Witam wszystkich ;)

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Witam wszystkich ;)

Postprzez misiek_17 » 10 lip 2008, o 16:29

Witam wszystkich! Mam na imię Mariusz, mam dopiero 17 lat ale z motocyklami mam styczność od dziecka .
Pochodzę z okolic Częstochowy. Moją Pasją są przede wszystkim Polskie Motocykle i motocykle z lat 50-70. Krótko o przeszłości: W wieku 6 lat bracia zaprowadzili mnie na łąke, po czym w WSCe wrzucili 2 bieg i puścili mnie żebym pojeździł w kółko Spodobało mi się to ogromnie, po czym nie chciałem się zatrzymać, musieli mnie dogonić i złapać moto! Ok. rok później tata kupił mi motorynkę którą przejeździłem dobre 5 lat, po czym dokupiłem Komarka,po czym sprzedałem oba motorki i ostatecznie przesiadłem się na Peugeota SpedFight2, w wieku 15 lat kupiłem na shrocie MZ TS 251 (nie wiem czy dobrze napisałem) ale sprzedałem je z potrzeby gotówki na inny sport. w Kwietniu tego roku nabyłem WSKę 175 rocznik 1975. Teraz planuję wypad ze znajomymi (w grupie latwiej przejechać bez kontroli ) na najbliższy zlot, kocham to uczucie gdy jedziesz Watachą po ulicy... Moim marzeniem był zawsze i nadal będzie ciężki motocykl z koszem! Junak,Dniepr,Ural,K750 etc.. A z tych najbliższych realizacji marzeniem jest wyjazd do Kielc na zlot weteranów w Sierpniu. Pozdrawiam wszyskich Forumowiczów Mariusz
Największą Ochroną Motocyklisty Jest Jego ROZUM!
Avatar użytkownika
misiek_17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 lip 2008, o 15:48
Lokalizacja: Częstochowa/Wapiennik

Witam wszystkich ;)

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 lip 2008, o 16:29

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Łukasz. » 11 lip 2008, o 09:51

Witam nowego usera
PS.Zapodaj foty twoich maszyn
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Tomek12 » 18 lip 2008, o 09:32

no ja też witam
;)
Avatar użytkownika
Tomek12
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 793
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 13:05
Lokalizacja: Rydzyna/Leszno
Pojazdy: Honda Accord VII, Seat Ibiza II FL, Simson SR50


Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 294 gości