Spotaknie motomaniaków naszego okręgu w Częstochowie.

Użytkownicy z Częstochowy i okolic.

Postprzez kleszczyk » 6 lut 2009, o 03:31

Ja to proponowałbym w jakiś piątek po szkole. Siedzi się wtedy zazwyczaj do 15-16 to można byłoby iść na biznes czy gdzieś, pogadać o motorach itp. Za tydzień to nie, bo 13, ale 20 czemu nie.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Pani Kontekstowa » 6 lut 2009, o 03:31

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 5 kwi 2009, o 22:32

hmmm to co tu dużo mówić-spotkanie sie szykuje na rozpoczęciu sezonu :) tylko musimy się umówić co do pory i miejsca żeby sie odnaleźć, mnie niestety ograniczają PKSy i mogę być w sobotę między 12 a 15 albo w niedziele po 17 :/ więc albo jak się będą motocykliści zjeżdżać albo rozjeżdżać. ze względu na rozkład autobusów oraz pracę internatu nie mogę inaczej :/ napiszcie kto o ktorej będzie?
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez kleszczyk » 5 kwi 2009, o 23:23

Ja przyjadę jednak Fiestą a nie Meganą. W sobotę to się zobaczy a w niedzielę to z rana na mszę, żeby wszystko zobaczyć. W zeszłym roku jak przyjechałem ok. 17 to już nic nie było. A jeżeli w sobotę miałbym zajrzeć to jedynie wieczorem przed rozłożeniem się motórzystów jak już ich trochę będzie.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Mariusz » 5 kwi 2009, o 23:40

hmmm czyli krótko mówiąc g... zobacze? no tak, co tu wymagać o tak dzikich porach, najbardziej żałuję że na czesławie nie mogę jechać bo oczywiście będę jeszcze przed egzaminem :]
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mariusz » 5 cze 2009, o 16:41

może jakiś spot w końcu? na rozpoczęciu sezonu być nie mogłem, a chętnie bym zobaczył motomaniaków spod cz-wy. podajcie jakąś sobotnią czy niedzielną date i przyjeżdżam :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez slawek » 10 lip 2009, o 15:50

Byłem w tym roku pod Jasną Górą ale był czad!
slawek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 15:31

Poprzednia strona

Powrót do Okręg Północno-Górnośląski.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość