Mercedes S320 CDI W220 - dieludolfs!

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Mercedes S320 CDI W220 - dieludolfs!

Postprzez dieludolfs » 22 cze 2019, o 03:58

Pierwszą z styczność z takim autem miałem chyba w 2008r po zainstalowaniu moda do GTA San Andreas. W220 w tamtych czasach był dla mnie mega nowoczesny, najbardziej charakterystyczne dla mnie były te wielkie, przednie lampy który nadawały Mercedesowi specyficzny wygląd :D

Obrazek

Obrazek


Po 11 latach trafił mi się ten przywilej, że zupełnie przez przypadek mogłem nabyć takie autko:

Obrazek

Co tu dużo pisać, 3.2 CDI 197KM pod maską czyli najmniejszy dostępny diesel w tym modelu, jednak bardzo fajnie sobie radzi. Spalanie w trasie (REALNE!) przy spokojnej jeździe to 6l/100km! Po prostu miazga jak na tak wielką limuzynę.

Wewnątrz jasne wnętrze, kierownica w drewnie, roletki przy tylnych szybach, szyberdach, nagłośnienie BOSE.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Samochód kupiony dosłownie za grosze, jednak ma trochę bolączek. Po dwóch dniach stania zdarza się, że tył opada na pneumatyce, nie działa klimatyzacja, przy zakupie samochód był w trybie awaryjnym (wystarczyło wymienić przepływkę), poza tym ma pękniętą tylną szybę oraz zardzewiały narożnik w drzwiach kierowcy i końcówkę lewego, tylnego błotnika. Czasami podczas odpalania odcina rozrusznik. Poza tym auto w jeździ naprawdę fajnie. Ogromnym plusem jest komplet prawie nowych, rocznych opon na ładnych alufelgach.
Wraz z biegiem czasu będę chciał eliminować wszystkie usterki i doprowadzić auto do stanu idealnego :D
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Mercedes S320 CDI W220 - dieludolfs!

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 cze 2019, o 03:58

Pani Kontekstowa
 

Re: Mercedes S320 CDI W220 - dieludolfs!

Postprzez Marcek » 22 cze 2019, o 19:27

Widzę, że spodobały Ci się "meśki". Pamiętam jak mieszkający w pobliżu właściciel fabryki kupił takiego nowego, było to jakoś pod koniec mojej podstawówki (1999 czy 2000 rok). Jak podjeżdżał z córką pod szkołę, to wszyscy się śliniliśmy i to wcale nie do córeczki prezesa, tylko do Merca ;)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4


Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości