Inne wasze Hobby/Pasje

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Postprzez Marek » 6 paź 2007, o 23:27

ja sie interesuje moddingiem ,informatyka, elektronika, żelazną motoryzacja (nie maszyny na ktorych jest wiecej plastiku niz blachy),
experymenty na OS-ach, pisaniem stron www, muzyka, graffiti i telefonami GSM (tuning,patchowanie,simlocki itp) to chyba tyle ode mnie ;)
Zdravim =MRS=
Pro-Mastah Weteran
Elektronika, elektryka, mechanika pojazdowa i użytkowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marek
*supporting
*supporting
 
Posty: 2179
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 00:32
Lokalizacja: Oberschlesien - Ratibor
Pojazdy: In Comming >> MT SM XX

Postprzez Pani Kontekstowa » 6 paź 2007, o 23:27

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 6 paź 2007, o 23:48

ktośtam kiedyś prosił pisac jakie kto ma kompy, więc:
Sempron 2800+
512mb DDR
radeon 9550 w zależności od potrzeb podkręcany baaardzo ostro
dysk 80 giga
płyta najgorszy szlam, bo nie dość że porty przestarzałe, to nie ma blokady podkręcania innych szyn i z overclockingu procka nici! to po co mi AMD?
myszka A4 tech taka z 8 przyciskami-tylko 32 złote a do internetu najlepsza!

a zastanawiam się czy by nie sprzedać mojego PSP (teraz na kompie nie gram wogóle! granie tylko na PSP-to wciąga :D) i nie kupić laptopa jakiegoś starszego, i wziąć go do internatu... PIII by się przydało, troszkę więcej ramu, i żeby nei ważyło 5 kilo... ale jeszcze ze staszymi muszę pogadać czy by się wogóle dołożyli :P
planuję też win 2000, i to z powodu doświadczeń kolegi któremu "serwisuję" komputer. otóż jak porównałem jego słabszy troszke sprzęt z moim, i to jak można wszystko spokojnie zabić gorącym restartem, to mnie zamurowało. poza tym jak miał 2000 to miałem spokój, a jak zrobił reinstale na XP to mnie wołał regularnie :P


a z innych przyjemności, to ostatnio lubię sobie po szkole pociągnąć tabaki... wiem że syf ale miła faza i nie uzależnia zbytnio (co tydzień odwyk w postaci weekendu :P ) poza tym to i wydolność organizmu jakby chwilowo się zwiększa bo ostatnio jak po tym syfie biegłem na autobus to aż się zdziwiłem że nie mam zadyszki jak normalnie już bym sapał jak pies na sacharze... :?

ale i tak nikogo nie namawiam :P używka to używka i nie powinno się ich stosować
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mateusz » 7 paź 2007, o 11:07

Fajny komp, ale zamiast twardziela 80 GB powinna być jakaś dwusetka :P
Przez rok czasu, używałem 2000 professional SP4, i wszystko chodziło jak należy bez żadnego antywirusa :) Nie wiem co ten system w sobie ma że jest tak stabilny. Teraz przeszedłem na XP professional, zainstalowałem SP2 + pakiet ARCAVIR który dali mi z neostradą i też o dziwo chodzi dobrze :wink:

Gwarantuje że tabaka wciąga - mam sąsiadkę uzależnioną od tego. Nosi przy sobie dwa pojemniki i swego rodzaju "fifkę" z długopisu :roll: I wciąga kilka razy dziennie :]
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Mariusz » 7 paź 2007, o 14:08

ja bez fifki sobie radzę, i póki co mnie tak nei ciągnie... poza tym z kumplem złożyliśmy przysięgę że po wyciągnięciu tych puszek które mamy (a są malutkie) robimy miesiąc odwyku. potem się pomyśli :P

a czemu stabilny? bo przy bardzo podobnym jak nie tym samym jądrze połowę mniej dupereli ma w porównaniu z XPkiem :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Kobuch » 7 paź 2007, o 16:59

Interesuje się motoryzacją.Lubie reperowac przy moich moplikach staram sie naprawiac każde usterki,sprawia mi to satysfakcje jezeli cos udoskonalam przy moich sprzętach.Pozatym lubie też sport przede wszystkim pilke nożną,kiedys gralem nawet klubie piłkarskim ale teraz juz nie te lata :D
Avatar użytkownika
Kobuch
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 236
Dołączył(a): 20 lip 2007, o 17:56
Lokalizacja: Ruda Slaska

Postprzez tomcio_1995 » 7 paź 2007, o 18:25

?Hyba nic innego mnie nie interesuje
tomcio_1995
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 20:11
Lokalizacja: Złotów

Postprzez Cartman » 14 sty 2008, o 00:35

Oprócz motoryzacji interesuje się informatyką (szczególnie HTML i grafika w Gimpie), historia XX wieku (II wojna światowa, PRL - a szczególnie pojazdy z PRL'u :P), elektrownia w Czarnobylu, opuszczone miejsca, filozofia, filmy animowane (South Park, Family Guy itp.)
Cartman
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 sty 2008, o 17:09
Lokalizacja: Pionki

Postprzez Black Rider » 14 sty 2008, o 06:33

jak o kompie to i ja;)
sempron 2800+
GF 6600 GT :D
1536 ram :D
płyta kt800v cos tam gigabyte
kara muzyczna c media
dysk segate 80
live box :P
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Barthezz » 14 sty 2008, o 10:29

Ja mam 6 kompów w tym 2 takie stare ;]
2 laptopy 4 zwykłe pc
Tak szczerze to wole windows 98 ;] Bo ja sie z nim poprostu urodziłem
w 99 miałem 4 lata a naginałem w Need for speed II lepiej od mojego 13 letniego brata ;] Ale to były czasy i GTA I sie grało ;]
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Wojteeek » 14 sty 2008, o 11:11

Hmm... Oprócz motoryzacji to : Informatyka, Militaria.
W sumie to niczym zbyt "profesjonalnie" :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez pawel15 » 14 sty 2008, o 11:30

A ja się interesuje mechaniką samochodową :). Zawsze staram się pomagać tacie a czasem proste rzeczy sam robię :).
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Black Rider » 14 sty 2008, o 16:50

to macie dziwne rodziny ja w domu robie za wszystkich u babci kran wyminiłem babcia dzięki mnie ma tv ma dwa radia pralke zrobiłem dodatkowe oswietlenie w kuchni w domu to jestem panem komputera motor sam naprawiam gdyby nie ja to dawno by w aucie nie było oleju :) i tego cudownego stożka ;)
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez parcelak » 14 sty 2008, o 18:18

Ja oprócz motoryzacji interesuje się rolnictwem, ciągnikami i wszystkim innym związanym z rolnictwem :D
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez bi-jay » 14 sty 2008, o 21:14

ja lubie grzebać przy różnych rzeczach a zwłaszcza przy mopiku drugą moją wielką pasją jest gitara na której kocham grać hard rockowe kawałki oraz szybkie solówki (trudności mam z połączeniem gitary z majsterkowaniem bo wiadomo przy mopiku sobie można łapy pocharatać a na gitarze trzeba mieć całe ręce) trzecią pasją jest fotografia kocham wygrywać konkursy szkolne z fotografi nie wiem dlaczego ale zawsze jak zobacze coś wartego uwagi biegne po aparat i klikam fotki mam zenita ttl z obiektywem standardowym heliosem oraz wymienny szerokokątny obiektyw jakiejś chińskiej firmy do tego mase klisz oczywiście fiujifilm
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez Mariusz » 14 sty 2008, o 21:47

Ale to były czasy i GTA I sie grało ;]

o kurde, pamiętam, zawsze wjeżdżałem w wodę pseudoViperem żeby kałuże czerwoną zobaczyć :P

no a na gitarce to i ja się uczę, ale dopiero się uczę i nawet swojej gitary nei mam tylko na kumpla :) póki co z takich jakkolwiek cięższych (czyli trudniejszych od "leci bocian ponad lasem") umiem kinga zagrać a i to słabo :) poza tym to lubię zajmować się oczywiście moto, ale i zarzynać samochody, obecnie uczę się astrą kombi opanowywać samochód w poślizgu bocznym spowodowanym zablokowaniem tylnych kół hamulcem ręcznym :] takto chyba jak każdy chłop skoro lubię sobie zjeść śledzika, to i wypiuć lubię, skoro wypić lubię, to i pośpiewać, i do kobitek, a skoro do kobitek, to nie jestem pedałem, to tak co do starego kawału o policjantach i dedukcji :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 468 gości