Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Postprzez Marcek » 2 wrz 2010, o 17:23

Dawno nic się nie działo. Jednak znalazłem na dysku filmik z lipca. Jak ktoś chce stracić ponad 4 minuty na oglądanie panoramy Krosna za szyby wspaniałego samochodu Daewoo Tico, to zapraszam serdecznie :D
http://www.youtube.com/watch?v=z6pveK0xaI4
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 wrz 2010, o 17:23

Pani Kontekstowa
 

Postprzez dieludolfs » 2 wrz 2010, o 17:37

Jak Tico to obejrzę :F
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Postprzez Marcek » 16 wrz 2010, o 15:19

No i znów wydatki i to spore :/ Na przeglądzie okazało sie, że tylne amortyzatory są do wyrzucenia, jeden dosłownie się rozsypał. Na szczęście nie było kolejki, więc za symboliczną opłatą wymienili na miejscu.
Do tego zaczyna się pocić bak, w dodatku wahacz wymieniany rok temu ma mały luz na sworzniu (drugi oryginalny ciągle jest sprawny).
Teraz zamówiłem oryginalny wahacz, mam nadzieję, że wytrzyma dłużej. Bak też kupiony, niestety podróbka, bo na oryginał mnie nie stać :/ Ale jak się go zakonserwuje, to chwilę pożyje.
Niestety na kanale okazało się, że próg od strony kierowcy jest trochę zgnity. Tak więc trzeba sie umówić u blacharza. Jak robi próg, to wypadałoby też wyciąć skorodowaną blachę na drzwiach kierowcy i wspawać nową.
Powinienem się zamknąć w 700 zł.
Co najlepsze - diagnosta stwierdził, że samochód się całkiem przyzwoicie trzyma jak na nasze drogi i swój wiek :D
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Przemysław » 16 wrz 2010, o 15:24

Marcek napisał(a):wahacz wymieniany rok temu

Tak tylko ojciec ostatnio kupił wahacz ''niby oryginalny'' lecz było ciężko go dopasować .Tak wiec chyba bedziesz musiał się troche po meczyć bo teraz są ''kijowe odlewy'' :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Przemysław
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 555
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 21:57
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Marcek » 16 wrz 2010, o 15:29

Poprzedni musiałem wymieniać na szybko, więc kupiłem jedyny dostępny w najbliższym sklepie. Teraz nie spieszy mi się bardzo, więc zamówiłem wahacz firmy CRT (dostarczali na pierwszy montaż).
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Marcek » 3 maja 2012, o 16:56

Oj, dawno nic się nie działo, ale w sumie nie bardzo jest co pokazywać. Komarki dalej są u mnie, chociaż rzadziej jeżdżone.
Nieco gorzej pod względem blacharskim jest z Tico, ale powoli i to ogarniam.
Trochę czasu poświęciłem ciągnikowi, bo w sumie on był teraz najbardziej potrzebny.
Komar Sport z braku czasu dalej w puzzlach, ale wszystkie charakterystyczne dla tej wersji części mam.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Jakub » 3 maja 2012, o 17:11

Jakieś fotki a nie na sucho oglądać :D
Jakieś pytania pisać
KubaJ--->MotoAlbum
Kupie ramę WFM
Artur napisał(a):Ja mawiają, niektórzy najlepszy tuning uważają za dążenie do idealnego oryginału. :)
Avatar użytkownika
Jakub
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 528
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 18:57
Pochwały: 1
Pojazdy: Wigry 3

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Marcek » 3 maja 2012, o 17:26

Jak pisałem - na fotkach nic nowego by nie było, nawet dziury w podłodze Tikacza nie mogłem zrobić, bo nie doszedłbym aparatem :P
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Marcek » 28 lip 2014, o 09:22

Marcek is back :D
Witajcie po baaaaaaardzo długiej przerwie! Oj, pozmieniało mi się w życiu, pozmieniało :) Stan cywilny się zmienił, autko się zmieniło, miejsce zamieszkania też.
Czasu za wiele nie mam (i tak więcej, niż ostatnio :D), ale pojawiła się możliwość, żeby chociaż czasem wpadać na stronę :)
W skrócie:
Komarki nadal są, 232 na strychu w domu rodzinnym, 2350 też, ale niedługo będę go "przeprowadzał" do małżonki, nawet przegląd zrobiłem.
Tico zostało zastąpione przez Uno z litrowym gaźnikowym silnikiem. Pali troszkę więcej, ale za to w środku jest więcej miejsca no i nie gnije tak, jak poprzednik (rdza jest, ale niegroźna, na dole drzwi, łączeniu progu i podłogi). Zresztą już opanowałem sytuację.
Tikacz został w domu, tata nim czasem jeździ.
Zdjęcie Una:
http://motoalbum.pl/pojazd/6559
Trochę nieaktualne, jeszcze z "barankiem" na drzwiach, bez zamontowanej klapki schowka. Mam do niego parę "gratów" typu centralny zamek, licznik z temperaturą, ale nie było czasu na montaż. Teraz mam nadzieję wolna chwilka się znajdzie.
Z ciekawostek wypada wspomnieć, że Fiacik zawiózł nas do ślubu :) Jak to ładnie Żona powiedziała, "trzeba docenić własne autko, a nie jechać jakąś limuzyną" :)

Na razie to tyle, czasu na administrowanie pewnie za dużo nie będzie, ale na jakieś regularne odwiedziny pewnie wystarczy :)
Pozdrawiam wszystkich Motomaniaków :)
Marcin
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Romecik2t » 28 lip 2014, o 09:31

Marcek, Miło widziec Cie z powrotem :D
Uno jak uno, na pewno bardziej wygodne jak tiko i bardziej "rodzinne" auto, w każdym razie zakupy się mieszczą :d
pozdrawiam również :D
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Tomek » 28 lip 2014, o 09:53

Cześć, fajnie że wpadłeś :D Obyś częściej zaglądał :) Uno wygląda całkiem ładnie, przynajmniej na fotce nie widać rdzy :D Oby dobrze służyło.
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8664
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Marcek » 28 lip 2014, o 10:02

Dzięki :)
Powoli się rozglądam po forum, widzę, że jest sporo osób z dawnej ekipy :)

Romecik2t napisał(a):bardziej wygodne jak tiko

Dużo bardziej :yes: Siedzi się wyżej, jest szerzej, z przodu o wiele więcej miejsca na nogi (z tyłu to samo).
Ale i tak na Tico nie dam złego słowa powiedzieć (no, może oprócz korozji).
Najważniejsze, że Małżonce się podoba, fajnie się Jej nim jeździ :)

Romecik2t napisał(a):w każdym razie zakupy się mieszczą

Akurat jak chodzi o możliwości przewozowe, to jest bardzo dobrze :) Oprócz zakupów wchodzi rower bez odkręcania czegokolwiek ;) Ostatnio w bagażniku bez składania siedzeń wiozłem rozłożoną kosę, dużo narzędzi, kanister i jeszcze miejsce zostało :)

Dużą zaletą jest łatwość obsługi, w komorze silnika jest dużo miejsca, jakbym się uparł, to olej zmieniłbym "od góry", bez wchodzenia pod samochód.
W zasadzie jedyna awaria to zaśniedziałe styki od modułu. Nie liczę rozregulowanego przez moją głupotę gaźnika.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Romecik2t » 28 lip 2014, o 10:09

Marcek, Wiem bo ciotki tico dużo razy jeździłem, a uniaka to sami mieliśmy pożyczonego przez jakiś czas jak w fordzie padła skrzynia, tylko to był 1.4 uniak to szedł jak przecinak w porównaniu do tiko :D Uno świetne auto, jedyne co MI sie w nim nie podobalo to wyginal się na szybkich zakrętach, ale to tylko fiat także można wybaczyć :D
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez janosikmz19822 » 28 lip 2014, o 12:00

Witam admina ,gdzie się Marcek przeprowadziłeś ?
Avatar użytkownika
janosikmz19822
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3661
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 21:53
Pochwały: 42
Pojazdy: Shl m06t,Cz 350,Romet 50T1,Komar 231b -232-2330-2350 z1970(rama),Hercules,jawa 223,Ryś:)

Moje: Komar 2350, 232 i Tico

Postprzez Marcek » 28 lip 2014, o 13:12

Niedaleko, na wieś koło Krosna (chociaż wieś to tylko z nazwy, bo w porównaniu z rodzinną okolicą to metropolia :)). Do pracy mam dalej, bo 8 km zamiast 3, 20 minut rowerkiem :)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości