Zlot 2009( Wpisy na liste str.1 )

Poznaj MotoManiaków ze swojej okolicy. Zorganizujcie zlot, spot. Wyraź opinię na temat sklepu, mechanika itp. z Twojej okolicy.

Postprzez Laszlo » 11 lip 2009, o 20:17

no tak ale zwały są jakieś 20 km od Bełchatowa w stronę Kamieńska :) czyli w wersji pesymistycznej masz już 40km :/
-Jak byś ostatni raz jechał motocyklem, to jak byś jechał?
-zapie*ał bym ile wlezie ;]
Avatar użytkownika
Laszlo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 466
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 16:04
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Pani Kontekstowa » 11 lip 2009, o 20:17

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Bartek.K » 11 lip 2009, o 20:33

Tak to też brałem pod uwagę ale podałem wersje łagodniejszą. jak bym kupil Simsona to bym śmiało ruszał ale niebieska rakieta troszkę by bylo gorzej :D
Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.
ROMET KADET :D
Avatar użytkownika
Bartek.K
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 665
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 11:23
Lokalizacja: Zalesie/Łódź
Pochwały: 1

Postprzez Laszlo » 11 lip 2009, o 20:38

Mieszkasz w tym Zalesiu co jest koło Zelowa? Jak tak to powinieneś romeciakiem dać radę ;] skoro wyciąga ci to 58km :p
Można by pomyśleć o takim małym wypadzie, OgarRider jak po cichy wyciągnie SHL'ke to na pewno pojedzie no i Enduras jeszcze się zobowiązał ;]

Kurde... ja maiłem pojechać na ten zlot a nie zapisywałem się bo po co :p ale przegapiłem :/
-Jak byś ostatni raz jechał motocyklem, to jak byś jechał?
-zapie*ał bym ile wlezie ;]
Avatar użytkownika
Laszlo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 466
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 16:04
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Laskos » 11 lip 2009, o 20:51

marcing17 napisał(a):Osobiście jednak wolałbym na śląsku zlot niz pod warszawą

Ty to się nie wtrącaj, tak przyjeżdżałeś jak tu miałeś bliżej, że... :P I tak same Hanysy wbiły. I my z Endurasem.

Panowie, wstępnie się zgłaszam ja ze swoją chałupinką. Stary powiedział że można się zastanowić.

A okolica naprawdę ciekawa. ;)
Blisko trzech, ba, czterech większych tras:
DK 2: Poznań - Warszawa
DK 7: Warszawa - Kraków
DK 8: Warszawa - Wrocław/Katowice
I jedna DK od Wawy do Sandomierza, nie pamiętam numeru.

Za moją propozycją przemawia też fakt, że w Wawie można jbc łatwo części dostać. ;]
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Bartek.K » 11 lip 2009, o 21:11

Tak w Tym Zalesiu kolo Zelowa ale tam mam tylko działkę z motorami a tak na stale mieszkam w Łodzi Ale często tam jestem .Rakieta narazie jest na stole kartery pękły :( i silnik czeka na transplantację :)
Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.
ROMET KADET :D
Avatar użytkownika
Bartek.K
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 665
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 11:23
Lokalizacja: Zalesie/Łódź
Pochwały: 1

Postprzez Mariusz » 11 lip 2009, o 22:14

no Marcing teraz żeś dowalił, co ci po wyższej przelotowej jak my mieliśmy i tak przelotową jakieś 45? z pewnością byś dogonił. co do kasy to Marek wziął ze sobą 30zł... i przeżył. co do bliskości to bliżej ci już zlot nie wypadnie. no ni zrezygnowałeś ze zlotu na 3 dni przed nim...

Poza tym co mamy ustalać jakąś bezludną górę na miejsce spota, skoro jadąc na motorowerach czy motocyklach z daleka trzeba brać pod uwagę że będzie się nocować w danym miejscu, a więc musi być minimum sanitarne. Zlot u Alonza był pod tym względem na prawde przemyślany, bo luksusy były wszelakie-od niewykończonego domu w którym spaliśmy bo ciągle szalały burze (trzeba to wziąć pod uwagę, noc w namiocie podczas burzy to nie jest dobry pomysł-prawie wszystkie namioty (oprócz mojego :D) przemokły, poza tym mają metalową ramę. no i motory na burzy to też nie jest good idea), poprzez łazienkę którą udostępnił żeby sie umyć, aż po wychodek który był wyłącznie do naszej dyspozycji. Więc niech sie za to biorą osoby które mogą zapewnić zbliżone warunki (jakieś schronienie choćby garaż w razie burzy, których w lipcu dużo, wychodek, miejsce do ewentualnego umycia sie), no i których rodzice nie planują np remontu na przyszły rok, czyli chodzi o to że sprawa musi być dokładnie przedyskutowana i żeby nie było zmiany zdania na miesiąc przed zlotem (pamiętamy sytuacje kiedy to organizator nie pojawiał sie na forum przez 3 miesiące na 3 miesiące przed zlotem...)
Co do samego regionu? co to ma za znaczenie? ważne żeby warunki lokalizacyjne i sanitarne były dobre. Poza tym czy bliskość tras szybkiego ruchu to atut? raczej bliskość drugorzędnych szlaków którymi sie jeździ, bo chyba mało motorowerzystów pcha sie na główne trasy. bliskość stacji paliw i długo otwartych sklepów owszem, podobnie jak sklepów z częściami i ogólnie przyjętych atrakcji...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marek » 11 lip 2009, o 22:32

Mariusz napisał(a):który był wyłącznie do naszej dyspozycji.


Głównie Swira :mrgreen:

i wciaz zglaszam swoja kandytature dodam do atrakcji :
-Park krajobrazowy "Cysterskie Kompozycje Rud Wielkich"
-Arboretum Bramy Morawskiej
-Bliskość do Knedli 20km
Zdravim =MRS=
Pro-Mastah Weteran
Elektronika, elektryka, mechanika pojazdowa i użytkowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marek
*supporting
*supporting
 
Posty: 2179
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 00:32
Lokalizacja: Oberschlesien - Ratibor
Pojazdy: In Comming >> MT SM XX

Postprzez Laskos » 12 lip 2009, o 10:24

Marek napisał(a):i wciaz zglaszam swoja kandytature

A ja wciąż chcę być na następnym zlocie! :D
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez marcing17 » 12 lip 2009, o 10:31

Dobra, powiem szczerze, osobiście wole u Marka, zróbcie ankiete i sie wyjasni!
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez endek » 12 lip 2009, o 10:45

marcing17 napisał(a):Dobra, powiem szczerze, osobiście wole u Marka, zróbcie ankiete i sie wyjasni!

marcing tylko zebys za rok juz na 100% jechał :]

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez marcing17 » 12 lip 2009, o 11:28

HMM :P
Wy to sie czepiacie, pretensje macie jakieś czy coś?
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Marek.K. » 12 lip 2009, o 11:35

a byliście w kociszewie
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez Alonzo » 12 lip 2009, o 14:49

ale mnie omineło :D hehe wróciłem i widze że juz kłótnie o zlot za rok :D mnie to zwisa, powiem tyle że Marek zgłaszał sie pierwszy już na zlocie :D wy decydujcie :P co do tegorocznego zlotu to jeszcze sie nie wypowiadałem, może późno ale zawsze :D

zlot dla mnie był udany mimo iż rola organizatora troche zabiera czasu :P bo to tu przyniesc tam zaniesc itd. wymyslec trase, nie zgubic sie i w ogóle zapewnic wszystko :mrgreen: pierwsze 3 dni w ogóle nie pojezdzilismy wszystko przez sutsona którego ktoś musiał poskładac (patrz: Marek :mrgreen: ) jak chłopaki przyjechały w środe to cały czwartek zszedł na składaniu sutfajtera, w piatek za to od rana rezydowaliśmy na MWB, dopiero w sobote zrobiliśmy ładną trase, własnie jak ktos napisał offroadową-szosową, bo połowa trasy przez las pola i błotko (do dzisiaj mam brudne sprzęty mimo iż ktoś miał wytrzec komarka :twisted: ) a potem długa pusta asfaltowa prosta, na której to jawy robiły zasłone dymną przy 100km/h albo i więcej heh :twisted: nawet mała stłuczka była kiedy to z Marycha troche przeliczyliśmy sie z prędkoscia w zakręcie koncząc efektownie na trawie po drugiej stronie drogi :D w niedziele też pojezdziliśmy i wtedy nastąpiło najwieksze nasilenie Motomaniaków w dobroniu :D bo przyjechał Enduras i Laskos :D pojechalismy nad rzeczke nad którą nie trafiłem w dodatku złapałem kapcia z przodu a jeden cylinder wyjechał na urlop robiąc mi z jawy singla :D poniedziałek za to był dla mnie przynajmniej cięzki, jak sie okazało ze mechanik nie zrobi mi tego gazu i bede musiał jechac na benzynie noo mina mi sie nie usmiechneła, w dodatku problemy na trasie, plecak tabliczka swiatła deszcz, mimo iz było mniej postojów i krótsze to jechalismy tyle samo co w drugą strone, ja wyjechałem koło 1 w nocy ze ślaska a byłem zmeczony jak nie wiem co, tak cięzkiej trasy jeszcze nie miałem :D no ale wszyscy sa zadowoleni i to sie liczy :) ja bym jeszcze w te wakacje chetnie gdzieś sie spotkał :D

Świr, super że znalazły ci sie dokumenty, ale policja dzwoniła czy przyszły poczta poprostu ? może jakiś adres był czy coś
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez endek » 12 lip 2009, o 15:00

Alonzo napisał(a): mnie to zwisa,

no mnie to ze rybka ,wazne zeby innym odpowiadało i jak najwiecej ludu zajrzało (chociaz na dzien w końcu zawsze cos)
,byle znalazł sie wolny czas ,zreszta w tym roku mozna powiedziec ze bylem 2 dni :D


Alonzo napisał(a): ja bym jeszcze w te wakacje chetnie gdzieś sie spotkał

no to mysl krzychu to zajedziemy gdzie :mrgreen:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Rafał » 12 lip 2009, o 15:14

marcing17 napisał(a):Dobra, powiem szczerze, osobiście wole u Marka, zróbcie ankiete i sie wyjasni!

Ale macie problemy... Zróbcie 2 oddzielne zloty i każdy pojedzie tam gdzie będzie chciał
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoManiacy Zone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości