CHART 210 Mateusza - SILNIK 70cm3 ZMD! Strona 125

Dział, w którym możesz zaprezentować swoją maszynę oraz siebie samego.

Postprzez Łukasz K. » 10 sie 2008, o 17:15

Charcik narazie niezbyt fajnie wygląda, ale znając Ciebie to będzie biało-niebiesko-czarna rakieta :)
Obrazek
...TS350 638.1 - Marzenie czekające na spełnienie... <3
Avatar użytkownika
Łukasz K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 12:57
Lokalizacja: CGD
Pojazdy: Romet Router WS50 '12, Volvo S60 2.4i '02

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 sie 2008, o 17:15

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Smok » 10 sie 2008, o 21:36

Mateusz gratulacje u Ciebie faktycznie jakis wysyp jest tych chartów :D Wierze że zrobisz z niego cudeńko 8)

Pozdrawiam SMok

Zdawaj relacje jak bedziesz coś juz miał zrobione ;)
KOMAR WIECZNIE ŻYWY
Avatar użytkownika
Smok
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 519
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 19:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Mateusz » 11 sie 2008, o 09:50

Dzięki wszystkim za odpowiedzi w tym temacie :yes: Jestem pozytywnie zaskoczony ilością postów. Biorę się za odpowiadanie na zadane pytania ;):

Kam@$ napisał(a):Lakier przydał by się nowy,nowe poszycie siedzenia lub jakoś zaszyć tak żeby nie było widać (odpowiednie zakłady mają fach w ręku do takich rzeczy),Odnowienie felg w sposób polerski również silnik przydało by się wypolerować,te nóżki coś krzywo wyglądają wyprostuj,wzmocnij i pomaluj,tylna zębatka jakoś tak niemrawo wygląda myślałeś coś z tym? tylko nie maluj bo jedne spadnięcie łańcucha i lakieru na zębatce niema może polerka? :>


Lakier po będzie nowy i tym razem oddaje do znajomego lakiernika, może nawet uda się zrobić tak że sam pod jego nadzorem pomaluje. Siedzenie będzie albo drugie kupione w dobrym stanie, albo zastanawiałem się też nad tymi pokrowcami z allegro ale coś czuje że one mogą nie pasować.
Felgi mam drugie w częściach, tak więc jak złoże z czterech dwie dobre to je wypoleruje naturalnie. Zębatka? Wystarczy zamontować drugą która leży w częściach. Nóżki też mam na zapasie więc będzie dobrze :)

Marcek napisał(a):O oryginały do 027 chyba łatwiej, więc przynajmniej tyle lepiej. Gdybyś potrzebował jakichś części pytaj, ostatnio u nas w sklepie gość mówił, że przywieźli trochę części do Charta (nie wiem o jakie elementy dokładnie chodziło i czy to oryginały).
No i oczywiście olej raczej kup w normalnym sklepie ;)


Faktycznie oryginalne części do Charta łatwo zdobyć, ale jakby coś to dam znać najwyżej może u Ciebie w sklepie będą mieli :yes:

Marcek napisał(a):Mój ulubiony :)


Zastanawiałem się też nad czarno-srebrno-niebieskim malowaniem. Ten srebrny to miałby być bak i boczki. Ten kolor też ładnie wygląda.

Pitucha napisał(a):Robili go ludzie pokroju Pinia i Cinia ( czyt. WT`ciarze z mojej wsi, co mają Simsony :/ ) jak ja to z kumple mówię ;) :mrgreen:


Dosłownie. A jakbyście zobaczyli instalacje elektryczną....

marycha_zielarz napisał(a):no chyba idealny material dop odbudowy-w miare kompletny a jest przy czym pogrzebać :P

pewnie szybko powróci to blasku piekniejszego niż w fabryce ;)


Szybko to może nie, ale na pewno powróci. Chcę to zrobić etapami, powoli i dokładnie tak żeby już było na tip top.

Quniuś napisał(a):Kurde chyba alternatywą dla simsona będzie taki charcik, widzę że u Ciebie jest ich dużo a umnie malutko :cry: A jak już miałem silnik to się nie chciał złożyć - zdeformowane kartery


To tak wygląda że u mnie jest dużo chartów :P Ale prawda jest inna. Tego kupiłem 70 km od domu... nie wierzę że w waszych stronach, w promieniu 70 km od domu nie ma żadnego charta. Trzeba dużo i intensywnie szukać :D Mi dużo pomógł Parcelak bo dałem ogłoszenie do regionalnej gazety i dzięki temu miałem kilka telefonów w związku z zakupem charta.

parcelak napisał(a):Tylko koniecznie mnie nim odwiedź 8)

Mam nadzieje że się uda. No i Pawla15 też muszę wreszcie odwiedzić :D

Pawel.2112 napisał(a):Mój ogar jeszcze się maluje :/ ale już niedługo będzie złożony :D


To pamiętaj że miałeś do mnie przyjechać - obejrzysz moje sprzęty osobiście :]

patryxV17 napisał(a):wczoraj bylem w twwoich okolicach na weselu :D


W targówce? to 5 km ode mnie :yes:

Smok napisał(a):Zdawaj relacje jak bedziesz coś juz miał zrobione ;)


Oczywiście będzie fotorelacja w tym temacie tak więc polecam często tu zaglądać. Pozdrawiam!
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez patryxV17 » 11 sie 2008, o 11:18

Mateusz napisał(a):patryxV17 napisał:
wczoraj bylem w twwoich okolicach na weselu :D


W targówce? to 5 km ode mnie :yes:


Nie , w Chrośli :D
patryxV17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 338
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 21:38
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez Pitucha » 11 sie 2008, o 12:15

Mateusz napisał(a):Tego kupiłem 70 km od domu... nie wierzę że w waszych stronach, w promieniu 70 km od domu nie ma żadnego charta.


U mnie w promieniu 5km, są chyba ze 3 czy 4 Charty ;)
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez filip32 » 12 sie 2008, o 08:24

Piękny Charcik sam szukam takiego do remątu
Avatar użytkownika
filip32
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 752
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 13:04
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez Konrad » 12 sie 2008, o 10:19

u mnie w promieniu 5 km jest chyba z 30 simsonów różnej maści a w tym perełki orginały.A ja już kurde nie chce simsona bo go znam na wylot tylko oldshoolowego charta :D Mateusz życzę powodzenia w pracach :)
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Postprzez Mateusz » 12 sie 2008, o 22:46

Quniuś dzięki :) Może i Ty poszukaj charta? szkoda że sprzedałeś swojego z powodu karterów.

postępy w pracach:
-charcik został rozebrany na pierwiastki...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

-dzisiaj kumpel migomagiem pospawał mi pękniętą ramę, a potem sam sobie to oszlifowałem. Jestem zadowolony, bo jest dobrze zrobione. Zdjęcia dam jutro :] Później muszę wyczyścić wszystkie elementy które trzeba oddać do lakiernika
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Barthezz » 12 sie 2008, o 23:06

Nom widać postępy w hpracach... mam nadzieje ze będzie bardzo ładnie odnowiony... ;)
pozdr
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Artur » 12 sie 2008, o 23:08

To jednak robisz tego charta Mateusz, powiem ci szczerze, że trochę ci zazdroszczę, bo karnoł bym się na charcie a nie wiem czy będzie mi dane.
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez marcing17 » 12 sie 2008, o 23:10

no grono CHARTkorowców się poszerza niezmiernie szybko :D niezły materiał na renowację, w w Twoich rękach Mateusz to na pewno świetnie wyjdzie ;) już się nie mogę doczekać kiedy zacznę swojego robić :D
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Barthezz » 12 sie 2008, o 23:11

Artur4567 napisał(a):To jednak robisz tego charta Mateusz, powiem ci szczerze, że trochę ci zazdroszczę, bo karnoł bym się na charcie a nie wiem czy będzie mi dane.

Artur4567 Poszukaj a cos moze sie znajdzie :P To jest temat Matiego wiec moze nie zróbmy ot :> :mrgreen:
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Artur » 12 sie 2008, o 23:18

Zawsze 2.8KM a nie 1.7KM tak jak 023. :P
Moje maszyny:
viewtopic.php?t=5665&start=0
viewtopic.php?t=6897&start=0

NAM MOTOMANIAKOM PŁYNIE W ŻYŁACH BENZYNA.
Avatar użytkownika
Artur
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4110
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 14:33
Lokalizacja: Lubin

Postprzez marcing17 » 12 sie 2008, o 23:21

Czy dal Was się zawsze tylko moc liczy? :roll: np dla mnie Chart jest motorem, w którym się zakochałem gdy pierwszy raz go zobaczyłem. wtedy wiedziałem, że chce go mieć. mam do tego pojazdu sentyment. a to że ma niecałe 3 km to nie przeszkadza w niedzielnych przejażdżkach odpicowaną furką ;)
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Mateusz » 12 sie 2008, o 23:33

marcing17 napisał(a):Czy dal Was się zawsze tylko moc liczy? :roll: np dla mnie Chart jest motorem, w którym się zakochałem gdy pierwszy raz go zobaczyłem. wtedy wiedziałem, że chce go mieć. mam do tego pojazdu sentyment. a to że ma niecałe 3 km to nie przeszkadza w niedzielnych przejażdżkach odpicowaną furką ;)


Oto chodzi :D I co najważniejsze jeżdżenie Chartem sprawia mnóstwo przyjemności, bo jest wygodny, bezpieczny i dynamiczny jak na stary motorowerek ;) Trzymam kciuki żebyś swojego zrobił.
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze pojazdy, o nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 478 gości