Zlot 2009( Wpisy na liste str.1 )

Poznaj MotoManiaków ze swojej okolicy. Zorganizujcie zlot, spot. Wyraź opinię na temat sklepu, mechanika itp. z Twojej okolicy.

Postprzez endek » 8 lip 2009, o 08:44

no marek za powieściopisarza moze sie uważać;-) .a tera jeszcze do sutka mamy zeby prawdziła to pod względem stylistycz i ortograf he he;-)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Pani Kontekstowa » 8 lip 2009, o 08:44

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Black Rider » 8 lip 2009, o 10:36

Nie no i zauwarzyłem ze mojej mz wśród waszych motorków nie było słychać :D cichutka jest :P
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Tomasek » 8 lip 2009, o 11:56

Mariusz napisał(a):w radiu ogłaszał sie jakiś przystojny zmotoryzowany 32latek z "lekką" nadwagą, że to niby chce poznać jakąś panią

ten fragment najbardziej mi się podoba :mrgreen:

no i w przyszłym roku muszę jechać :D
Obrazek

KUPIĘ STOPKĘ CENTRALNĄ DO JAWKI!!
Avatar użytkownika
Tomasek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 762
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 13:37
Lokalizacja: Rybnik->Centrum

Postprzez Pitucha » 8 lip 2009, o 11:58

Tomasek napisał(a):w radiu ogłaszał sie jakiś przystojny zmotoryzowany 32latek z "lekką" nadwagą, że to niby chce poznać jakąś panią


Ha ha! :mrgreen: Mocne :]
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez Laskos » 8 lip 2009, o 12:20

No więc, co mi się zapamiętało. :D

O 15 zajeżdżam do Dobronia i telefon do Suta.
<sut> No my juz w Dobroniu jesteśmy, gdzie ty?
<ja> No na wjeździe stoje, wbijaj.
Sutu tłumaczy, takie światła itd...
To ja na to żeby wbijał, stoję przy blacharzu.
<sut> A bo ja ku*wa wiem gdzie jest blacharz!
<ja> No ku*wa przy wyjeździe!
<sut> Dobra, ch*j, będę przy światłach.
<ja> Gówno mnie to interesuje masz podjechać pod blacharza!
--koniec--
Stary: Nie krzycz tak...
Ja: Phe, zawsze tak rozmawiamy :mrgreen:

Chwilę potem patrzymy, zapie*dala jakaś Cześka. W pierwszej chwili nie poznałem że to Marian, który zwiał do Pabianic :D Za nim zajechał Sutfajter. Za Sutem, na Komarze przytelepał się Maras. Chwila milczenia, w końcu stary mówi "A dobra, bawcie sie. O szóstej czekam tu.". Stary wyjeżdża i o mało co nie wpieprza się w niego Alonzo na TS :D Chwilę potem zawinął Marian i polecieliśmy do Alonza. Na miejscu zastaliśmy już Świra, Endurasa i BRa. Pojechaliśmy więc na Shella(70 wyjechałem! :D), gdzie polatałem na Sutfajterze i na Komarku :D I gdzie Sutson o mało co nie zajechał mi Sima. :P Stamtąd, po telefonie do Conquerora :D pognaliśmy w stronę rzeczki. Zatrzymaliśmy sie za skrzyżowaniem. Przede mną jechał Maras - przy hamowaniu wpieprzyłem mu się w tył(celowo.), co skomentował mówiąc "Ty skur*ysynu, urwiesz mi tu od Komara!" :D
Potem testowaliśmy Marianowe i Sutowe "zawieszenie" oraz GPS(ee... 6 chu*ów prosto i 26 pi*d w prawo :mrgreen:) :P No i dzida przed siebie! Połykaliśmy się nawzajem i dojechaliśmy do szutrówy, pod młyn. Sutu stanął i zaczął grać rezonansem na cylindrze, o co przypieprzyła się jedna babka :mrgreen: Wydupiliśmy dalej. Jedziemy, jedziemy, stanęliśmy na ostrym piachu, wymieszanym z błotem czy nie wiem czym. Enduras korzystając z okazji wykopał dołek, którego zawartość wylądowała na... Świrze :mrgreen: Polecieliśmy dalej. Sutu zajeżdża mi drogę, prawie gleba, rzuca mnie na lewo i prawo :D Zawrotka. Od dołka lecimy w inną stronę. Oczywiście źle :mrgreen: Nagle Alonzo staje. Gasimy silniki, patrzymy... A tu j.eb, opona poszła :/ Popompował koło i z Marianem ruszyli nazad. Polecieliśmy pod młyn męcząc się z odpałem KTMa :D Pod młynem zwyczajowo jajca... No i powrót. Posiedzieliśmy chwilę u Alonza, wspólna fota(aparatem Świra -.-) i pożegnanie...
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez endek » 8 lip 2009, o 15:18

no niestety swira aparacik szlak trafił i niestety nie bedzie grupowego zdjęcia w pelnym tegorocznym składzie

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez marcing17 » 8 lip 2009, o 17:14

Laskos napisał(a):I gdzie Sutson o mało co nie zajechał mi Sima. :P


Ty byś widział co na moim robił ;] ledwo z podwórka nie wyjechał a juz by leżał :mrgreen: a potem go z 5 minut nie było juz sie martwiłem :P :D
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Laskos » 8 lip 2009, o 18:02

marcing17 napisał(a):Ty byś widział co na moim robił ;] ledwo z podwórka nie wyjechał a juz by leżał :mrgreen: a potem go z 5 minut nie było juz sie martwiłem :P :D

Oj bo on nie dość że pecha przynosi to jeszcze rozpieprza wszystko co mu stanie na drodze :mrgreen:
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez endek » 8 lip 2009, o 18:45

no z niego istny rzeźnik :mrgreen:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Kuba » 8 lip 2009, o 20:27

Panowie, a czemu o mnie nie zahaczyliście?? aż 0,7km z jedenastki do mnie mieliście :/
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Marek » 8 lip 2009, o 20:32

No time
Zdravim =MRS=
Pro-Mastah Weteran
Elektronika, elektryka, mechanika pojazdowa i użytkowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marek
*supporting
*supporting
 
Posty: 2179
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 00:32
Lokalizacja: Oberschlesien - Ratibor
Pojazdy: In Comming >> MT SM XX

Postprzez Kuba » 8 lip 2009, o 20:32

też mi wymówka :|
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Wojteeek » 8 lip 2009, o 22:06

elo moto 1993 napisał(a):też mi wymówka :|

To Ty miałeś na nas przy 11ce czekać a nie my zjeżdzać :D
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Marek » 8 lip 2009, o 22:13

Ale trzeba przyznać nie wiem jak komu ale mi najlepiej się na Komarku śmigało :D Choć CZesia, Tereska i Kacik oraz Simki też niczego sobie były ;)

Najlepszy motyw jak się wszyscy o Komara prawie bili jak trza było gdzieś jechać :D
Zdravim =MRS=
Pro-Mastah Weteran
Elektronika, elektryka, mechanika pojazdowa i użytkowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marek
*supporting
*supporting
 
Posty: 2179
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 00:32
Lokalizacja: Oberschlesien - Ratibor
Pojazdy: In Comming >> MT SM XX

Postprzez Mariusz » 8 lip 2009, o 22:25

Laskos: no wiesz, taka była ładna pogoda, tak ***.iście sie trasą jechało, że poprostu myśle co bede sobie oszczędzał i pocisnąłem do pabianic :D tam jeszcze jakieś goście na światłach sie gapili to wystartowałem z wheelie :D Może bym i jechał do jakiegośtam blacharza gdybym wiedział że koło blacharza stoisz, a tam sutek coś gadal gadal i nagle zakłada kask z tekstem że "jedziemy" to myśle sobie pewno gdzieś na trasie do pabianic skoro tak bez niczego :D rozglądałem sie na tanksztelach i przy drodze i nic nie widać, to w pabianicach zawróciłem nazad :P

[ Dodano: 08 Lip 2009, 22:25 ]

Laskos: no wiesz, taka była ładna pogoda, tak ***.iście sie trasą jechało, że poprostu myśle co bede sobie oszczędzał i pocisnąłem do pabianic :D tam jeszcze jakieś goście na światłach sie gapili to wystartowałem z wheelie :D Może bym i jechał do jakiegośtam blacharza gdybym wiedział że koło blacharza stoisz, a tam sutek coś gadal gadal i nagle zakłada kask z tekstem że "jedziemy" to myśle sobie pewno gdzieś na trasie do pabianic skoro tak bez niczego :D rozglądałem sie na tanksztelach i przy drodze i nic nie widać, to w pabianicach zawróciłem nazad :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoManiacy Zone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 414 gości