Witam

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Postprzez Komarcio » 21 sty 2008, o 16:48

Witamy nowego MotoManiaka. Spokojnie przesiadaj się na coś większego. I tak wrócisz do Komczucha ;) On jest po prostu niezastąpiony :D Mam różne moto, ale na niedzielne przejażdżki tylko Komar :D
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Pani Kontekstowa » 21 sty 2008, o 16:48

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Radek1345 » 24 sty 2008, o 13:42

Dzisiaj zakupilem opone do tyłu za jedyne 38zł. Założę i bedzie śmiganie. Tylko szkoda że jeszcze 3 miechy do rozpoczęcia jazdy.
Radek1345
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 22:09

Postprzez sutek » 24 sty 2008, o 14:17

Witam witam!!! :) Gratulacje tak dobrego sprzętu.
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Mariusz » 24 sty 2008, o 14:24

no witam nowego usera :) obojętnie co byś nie kupił i tak usiądziesz pewnego razu na komara, odpalisz (może w innej kolejności), przejedziesz sie kawałeczek mniejszy czy większy, i stwierdzisz że to jest to :D
więc jak chcesz śmiało kupuj coś większego, ale gwarantuję ci że jeśli go gdzieś w daleki kąt nie odstawisz to kiedyś na niego siądziesz i poprostu sie przejedziesz :) te 6 dych bez tuningu to albo w terenie górzystym mieszkasz albo masz zębatki na prędkość, ale to już pomińmy dla spokoju ducha ;)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Radek1345 » 24 sty 2008, o 14:53

Mieszkam na Śląsku nie daleko Katowic. Mam duże lasy górzyste ale i piekne drogi asfaltowe. W silniku mam standardowe trybo a z tylu mam takie ze po prostym ciągnie 60km/h. Po terenie musze na pierwszym biegu ale wszendzie dojade.
Problem jest w tym że mi licznik nie dziala. Macie jakis sposób zeby zkołować licznik od innego motoru zeby mierzyl prędkość??Bo te trybka szybko szlak trafia.
Radek1345
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 22:09

Postprzez Mariusz » 24 sty 2008, o 15:03

więc ślimak musi być standardowy żeby naliczał prędkośc, a licznik? bez większych filozofii pasuje od jawki, A i Swir mi powiedział że wszystkie mają taką saą prędkość linki, więc od wszystkiego co ma prędkościomierz na linke :) od jawki po ferrari :P ale prostszym i prawdziwszym rozwiązaniem jest licznik rowerowy. ale czemu ci trybka szlag trafia? ja jak do swojego linke kupłem 3 lata temu tak w tamte wakacje tylko ją przesmarowałem olejem i to w dodatku mixolem. km mi nie nabija, ale prędkośc mierzy odpowiednio
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Wężu » 24 sty 2008, o 15:08

marycha_zielarz napisał(a):jest licznik rowerowy
Nie wiem jak jest z prądnicą w Komarku ale w Wueskach zakłóca ona działanie licznika elektronicznego. Był jakiś wyjątek ale licznik za stówę.... Jaki licznik pasuje??? Wiem, że jakiś model Komarka miał taki sam rozmiar i wygląd jak Wueskowy PRL - T52 jedyną różnicą była skala prędkości. Więc powinien spokojnie wejść do lampy (o ile to było właśnie w tym modelu Komara).
Wężu
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 12:50
Lokalizacja: Rdziostów

Postprzez Phantom » 25 sty 2008, o 09:27

To prawda,że do Komara się wraca.Komar był moim pierwszym jednośladem silnikowym.Później miałem Motoryne,Junaka,skuter Osa i Cz-350.Zgadnijcie czym jeżdżę teraz?Oczywiście,że Komcem 2350,takim jak był ten pierwszy. :)
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 289 gości