Ja i moje motocykle...

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Postprzez Koner » 10 maja 2007, o 20:37

Dobra rozumiem.Napisz jak będziesz miał czas :)
Szkoda że mi się nie trafiają takie okazje.Jak jeżdżę na działkę i rozglądam się czy jest jest coś do kupienia i niestety tam gdziejeżdżę nic nie ma :(
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 maja 2007, o 20:37

Pani Kontekstowa
 

Postprzez pawlaczyskis » 10 maja 2007, o 20:40

Trzeba pytać! A jak pytasz to dokładniej zaznaczaj że chodzi o rower z silnikiem w dowolnym stanie! Nawet jak na 3ciej wsi jest to bierz namiary dokładne i nazwisko! I na prawdę grunt to pytać wszystkich wokoło! A po pewnym czasie sami będą do Ciebie przychodzili i pytali czy nie chcesz kupić (do mnie już przychodzą :D )
[img][570:45]http://www.dcp.webd.pl/pawlaczyskis/bo.JPG[/img]
Avatar użytkownika
pawlaczyskis
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Niedrzwica Duża koło Lublina

Postprzez Koner » 10 maja 2007, o 20:51

Ostatnio już się ucieszyłem bo jak jechałem z dzidkiem na dziłkę to po drodze zajechaliśmy to sklepu iprzed nim zauważyłem jakieś ogłoszenie z motorem.Przeczytałem dokładnie i niestety było KUPIĘ.]
Zobaczymy teraz w sezonie,będę więcej na działce to trochę pojeźdżę i popytam. :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Adamo » 10 maja 2007, o 21:58

Też mi problem.U nas w okolicy jest "motórów" jak mrówków.Gorzej z takimi z pełną dokumentacją.Jedynie motorowerów coś mało.Dajcie mi tylko duuuuuży garaż a też zacznę taką kolekcję , bo klasyczne stare skutery i motocykle bardzo lubię.Chyba niedługo nabędę maksymalnie zbezczeszczoną WT wiesię 125 , ale za to silnik wcałkiem miłym stanie , no i ma papiery, nie licząc ceny , gościu chce za nią równą stówkę.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez pawlaczyskis » 11 maja 2007, o 07:26

Adamo napisał(a):Też mi problem.U nas w okolicy jest "motórów" jak mrówków.Gorzej z takimi z pełną dokumentacją.Jedynie motorowerów coś mało.Dajcie mi tylko duuuuuży garaż a też zacznę taką kolekcję , bo klasyczne stare skutery i motocykle bardzo lubię.Chyba niedługo nabędę maksymalnie zbezczeszczoną WT wiesię 125 , ale za to silnik wcałkiem miłym stanie , no i ma papiery, nie licząc ceny , gościu chce za nią równą stówkę.


Chyba facet jesteś negatywnie nastawiony do świata, a co za tym idzie i do mnie. Nie wiem tylko czy jest to kwestia zazdrości czy zarozumiałości. Powiem Ci tylko, że forum owszem jest do wyrażania opinii, ale opinii "krzywdzących" ja nie toleruję. Nie jest to moje pierwsze forum i pierwsze spotkanie z zawodnikiem takim jak Ty. Jeśli zraziłeś się do mnie z powodu "chwalenia" się tym czego się dorobiłem własną ciężką prącą to troszeczkę Cię nie rozumiem. Ale ok. Są ludzie i Ty.

Post jak najbardziej nie miał Cię obrazić, ale wyjaśnić kilka kwestii co by się nam w przyszłości lepiej pracowało! Pozdrawiam Cię serdecznie i liczę na wyjaśnienie Twojej aroganckiej i pyskatej postawy.
[img][570:45]http://www.dcp.webd.pl/pawlaczyskis/bo.JPG[/img]
Avatar użytkownika
pawlaczyskis
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Niedrzwica Duża koło Lublina

Postprzez Adamo » 11 maja 2007, o 11:56

Ojej ....zupełnie źle zrozumiałeś...o tym "podniecaniu się" to było nie do ciebie, tylko do kilku innych osób które ubolewają że mimo ciągłych pytań które wszędzie zadają to nie znajdują nic ciekawego do kupna- a w moim najbliższym otoczeniu wystarczy połazić po wsiach i jest tego dosłownie na pęczki.

A to z tym garażem, to bardziej humorystyczne było...wiesz ja dysponuję piwnicą w bloku gdzie mogę sobie ew. komarka trzymać a cokolwiek większego to muszę trzymać np. na parkingu strzeżonym i bulić kasę za to.

Za bardzo jesteś chyba wyczulony , weź pod uwagę , że niektórzy mają takie trochę "złośliwe" poczucie humoru , ale nie jest to żadna zazdrość czy takie tam, ci co mnie znają osobiście wiedzą , że tak naprawdę nie jestem złośliwy.Może to moje charakterystyczne poczucie humoru ma związek z tym że kiedyś grałem w kabarecie :D :wink: :)

Ps.Za bardzo wszystko bierzesz poważnie.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez pawlaczyskis » 11 maja 2007, o 12:03

Nie nie. Po prostu źle się zrozumieliśmy :D Mam nadzieje, że wszystko wyjaśnione i będzie ok ;] Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za zarzuty! :D
[img][570:45]http://www.dcp.webd.pl/pawlaczyskis/bo.JPG[/img]
Avatar użytkownika
pawlaczyskis
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Niedrzwica Duża koło Lublina

Postprzez Marcek » 11 maja 2007, o 13:18

Super kolekcja, wszystkie sprzęty są świetne, jednak mój typ to wiśniowa Jawa - jest po prostu piękna :)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez pawel15 » 11 maja 2007, o 20:44

Lat 20. Zajmuję się motocyklami z ojcem od jakichś 5 może 6 lat. WSK mnie osobiście nie pociąga, ale do renowacji myślę, że dało by radę zdobyć. Chodzi Ci o standardową 3jeczkę czy może coś bardziej rzadkiego: Dudek? Lelek?

Chodzi mi ogólnie o dostępność WSK- czy łatwo u was kupić WSK bez znaczenia na model. A kolekcja naprawdę piękna :D.
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Adamo » 11 maja 2007, o 22:26

Jak ktoś chce wiechę w miare tanio, to walcie do mnie, jeszcze nigdy nie miałem problemów z zakupem moto (jedynie pancerki nikt nie miał w końcu też się znalazła) wsk-ów jak mrówków , nawet już za ok 200zł można kupić w niemal oryg. stanie i w miarę dobrym stanie technicznym z papierami of koz.Z motorowerami jest większy problem jest ich znacznie mniej - widocznie u nas młodzież od początku wolała rozbijać się na sprzęcie grubszego kalibru.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Mateusz » 13 maja 2007, o 13:22

Coś pięknego :shock: Jak dla mnie naj naj naj lepszym pojazdem jest SHLka M11 - Pięknie się prezentuje :!: :)
Wielkie gratulacje za taką kolekcję pięknych klasyków, jak się naoglądam tyle tych fotek to rośnie mi apetyt na kolejny motorek 8)

Pytanie do pawlaczyskis'a - powiedz mi które z Twoich sprzętów mają dokumenty :wink:
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Gość » 15 maja 2007, o 06:45

Dokumentów brakuje mi do bordowej Jawy, drugiej SHL M11 i tego niebieskiego customa. Reszta z papierami, a oczywiście wszystkie mają umowy żeby było legalnie! Ogólnie twierdzę, że każdy zabytkowy motocykl mażna zarejestrować :D Zależy to tylko od pomysłowości i chęci urzędnika...
Gość
 

Postprzez Koner » 15 maja 2007, o 15:43

To te dokumenty zwiększają jeszcze wartość i świetność twojej kolekcji.
Ja komuś bardzo zależy na rejesrtacji to oczywiście jest to do zrobienia.
A jak nie wyjdzie zawsze zostaje przebicie numerów lub coś w tym stylu :P
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Kamil » 15 maja 2007, o 21:07

Powiem tylę, piękna kolekcja.
Avatar użytkownika
Kamil
*supporting
*supporting
 
Posty: 952
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 17:55
Lokalizacja: Rbk/ okolice.

Poprzednia strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości