Cylinder Komarowski Co myslicie (allegro)

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Cylinder z allegro

Typowy Chinski BUBEL
22
55%
Dosc Spelnia Swoje Zadanie Lecz to nie tosamo co orginał
14
35%
Jestem w 100% zadowolony
4
10%
 
Liczba głosów : 40

Postprzez Komar Rider » 20 mar 2010, o 01:43

Zwróćcie uwagę, że wielu sprzedawców na allegro, zabezpiecza się w ten sposób, że żądają kwitku z zakładu, który ma zamontować poprawnie daną część. No i wiadomo, że nikt nie będzie biegł do mechanika z cylindrem, a tym samym, nie mamy prawa do zwrotu.

Wracając do tematu cylindrów, to ja od zawsze jeździłem na Almotach. Pewnego dnia, Komar na maksymalnym gazie i dotarciu, gonił kilka kilometrów za samochodem do lasu. Nawet się nie zająknął ;) Chociaż być może mi się wydawało, że w drodze powrotnej trochę zwolnił. Ale i tak jest co chwalić ;)

Teraz mam CX' a pseudo-60. Czuć że to jedzie :)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Pani Kontekstowa » 20 mar 2010, o 01:43

Pani Kontekstowa
 

Postprzez marian93 » 20 mar 2010, o 09:13

i ty się mylisz jeśli towar nie spełnia twoich wymagań lub po prostu jest uszkodzony to pomimo ze w sklepie jest karteczka "po odejściu z kas zwrotu nie przyjmujemy " możesz absolutnie oddać towar i sprzedawca ma oddać ci cała kasę . Co najlepsze sprawdziłem to !! Poszedłem do sklepu na pobliskim targowisku kupiłem Sekator za pare dni przychodzę i mowie chciałbym zwrócić to i to on mówi ze nie ma takiej opcji i pokazuje reka na karteczkę a ja do niego czy mozna poprosic kierownika zawołał i ja do niego czy zapoznał sie z nowa ustawa zwrotu chlop się popatrzy zgłupiał ja wyjołem pismo wykonane wedlug wzorca ktory podała nam pani na lekcji dałem mu on popatrzyl chwile i poszedł po moje pieniadze xD jak znajde stronke na ktorej jest wszystko o tym to podam na forum nie bójcie sie kłócić o swoja kase !
Avatar użytkownika
marian93
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 722
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 10:19
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Komar Rider » 20 mar 2010, o 09:45

Komar Rider napisał(a):Zwróćcie uwagę, że wielu sprzedawców na allegro, zabezpiecza się w ten sposób, że żądają kwitku z zakładu, który ma zamontować poprawnie daną część.


Przeczytaj to jeszcze raz ;) Sekatora nigdzie nie musisz montować, toteż żadnego kwitku nie dostaniesz. Gwarancję dostaniesz, gdy nie z Twojej winy, towar nie spełnia Twoich oczekiwań, lub się popsuł. A sprzedawca musi mieć dowód na to, że sprzęt nie popsuł się w wyniku złego założenia. No a kto pójdzie do mechanika, z założeniem cylindra, aby dodatkowo mu za to zapłacić i do tego pewnie tyle ile dało się za sam cylinder? ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez marian93 » 20 mar 2010, o 09:47

istnieje tez mozliwosc przekupienia go jakas flaszeczka i kwitek masz:D
Avatar użytkownika
marian93
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 722
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 10:19
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości