romet 205 owiewka

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Postprzez RometTeam » 27 wrz 2010, o 16:23

Błagam! Przestańcie! Myślicie że jak dacie owiewke (jeszcze z tigera) to będziecie pro eldo kozak? Jedynie co bedzie to śmiech z ciebie a dziaki sie powieszą że tak niszczycie dzieła na których kiedyś jeździli, łezka im sie pokręci koło oka, a nawet może tworzyli w fabryce
Ogar 205, moje życie
Avatar użytkownika
RometTeam
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 wrz 2010, o 22:49
Lokalizacja: Lubaczów

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 wrz 2010, o 16:23

Pani Kontekstowa
 

Postprzez @rek » 27 wrz 2010, o 19:37

Łezka im się pokręci ale ze szczęścia, gdy zobaczą pięknie utrzymanego Rometa zamiast czegoś z chinolską owiewką i jeszcze neonami... Jestem za założeniem fundacji "precz z wiejskim tuningiem polskiej myśli technicznej" :twisted:
Obrazek


Robię na zamówienie moduły zapłonowe oraz inne układy elektroniczne. Zainteresowanych zapraszam na pm lub gg :)
Avatar użytkownika
@rek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 14:58
Lokalizacja: (Bestwinka)

Postprzez Kamil » 27 wrz 2010, o 19:52

Chyba w oku a nie koło oka :facepalm: Przecież to jego pojazd, jego kasa więc niech robi co chce..
Avatar użytkownika
Kamil
*supporting
*supporting
 
Posty: 952
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 17:55
Lokalizacja: Rbk/ okolice.

Postprzez Kubass » 27 wrz 2010, o 19:53

No niech robi co chce, ale niech wie też jakie będą tego konsekwencje :D
Avatar użytkownika
Kubass
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 682
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:06
Pochwały: 7
Pojazdy: Jetta mk2

Postprzez Michaus » 27 wrz 2010, o 20:06

Żadne co mu zrobią odroczą prawo jazdy do 21 roku życia?? Jakieś poważniejsze konsekwencje?? Panowie wystraszyliście chłopaka i tyle jak chce niech robi to jego moto.
Avatar użytkownika
Michaus
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 14 paź 2009, o 20:48

Postprzez @rek » 27 wrz 2010, o 20:17

Ale w takim razie po co się nas pyta co myślimy o owiewce? Od tego jest forum żeby wyrażać swoje opinie m.in... Chłopak pyta, my odpowiadamy... Czy naprawdę przy każdym słowie teraz trzeba dopowiadać "MOIM ZDANIEM"? "Moim zdaniem jest poniedziałek"? Żeby ktoś się nie przyczepił? Ejj, weźcie pomyślcie... MI SIĘ OSOBIŚCIE NIE PODOBAJĄ OWIEWKI W KLASYKACH!!!

I o to się kolega Luki96 pyta :
"co myslicie o owiewce w romecie czy to sie płaca i w realu fajnie wyglada"
... CO MY MYŚLIMY!!! Czyż nie? I kto go straszy?
Jasne, niech zakłada sobie co chce, np owiewkę, neony i naklejkę +10 do mocy, ale niech liczy się z tym, że dużej części forumowej społeczności się to NIE PODOBA... Kropka...
Obrazek


Robię na zamówienie moduły zapłonowe oraz inne układy elektroniczne. Zainteresowanych zapraszam na pm lub gg :)
Avatar użytkownika
@rek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 14:58
Lokalizacja: (Bestwinka)

Postprzez Michaus » 27 wrz 2010, o 20:46

No to napisz o tym że ci się nie podoba a nie o jakiś łezkach starszych ludziach bo oni teraz mają to wiesz gdzie?? U mnie starsi ludzie pozbywają sie takich typu motocykli a gdy młodszych widzą ze jeszcze cos próbują z tym zawojować i przerabiają to i próbują na tym jeździc to się pytają " Młody ty naprawde nie masz już co robić weź ty se kup coś normalnego bo to nie chodziło za moich lat to czego by miało to teraz chodzić normalnie..." przykład.
Większość pewnie nie napisała MNIE SIĘ NIE PODOBA tylko A bo dziadzia to to to tamto bo babcia to z dziadzą tamto na tym romecie...A mało co wspomnieli MNIE SIĘ NIE PODOBA i tyle krótko i na temat tego kolega od nas chyba wymagał prostej odpowiedzi podoba się wam czy nie a nie twojej babci czy jej się łezki zakręcą czy nie.
Avatar użytkownika
Michaus
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 14 paź 2009, o 20:48

Postprzez Kubass » 27 wrz 2010, o 20:47

Michaus napisał(a):Żadne co mu zrobią odroczą prawo jazdy do 21 roku życia??

Przecież nie mam na mysli prawnych konsekwencji :facepalm: , chociaż do neonów policja się doczepi, bo nie wolno mieć innego oświetlenia oprocz standardowego wyposarzenia motocykla.


Jasne, niech zakłada sobie co chce, np owiewkę, neony i naklejkę +10 do mocy, ale niech liczy się z tym, że dużej części forumowej społeczności się to NIE PODOBA... Kropka...

Włąsnie mi o to chodziło :)
Avatar użytkownika
Kubass
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 682
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:06
Pochwały: 7
Pojazdy: Jetta mk2

Postprzez Michaus » 27 wrz 2010, o 20:51

Kubass napisał(a):chociaż do neonów policja się doczepi, bo nie wolno mieć innego oświetlenia oprocz standardowego wyposarzenia motocykla.

No można by tak jeszcze troszkę podyskutowac na ten temat bo jedni mówią że nie można miec założonych drudzy że można ale nie można używac a trzeci to już wogóle koguty policyjne by sobie wyzakładali na kierownice i smigali...
Avatar użytkownika
Michaus
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 14 paź 2009, o 20:48

Postprzez Kubass » 27 wrz 2010, o 21:03

Michaus napisał(a):a nie twojej babci czy jej się łezki zakręcą czy nie.


Sedno sprawy jest takie: większość uważa, że klasyków się nie tuninguje, a jak już to w oldschoolowym stylu :D Jakieś białe napisy na oponach itd.
Avatar użytkownika
Kubass
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 682
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:06
Pochwały: 7
Pojazdy: Jetta mk2

Poprzednia strona

Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 222 gości