Dobry Warsztat blisko Dworca Warszawa Zachodnia

Użytkownicy z Warszawy i okolic.

Dobry Warsztat blisko Dworca Warszawa Zachodnia

Postprzez laszlo222 » 18 wrz 2013, o 23:25

Witam,
Mam spory problem, bowiem rozkraczył mi się dzisiaj mój wiekowy VW passat b5 1.9tdi w pobliżu Dw. Zachodniego (jadąc w kierunku centrum), dlatego musiałem go z kumplem przepchać na pobocze, a teraz szukam czegoś w okolicy, gdzie mógłbym mojego dziada reanimować. Czy możecie mi polecić jakiś dobry warsztat w rejonach Dw. Zachodniego, a najlepiej w bliskim sąsiedztwie ulicy Grzymały?

Czekam na porady.
laszlo222
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 23:16

Dobry Warsztat blisko Dworca Warszawa Zachodnia

Postprzez Pani Kontekstowa » 18 wrz 2013, o 23:25

Pani Kontekstowa
 

Re: Dobry Warsztat blisko Dworca Warszawa Zachodnia

Postprzez Diament » 19 wrz 2013, o 09:09

Czołem,

Ja korzystam z Auto Serwis Kaliska, mają warsztat przy ulicy Kaliskiej, także spokojnie możesz podholować tam swój samochód (to w odległości około 0,5 km od Grzymały). Warsztat wygląda na nieco starawy, ale sprzęt mają na czasie, dlatego nie należy się martwić samym wyglądem budynku. Co ważne są rzetelni i nie naciągają, więc masz pewność że nie wsadzą ci starych części w cenie części od producenta sprowadzonych prosto z Niemiec. Pamiętaj jednak, żeby spytać się o cenę przed remontem, bo w przypadku takiego samochodu czasami taniej jest kupić nowy niż naprawić stary.

Pozdrawiam Serdecznie
Diament
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 08:54


Powrót do Okręg Warszawski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości