Jawa Babetta

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Jawa Babetta

Postprzez mateo33 » 14 paź 2012, o 11:50

Witam. Mam Pytanie. Czy do Jawki Babetty wejdzie Silnik z Pocket'a Bike ?? i czy ten silnik uciagnie tąką jawke ?? jawka ta to moped to tam zbyt dużo nie waży chyba !
mateo33
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 9 paź 2011, o 16:12
Pojazdy: Jawa 50

Jawa Babetta

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 paź 2012, o 11:50

Pani Kontekstowa
 

Jawa Babetta

Postprzez Romecik2t » 15 paź 2012, o 03:22

Powinien wejść, silnik z pocketa duży nie jest, wręcz malutki, pewnie tylko mocowania dospawać z blachy by trzeba było, ale to nie problem.
Uciągnąć uciągnie, ale wg mnie to się nie opłaca, bo będzie słaby, a po drugie te silniki szybko się psują, pojeździsz na nim od kilku godzin do kilkudziesięcu i koniec.
Ale próbować możesz, jak ci leży silnik i zawada.
A i pocket ma chyba zębatkę z drugiej strony, więc pewnie byś musiał w babecie koło obracać, jeśli się da.
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Jawa Babetta

Postprzez sony » 27 lis 2012, o 20:57

Jaką masz Babetke? Starszą czy nowszą, jeżeli nowszą (moja jest 225) to mogę Ci pomierzyć co tam chcesz :)

Orginalnie Babetta ma moc 1,75 kW i powiem Ci że demonem prędkości nie jest- rozpędza się do około 50 według licznika, także sprawdź moc tego swojego silniczka, słabszego zdecydowanie nie polecam :wink: i tak jak pisze Romecik wytrzymałość i jakość takich silników to dno
sony
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 mar 2010, o 22:15
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazdy: Jawa 50 x2, komar, motorynka, WSK x2, babetta 225

Jawa Babetta

Postprzez Kuba » 16 gru 2012, o 10:46

:facepalm: już lepiej 223 wrzucić, wchodzi bez przeróbek ramy
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2


Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 270 gości