Zawieszenie SHL M11 lub inny przód z wahaczem, wymiary

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Zawieszenie SHL M11 lub inny przód z wahaczem, wymiary

Postprzez c64club » 17 gru 2011, o 14:02

Heyah
Ma ktoś dostęp do główki ramy w SHL M11 i suwmiarki? Chcę (i mam okazję tanio) kupić przednią zawiechę od SHL M11 i wstawić ją do swojego Romana K125. Jak wiadomo, w solo się okrutnie jeździ na takim przodzie z wahaczem pchanym, ale z wózkiem ten krótki ślad jest wybawieniem.

Potrzebne mi:
-średnica rury sterowej (jeśli się da)
-wymiary łożysk
-wysokość (długość) główki, bez misek - sama rura
-średnica główki, najlepiej wewnętrzna, ale i zewnętrzna da mi jakiś pogląd


Jeśli ktoś ma dostęp do innego sprzęta z wahaczem pchanym z przodu (poza Komarynką), to byłbym wdzięczny za wymiary. Gdyby przód był do sprzedania, to też chętnie przeczytam ofertę.

Przy okazji - co to za skuter, który pojawia się po prawej stronie banera na forum, zaraz po srebrnym oplu? Przód od niego ze względu na małe kółko i konieczność przedłużenia, mógłby być niezłą bazą pod zawieszenie wahaczowe o zmiennej geometrii - do wózka i do solówy :)
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Zawieszenie SHL M11 lub inny przód z wahaczem, wymiary

Postprzez Pani Kontekstowa » 17 gru 2011, o 14:02

Pani Kontekstowa
 

Zawieszenie SHL M11 lub inny przód z wahaczem, wymiary

Postprzez Konrad » 17 gru 2011, o 14:39

Z pierwszymi pytaniami Ci niestety nie pomogę ale skuter który się wyświetla to peugeot speedfight II


Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Zawieszenie SHL M11 lub inny przód z wahaczem, wymiary

Postprzez c64club » 19 gru 2011, o 12:27

Zonk. Speedfight ma wahacz jednostronny :(
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Zawieszenie SHL M11 lub inny przód z wahaczem, wymiary

Postprzez 600rr » 19 gru 2011, o 12:30

Mój Peugeot SV80 ma dwustronny ;) Wszystkie starsze Hondy oraz Kymco też.
Avatar użytkownika
600rr
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 829
Dołączył(a): 17 sty 2008, o 13:41
Lokalizacja: SBE - Czeladź
Pochwały: 1
Pojazdy: KTM SMC 690 LC4 SUPERMOTO '11, SUZUKI GS500E '96, PEUGEOT SV 80 '98 , SEAT IBIZA 1,9 TDI '01

Zawieszenie SHL M11 lub inny przód z wahaczem, wymiary

Postprzez c64club » 20 gru 2011, o 15:58

Dzięki za wskazanie sprzętów. SV80 ma ciągnięty wahacz, ciekawa konstrukcja, ale nie wnosi nic do prowadzenia wózka.
Chodzi o to, żeby skrócić ślad - odległość między miejscem na asfalcie, w które celuje oś główki a linią spuszczoną pionowo z osi koła. Najprościej robi się to montując wahacz pchany (dłuższe ramię), trudniej jest przestawić całe koło na lagach o 5cm do przodu wraz z hamulcem.
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym


Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 341 gości

cron