Jawa Cezet 350

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Jawa Cezet 350

Postprzez sutek » 2 lut 2008, o 12:02

Cześć. Chciałbym wam zaprezentować a raczej opowiedzieć o Jawie CZ-350 mojego wujka a raczej to ona jest już moja. No to tak. Stoi w Starej Siekierce blisko mojego dziadka na wsi może jakiś 1km. Jest biała. Nie ma przedniego koła bo wzięli je kiedyś do wózka. Elektryka jest padnięta cała. Po otwarciu baku wieje rdzą. silnik wygląda w miarę najlepiej. Ale to chyba tylko z zewnątrz bo do środka nie było kiedy zajrzeć. Nie ma manetki, linka sprzęgła jest luźna ale to wystarczy naciągnąć. A jak brałem biegi i chciałem spróbować czy chodzi kop to nie idzie go ruszyć. Ale jak wrócimy kolbą do zmiany biegów to działa czyli biegi powinny być w porządku. Żeby ją odpalić to co najmniej 2 tysiaki trzeba wsadzić, a żeby ją zrobić na oryginał to hohoooooo!!!!! Zdjęcia porobie w wakacje i zamieszczę. Ale teraz nie wiem czy ją brać od wujka czy nie?
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Jawa Cezet 350

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 lut 2008, o 12:02

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Wężu » 2 lut 2008, o 12:08

Ja bym ją brał. Można zrobić inny patent. Skoro od wujka to ma papier więc można kupić za kilkaset złoty Jawe 350 bez kwitów i dać rame z tej wujkowej ;)
Wężu
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 12:50
Lokalizacja: Rdziostów

Postprzez sutek » 2 lut 2008, o 12:10

Wężu napisał(a):Skoro od wujka to ma papier


Człowieku ty mojego wujka nie znasz :D:D on jak by wiedział że ją można na allegro za 20 zł sprzedać to już by był na jabolku pod sklepem i pił z kumplami. A papiry to przepił. :/
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Wężu » 2 lut 2008, o 12:16

A no chyba, że tak :/ Jeśli chce za nią te 20 zł to ja bym brał. Choćby po to żeby kolejny stary motocykl nie skończył w hucie ;)
Wężu
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 12:50
Lokalizacja: Rdziostów

Postprzez sutek » 2 lut 2008, o 12:22

nie nie! :) On nie chce za nią 20 zł tylko mówię jak by ją dał na allegro to nikt by jej za 50 dych nie wziął bo ona jest w opłakanym stanie. Jak byłem u niego w ferie to brałem z niej kilka części do Ogara mojego takie jak- gumy na widelce i kilka innych dupsów :) on mi ją chciał dawać już. załadował by mi ją na traktor bym se ją przywiózł do dziadka a na drugi dzień mu odstawił traktor. Ale problemem jest uparty dziadek który do końca nie chce się zgodzić żeby ona mu stała w gospodarczym. nie wiem czemu nie chce się zgodzić jak w gospodarczym ma pełno wolnego a przecież ona dużo miejsca nie zajmuje. Myślałem jeszcze żeby ją wziąć do mnie do jastrzębia no ale jeszcze muszę pomyśleć z miejscem .

[ Dodano: 02 Lut 2008, 11:27 ]

myślałem jeszcze żeby chociaż wziąć sam silnik który jest najbardziej działąjący z tego wszystkiego :) bo on to już zajmie bardzo mało miejsca a dziadek się powinien zgodzić.
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez kajtkozo » 2 lut 2008, o 12:41

Bierz, zawsze możesz zrobić sam silnik, ewentualnie sprzedać na części :)
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez Alonzo » 2 lut 2008, o 13:45

jawa i CZ to rozne motocykle, nie ma jawy cz :P jest jawa albo CZ :P zalezy jak bardzo oplakany jest ten stan :P najwyzej na czesci ja sprzedaz
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez sutek » 2 lut 2008, o 14:00

No sory Alonzo Cezeta :D:D no stan tak jak mówiłem elektryka cała na nowo będzie trza. koła przedniego nie ma najlepszy to silnik. Tylko kop nie chodzi ale biegi tak.
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Koner » 3 lut 2008, o 20:08

Według mnie opłaca się ją wsiąść i sprzedać na części bo z tego co napisałeś to trzeba by naprawdę dużo czasu poświecić żeby ją zrobić.A tak to rozbierzesz i jeszcze zarobisz :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo


Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 483 gości