Fiat 126p- Maluszek od dziadka

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Fiat 126p- Maluszek od dziadka

Postprzez Lorrenzo » 17 lis 2013, o 21:58

No więc. Byłem dziś w garażu, wyprowadziłem sobie maluszka ;)
Wsiadłem, cofnąłem fotel, oparcie położyłem. Wrażenie- mega wygodnie. No więc odpalam, wsteczny wyjechałem z garażu, zamknąłem garaż, cofnąłem i pora wrzucić jedynkę... ale... nie da się bo noga mi przeszkadza, za długie nogi do maluszka. Jakoś pod nogą tą jedynkę wrzuca się, ale do przyjemności to nie należy. Myślę, żęby delikatnie skrócić drążek biegów i zrobić nowy gwint na gałkę.

Wrażenia z jazdy, hmm autko jak autko, stare i nie ma luksusów, ale siedzenie miękkie i wygodne, mowy o zapięciu pasów nie ma oczywiście, kierunki mylą się z przełącznikiem długich :D

Nic nie stuka, nic nie puka, jedzie się cichutko i nawet RMF FM mój antyk safari 5 odbiera, fakt, że w różnych częsciach miasta trzeba lekko podstroić radyjko, ale to epoka i może jakiś wzmacniacz sygnału do anteny się nada ?

No dobra, podjechałem na parking przed jakimś tam sklepem, dlatego tam bo wolne miejsce na robienie zdjęć i ludzie podłażą i pytają czy nie chce sprzedać, ile dałem i wpierdzielają się w obiektyw i trują ;)

Wrażenia pozytywne, ale obroty wydają mi się deczko za niskie, chociaż nie trzęsie bardzo to chyba są dobre.



Stan malca oceniam na 9.5 / 10 Usterki lakiernicze są pokazane na zdjęciach.
Największą usterką jest lampa prawa tylna, będzie zmieniona na idealną albo nową, a zagniecenie będzie jakoś wyciągnięte, mam nadzieję, że uda się bez malowania. Ponoć tutaj jakaś babka dziadka puknęła, a zderzak też tylny ma jakieś tam rysy i zagniecenie, ale zderzak albo lepszy wstawię albo nowy, to wszystkie jego bolączki, no może jeszcze oponki kiedyś mu zmienię bo ma już stare gumy. Zimy nie zobaczy w każdym razie. W tym roku śmigam w zimę 4x4 :D :D

No dobra zdjęcia.

Pod maską, nie ma koła zapasowego bo leży sobie w garażu. Dziadek go nie woził bo zawsze zabierał akumulator- O właśnie, akumulator ma miesiąc, jest nowy JENOX na 2 letniej gwarancji

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Środek i lusterko, które nigdy chyba nie było użyte ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Usterki lakiernicze, tutaj zapraweczki się zrobi dobranym lakierem, a lampa będzie nowa

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Zderzak i progi zdrowutkie, spód będzie robione miał zdjęcia na dniach już

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek


Silnik, pod korkiem oleju troszkę się upocił, ale to normalne i nie był od lat czyszczony

ObrazekObrazekObrazekObrazek



Ogólne zdjęcia maluszka, chyba go pokochałem :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek



Maska nigdy nie dostała kamieniem a lusterka nie ma farbycznie, będzie oczywiście jak znajdę ładne na złomie ;)
ObrazekObrazek


Bandyta też się załapał, ściagnąłem go z daleka

ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Lorrenzo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 649
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 20:55
Lokalizacja: Skarżysko- Kamienna
Pochwały: 4
Pojazdy: Toyota RAV4 03r Opel astra 16V 98r, Maluszek FL Dantom, sport x2, Ogar 200 i inne stare motory

Fiat 126p- Maluszek od dziadka

Postprzez Pani Kontekstowa » 17 lis 2013, o 21:58

Pani Kontekstowa
 

Fiat 126p- Maluszek od dziadka

Postprzez igrek97 » 17 lis 2013, o 22:46

z autopsji wiem, że jeszcze gorzej jest zmieniać biegi na uciętej wajsze (? :F). Na długiej zawsze to lepiej jest mocniej ją pchnąć, bo na krótkiej to niezbyt idzie, a za krótko ucięta to w ogóle katorga jest :D
Bez młota, to ch*j nie robota! :F
bedziesz sluchał @ igrek97, to zobaczysz jak skonczysz
Avatar użytkownika
igrek97
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3562
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 18:59
Pochwały: 25
Pojazdy: sterta złomu

Fiat 126p- Maluszek od dziadka

Postprzez Bubles » 18 lis 2013, o 00:45

A na zdjęciach w tle widać malucha z kredytów chwilówek i Polówkę w steilhacku :mrgreen:
Avatar użytkownika
Bubles
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 218
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 23:45
Pojazdy: Opel Omega B

Re: Fiat 126p- Maluszek od dziadka

Postprzez Norbinuss » 18 lis 2013, o 07:54

Ładny maluszek ;) Ten fiacior jest w moim ulubionym kolorze :P
Norbinuss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 872
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 20:23
Pochwały: 4

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości