niż bulić zbedna kase wiedzac że z gwaracji nie bede korzystał, :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
magneto
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1061
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 12:52
Lokalizacja: Wola
Pochwały: 2

Zetka

Postprzez Phantom » 6 sty 2012, o 22:29

Wiesz, co nówka to nówka - nikt mi kitu nie wciska, że maszyna igła, a później wychodzi szydło z worka.
Ja najpierw szukałem jakiejś używki, ale jak czytałem w opisach czego on - ach, nie powymieniał, jakie to - och wspaniałe, prawie nówka, to mi sie śmiać chciało, bo za stary wróbel jestem i za długo w tym siedzę żebym dał się nabrać.
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 474 gości