Ja i moje pojazdy- Romet Stella i Ogar 200

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Postprzez Piotrek » 9 sty 2008, o 01:02

Już paru użytkowników Cię przywitało więc teraz czas na jakiś gest od adminów. Witamy ;-)

Jak już napisał pawel15 masz dużego plusa za to, że wziąłeś pod uwagę słowa widniejące przed rejestracją. No i gratuluje odwagi, że mimo to zdecydowałeś się zarejestrować - wyzwanie jak nic :wink: Ale czytając Twoje już dotychczasowe posty można śmiało przewidzieć, że rozsądny i dojrzały jesteś jak na swoje lata i znajdziesz tu dla siebie odpowiednie, ważne miejsce. Wracając do plusów to u mnie masz za to jeszcze kolejnego:

Cartman napisał(a):Jak skończę robić Ogara na stan, który mnie zadowoli, planuję kupić od kumpla Komara 2330 i robić tak jak Ogara - 100 % oryginał


Zresztą za te plany uznanie dostaniesz nie tylko u mnie.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 sty 2008, o 01:02

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Cartman » 9 sty 2008, o 16:13

Dziękuję za oceny moich maszyn i cieszę się, że wreszcie znalazłem forum o motorowerach, na którym inni mnie szanują.
Dzisiaj razem z kumplem zamierzamy wypolerować aluminium w naszych maszynach. Wieczorem spróbuję dać zdjęcia z naszych prac.
Co do Komara, to będzie ciężko go kupić, bo obecny właściciel chce go wywieźć na wieś i jeździć po polach :( Spróbuję go przekonać, żeby mi go sprzedał, bo szkoda mi tego Komarka... A jak nie da rady, to szukam czegoś innego do remontu, myślę nad WSK 125 mojego kuzyna, coś wspominał w zeszłe wakacje, że mu nie potrzebna :D 25 lat w szopie leżała, wizualnie do niczego, jednak technicznie idealna.
Planów jest wiele, jednak ciężko je zrealizować... Ale dla polskiej motoryzacji warto się trochę pomęczyć!
Cartman
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 sty 2008, o 17:09
Lokalizacja: Pionki

Postprzez purchaw090293 » 9 sty 2008, o 19:25

Widzę że dzieli nas niewielka odległość bo zaledwie 20 kilometrów. Jestem z Radomia, ale do pionek motorczysynem nie pojechałem ani razu.
XioR
http://www.piotrskarga.pl
WFM nie ma już.
anty\m/=n||n/
Avatar użytkownika
purchaw090293
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 21:46
Lokalizacja: z Radomia
Pochwały: 2
Pojazdy: Octavia Kombi 2.0

Postprzez Cartman » 9 sty 2008, o 19:45

Ja w wakacje chcę śmigać po okolicy moim Ogarem i może pojadę też do Radomia, jak coś to zagadam do Ciebie na gg, to sobie trochę pośmigamy razem ;)
Jednak nie pojechałem polerować, bo kumpel czasu nie miał... ale w weekend sam kupuję papiery, automax i biorę się za polerkę części aluminiowych 8)
Cartman
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 sty 2008, o 17:09
Lokalizacja: Pionki

Postprzez Koner » 9 sty 2008, o 19:50

Jak to dobrze zrobić masz opisane w tym temacie http://www.motomaniacy.com/viewtopic.php?t=3391 Hinol naprawdę wszystko świetnie opisał ze szczegółami :) Może się przyda :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Cartman » 9 sty 2008, o 19:59

Właśnie przed chwilą przeczytał ten tekst i na tygodniu będę szukał u siebie w mieście potrzebnych rzeczy ;)
Zamierzam polerować: pokrywy silnika, gaźnik, króciec, pokrywy hamulców.
Cartman
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 sty 2008, o 17:09
Lokalizacja: Pionki

Postprzez Kamil » 10 sty 2008, o 17:38

Dobrze, że się zarejestrowałeś Siemka zarąbiste sprzęty.
Avatar użytkownika
Kamil
*supporting
*supporting
 
Posty: 952
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 17:55
Lokalizacja: Rbk/ okolice.

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 455 gości