Ogar 200 by Balon1996 - Ogarami na Mazury

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez krycha119 » 1 lip 2012, o 11:37

Fajnie wygląda z tymi kuframi.
Proszę wejdź w ten link a pomożesz wygrać konto premium: http://www.kinomaniak.tv/pp/krycha911
Avatar użytkownika
krycha119
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 250
Dołączył(a): 30 cze 2011, o 20:10
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 2
Pojazdy: Romet 50 T-1, Romet Pony M3, Romet Chart 210, Romet Pegaz 710 Automatic

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 lip 2012, o 11:37

Pani Kontekstowa
 

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez balon1996 » 1 lip 2012, o 20:08

Avatar użytkownika
balon1996
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 3 paź 2011, o 20:27
Lokalizacja: Stara Gąska/ Łuków
Pojazdy: Romet Ogar 2oo, Komar Mr-231, Daelim VC 125F

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez bujak96 » 2 lip 2012, o 19:33

Nie wygląda z tym źle. Ta motorynka to Twoja ? :)
PRL miał swój urok, który już nigdy nie powróci.
I'm PRL lover, and you ?
Avatar użytkownika
bujak96
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 paź 2011, o 17:54
Lokalizacja: Leśnica
Pojazdy: Romet Chart M541

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez Rudy102 » 2 lip 2012, o 21:33

Gdzie Ty tam widzisz motorynke?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)
Avatar użytkownika
Rudy102
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2581
Dołączył(a): 6 gru 2011, o 21:59
Lokalizacja: Pacanów
Pochwały: 7
Pojazdy: Illuminati

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez olo537 » 2 lip 2012, o 21:34

W garażu :P
Avatar użytkownika
olo537
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 893
Dołączył(a): 26 cze 2009, o 19:41
Lokalizacja: STARACHOWICE
Pochwały: 1
Pojazdy: 2x Jawa 50 Mustang ,Komar 2350 , Kingaway Allegro, Romet Chart 210, MBK , MZ ETZ 150

Re: Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez balon1996 » 2 lip 2012, o 21:40

bujak96 napisał(a):Nie wygląda z tym źle. Ta motorynka to Twoja ? :)

To miałem tylko do zrobienia od jednego gościa.
Avatar użytkownika
balon1996
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 3 paź 2011, o 20:27
Lokalizacja: Stara Gąska/ Łuków
Pojazdy: Romet Ogar 2oo, Komar Mr-231, Daelim VC 125F

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez Rudy102 » 2 lip 2012, o 21:44

Ślepy jestem :facepalm:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)
Avatar użytkownika
Rudy102
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2581
Dołączył(a): 6 gru 2011, o 21:59
Lokalizacja: Pacanów
Pochwały: 7
Pojazdy: Illuminati

[Ogar 200] by Balon1996 - stwierdzam urlop bo pynkło

Postprzez balon1996 » 6 lip 2012, o 09:32

Urlop dla Ogara
Niestety od dzisiaj ogar ląduje w garażu i czeka.... Czeka na nowe golenie gdyż te pękły na spawach. Do tego wszystkiego straciło się światło z przodu i chyba będę musiał nową lampe kupić znaczy wkład z odbłyśnikiem. Kto ma te części co potrzebuję to się zgłaszać. Do tego tam dochodzi "zakaz" od rodziców. Ha ha. No to mały problem tylko nie chcę się zabić jak mi koło odleci więc odstawiam go i przenoszę się na rower/komara . A no i ten tego z racji że wczoraj mi się światła straciły to poprosiłem starszą koleżankę o pożyczenie latarki. Dostałem diodową z którą zrobiłem około 30km po nocy. Dosyć dobrze oświetlała drogę z racji że sam jechałem bo już reszta na mnie czekała. Tutaj takie słabe foto na szybko telefonem jak to niby tam świeciło. Czyli podsumujmy. Ogar odpoczywa, będzie dopieszczany, kto ma części jakiekolwiek z wymienionych to niech pisze, dogadamy się.
Obrazek
Avatar użytkownika
balon1996
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 3 paź 2011, o 20:27
Lokalizacja: Stara Gąska/ Łuków
Pojazdy: Romet Ogar 2oo, Komar Mr-231, Daelim VC 125F

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez Romecik2t » 6 lip 2012, o 09:35

"Helikopter w ogniu" haha :D Ważne, że jeździ, światła lagi itp to nie problem :D
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez Przemi998 » 6 lip 2012, o 12:27

No no sprzecik Piękny :)
Przemi998
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 12:23
Pojazdy: romet komar

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez balon1996 » 8 lip 2012, o 22:52

Dzisiaj pojeżdżone. Zrobione około 80km. Spotkałem się z Rafałem (NiunekDriver) z s.net w stoczku łukowskim. W sumie to wyszło tak na spontana. Napisał do mnie o 17 czy robimy spota. Ja czemu nie. No i 1.5h się spotkaliśmy. Spoko synek. No ale zanim tam dojechałem miałem awarię. Jadąc po wsi u siebie w pewnym momencie coś trzasnęło i ogar nie chciał na wysokie wejść tak jakby miał odcinkę przerywał. Mówię samo się naprawi pewnie. Po około 3k od domu było nagle buuuuuu i ani redukcja nie pomogła i ogar nie chciał odpalić. Paczę gaźnik ok, kabel W/N również. Mówię ściągam dekiel od zapłonu a tam taki widok:
Obrazek
Urwany kondensator. Na szczęście miałem zapasowy. Odkręciłem śrubkę kombinerkami i wymieniłem. Z początku nie chciał wejść na obroty ale potem już chodził. Wróciłem na chatę żeby umyć ręce bo nie będę brudny jechał. Umyłem się i poleciałem na stoczek. Tam postaliśmy pod sklepem, pośmialiśmy się, potem pojechałem zapalić no i tak zleciało ze 2h czasu. Jeździłem non stop bez świateł. Wracając na chatę i od razu do kumpli jechałem a już mrok leciutki się robił niestety natrafiłem na policję. Nic nie zrobili. Jechali z naprzeciwka to mrygnęli mi długimi żebym światła zapalił ja im ręką że OK. Niestety i z tyłu się diody spaliły bo za duże napięcie było. Jutro ogarniam całe światła. Muszę kupić lub naprawić ten wkład żarówki i będzie dobrze. Tutaj fotek parę jego sima. Siedzi tam 60/4. Dosyć ładnie się zbiera bo jeździłem ale kolanko nie szczelne ma i prawie jak czołg jeździ.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
balon1996
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 3 paź 2011, o 20:27
Lokalizacja: Stara Gąska/ Łuków
Pojazdy: Romet Ogar 2oo, Komar Mr-231, Daelim VC 125F

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez Romecik2t » 14 lip 2012, o 18:19

Kolanko trochę Ci się przebarwiło, poza tym to jest ok :D
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Re: Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez steelfeet » 21 lip 2012, o 13:15

Jak możesz odezwij sie na poczte sendera_nw@o2.pl, gg 5233941 lub napisz pw, mam kilka pytan odnosnie Komara 231.

Poza tym piekne motorki.
Pozdrawiam
steelfeet
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 185
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 21:26
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazdy: KOMAR 2361 Sport, KOMAR MR 231B

Ogar 200 by Balon1996 - sesja zdjęciowa

Postprzez balon1996 » 11 sie 2012, o 20:31

Czas coś napisać. Pojechałem na Mazury Ogarem z kolegą z pod Krakowa. Otóż Maciek trafił do mnie we wtorek(zeszły tydzień) gdzie został przywitany bardzo ciepło przez rodzinkę. Dostał łóżko na którym mógł porządnie odpocząć. Był jakieś 1.5 dnia. Wyjechaliśmy w czwartek o 7.02 ale musiałem się jeszcze wrócić na chatę po dekielek bo zapomniałem. Odwiedziliśmy miejscowość Wilkowyje(Jeruzal) gdzie postaliśmy, zdjęcia porobione. Ja sobie zapaliłem z kolegą z pod sklepu i ruszyliśmy na Siennicę do Addaka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tam pojechaliśmy do jego warsztatu by wyleczyć motor Maćka bo miał Parkinsona(opona nie wyszła). Zrobione. W siennicy zalecieliśmy do "kulfona" bo pić mi się chciało, a potem na staw obok domu Adama.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
On nas wyprowadził przez Mińsk i dalej lecieliśmy sami.
Obrazek
Potem był postój w Łochowie przy biedronce żeby coś zjeść. Ludzie podchodzili, pytali skąd jesteśmy, gdzie jedziemy. Jeden facet nawet powiedział że liczy na artykuł na Motokiller, bo chciałby poczytać. Niestety no ale wentyl już u Maćka nie bardzo ale jakoś podkleił taśmą, napompował powietrza i kawałek ujechaliśmy.
Obrazek
Obrazek
Z 4km za postojem wentyl poszedł się całkiem je^ać. Trzeba było dętkę wymienić, która na szczęście była w zapasie. No i obydwaj się opalaliśmy bo gorąco w wuj. Ja na słońcu i Mentholowymi a Maćko ino na słońcu.
Obrazek
Obrazek
No to lecim dalej. W gminie Brok też stanęliśmy bo ciekawy krajobraz był a i potem co się okazało. Na podwórku w jakimś pensjonacie stały Syrena, Warszawa i Maluch.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Potem tankowanie i postój też był w Łomży, gdzie też zagadał do nas pewien "konsultant" i zdjęcia sobie nawet porobił.
Obrazek
W Łomży również spotkaliśmy MZ'tę Piankosa (z innego forum), która stała w sklepie motocyklowym. Normalnie nówka sztuka nieśmigana. Ale nie zajeżdżaliśmy, bo miasto i wgl. Potem jakoś się toczyło ino robak mi pie^dolnął w oko i musiałem postać chwilę. To też parę fotek wskoczyło.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Następnie dopiero zatrzymaliśmy się w Grajewie. Fotki zrobić, ja zapalić a mój kompan wymienić żarówkę z tyłu, bo padła.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Maciek zaciesz xD
Obrazek
Obrazek
Dalej dojechaliśmy na działkę do mojego wujostwa no i wielkie rozkładanie namiotów i rozpakowywanie. Następnie kolacyjka(podziękowania dla Cioci za produkty)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wieczorkiem pojechaliśmy na miasto bo ja tankowałem żeby sprawdzić spalanie. Wyszło 3.2l przy załadowaniu i dużych górkach oraz prędkości non stop 50km/h . Pobujaliśmy garba, coś tam do dziewczyn zagadaliśmy i ruszyliśmy na "hotel".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Potem wieczorem piwko i napie%dalanie z Ruzgą przez telefon(prze koleś).
Następnego dnia około 11 Maciek już się zapakował i wyruszyliśmy znowu na Ełk żeby on się zatankował i tam miał tajną sprawę do załatwienia.
Obrazek
Obrazek
Potem odprowadziłem go do Olecka gdzie pogadaliśmy trochę i oczywiście jakiś żer dla skner.
W drodze tam napotkaliśmy na bardzo ciekawy antykwariat gdzie stały i niszczały takie motocykle i samochody jak: WFM, WSK, Komar, Cezeta, MZ ETZ 250 i inne oraz Syreny, Zaporożec, Trabant, Rekin. A co najlepsze za zdjęcie Ci państwo chcieli 5zł! Po^ebało ich. Ale aparat przed sobą i po kryjomu porobiłem trochę zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W trasie na Oleck:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tam też jakiś młody podszedł do nas i gadaliśmy chwilę. Potem trochę wygłupiania się przy dziewczynach z hasłem o Ruzgi i Maciek pojechał na Gołdap.
Obrazek
Obrazek
W sobotę spotkałem się z Qbitem i Walusiem oraz Michałem na SR z Ełku. Spoko ludzie. Pojechaliśmy na Augustów i do chłopaków. Powiem wam że Jacek ma sporo samochodów za garażem. Szkoda tylko że tak niszczeją. U Walusia też sporo rzeczy.
Obrazek
Obrazek
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-2bVAz0skNlU/UCEOBTlJpuI/AAAAAAAABuk/jxXAaIbYcDU/s640/SAM_2013.JPG[/hsimg]
Obrazek


Dobra. Ogar coś przestał chodzić jak do nich jechałem. Wina prawdopodobnie simmeringa/ów . Jutro on do mnie wróci i będę go robił. Tutaj jeszcze jedno foto jak jechałem do chłopaków:
Obrazek
Na działce zrobiliśmy sesję ogarom i zdjęcia jak dla mnie wyszły Piękne. Reszta zdjęć pod tym linkiem i te wszystkie w lepszej jakości :arrow: https://picasaweb.google.com/1145282992 ... Mazury2012

I podsumowanie. Wydałem około 130zł. Na paliwo 115zł. Maciek to *** gość. Wyśmienicie mi się z nim gadało i podróżowało. Dzięki za te spędzone chwilę. Liczę że wrócisz do nas. Czekam na komentarze i pytania. To wszystko. Trochę tego napisałem no ale dla wytrwałych wszystko. Pozdro i szerokości. A zapomniałbym. Spotkaliśmy się z miłymi gestami ze strony motocyklistów(Lewa w górę i kciuki) jak i kierowców samochodów. Dzięki wielkie za to. Robiło mi i kompanowi się na prawdę miło widząc to na drodze daleko od domu.
Avatar użytkownika
balon1996
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 3 paź 2011, o 20:27
Lokalizacja: Stara Gąska/ Łuków
Pojazdy: Romet Ogar 2oo, Komar Mr-231, Daelim VC 125F

Ogar 200 by Balon1996 - Ogarami na Mazury

Postprzez Tomek » 11 sie 2012, o 20:41

Ciekawa wyprawa. Pewnie sporo wrażeń :P

Mam pytanko... Te Syreny w Broku i te koło Olecka są na sprzedaż, czy do podziwiania? :D
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 458 gości