moduł zapłonowy z regulacją kąta zapłonu----

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Postprzez Karol. » 1 maja 2010, o 23:03

Konrad, występowanie iskry w danym momencie - tak, ale sama iskra? Pierwsze słyszę...
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 maja 2010, o 23:03

Pani Kontekstowa
 

Postprzez bulik1_4 » 1 maja 2010, o 23:07

Wy chyba mnie nie rozumiecie mam kingway-a hooligana i spalił mi się moduł zapłonowy,u mnie nie ma żadnego kondensatora tylko to wszystko mam w module...a wy mi piszecie o jakiś motorynkach...a mi tylko chodzi o to czy jak zmienię kondensator na ten co napisałem powyżej czy będzie lepiej skuter się zbierał czy miał większy v-max,do tej pory też miałem tuningowy tylko nie z regulacją konta.
bulik1_4
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 17:36
Lokalizacja: Wąwolnica

Postprzez alus » 1 maja 2010, o 23:38

regulacją konta.

taaa na czym masz to konto?? :roll:

bulik1_4 napisał(a):nie ma żadnego kondensatora


bulik1_4 napisał(a):jak zmienię kondensator


bulik1_4 napisał(a):mam kingway-a hooligana


Pojazd: simson s51


:facepalm:
dobra już nie bd sie czepiał :facepalm:

jak zmienisz na dobry moduł na moduł z regulacją to wiadomo ze cos tam da. Ile da tego raczej ci nikt nie powie. Ale sprobowac mozna.
@@% Super MotO.

Motór

Miewam chwile zwątpienia aż do pierwszego odpalenia.
Avatar użytkownika
alus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 01:46
Lokalizacja: Myszków (śląsk)

Postprzez bulik1_4 » 2 maja 2010, o 00:03

Myślałem o module a napisałem kondensator,co do pojazdu to mam ich parę, a co do tego konta(kąta) to błąd ortograficzny nikt przecież nie jest idealny.(::::::::
bulik1_4
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 17:36
Lokalizacja: Wąwolnica

Postprzez Kubas » 6 maja 2010, o 18:29

rozumiem, że jesteś samotnikiem i masz głęboko w poważaniu projekt x

Niezabardzo rozumiem o co ci chodzi :P ?


bulik1_4 napisał(a):Wy chyba mnie nie rozumiecie mam kingway-a hooligana i spalił mi się moduł zapłonowy,u mnie nie ma żadnego kondensatora tylko to wszystko mam w module


bulik1_4 napisał(a):a mi tylko chodzi o to czy jak zmienię kondensator na ten co napisałem powyżej czy będzie lepiej skuter się zbierał


Ciebie też nie rozumiem, pewnie nie chodziło o kondensator tylko o zmiane modułu tak ?

Tak, jak założysz ten z regulacją kąta, będzie elastyczniejszy i sprawniejszy, jednym słowem, to nie chwyt reklamowy, to naprawdę działa :wink:
Avatar użytkownika
Kubas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 295
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 21:02
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości