Sklep z częśćiami do motocykli i motorowerów.

Użytkownicy z Częstochowy i okolic.

Postprzez Mr.Rezystor » 4 gru 2007, o 21:32

Tam są części do starszych motocykli i motorowerów.
http://motoalbum.pl/uzytkownik/4057/pojazdy

Kategoria A,B zdana za pierwszym strzałem :D
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 gru 2007, o 21:32

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 14 gru 2007, o 22:07

byłem w tym sklepie już jakieś ze 4 lata temu jak kask kupowałem :P dzisiaj kupiłem nówke tłoczek z almotu, ale na wzór PRLowskiego tłoka ;) identyk, tyle że sie bardziej świeci i 1,5mm krótszy :P

ogólnie to wybór części przeogromny, jeśli mówię że coś mi nie pasujke to żadnego problemu nikt nie robi :) stwierdziłem że sworzeń nie pasuje po pół godziny od wyjścia ze sklepu, bo cięzko wchodził, to spoko, dopasujemy inny sworzeń inny tłoczek ;) na prawde dobra obsługa :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mr.Rezystor » 1 sty 2008, o 10:59

No fakt, jak kiedyś kupowałem części do ogara, miałem brać tulejkę, ale powiedziałem że taką z mosiądzu to sobie dorobię. To jeszcze mi racje przyznała tamta sprzedawczyni. A wybór jest naprawdę duuuuuży, ale nie wiem gdzie tłok do derbika dostać.
http://motoalbum.pl/uzytkownik/4057/pojazdy

Kategoria A,B zdana za pierwszym strzałem :D
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8

Postprzez Mariusz » 1 sty 2008, o 17:19

widziałem na krakowskiej czy warszawskiej, tej samej tylko po drugiej stronie alei, jakiś sklep do skuterów, jak szedłęm do Velveta od alei to po drodze mijałem, tylko ten sklep był gdzieś na placu za uliczką
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mr.Rezystor » 12 sty 2008, o 09:39

Przez cały styczeń sklep na Krakowskiej zamknięty. ;/
http://motoalbum.pl/uzytkownik/4057/pojazdy

Kategoria A,B zdana za pierwszym strzałem :D
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8

Postprzez Mariusz » 12 sty 2008, o 16:42

ten ten właśnie który mi poleciłeś? :/ kicha, bo chciałem kupić części :/ a tam dobre części i tanio. wiem że tam w okolicy jeszcze jeden sklep jest, tylko jest taka sprawa że za bardzo nie wiem gdzie :P wiem że trzeba przyjść do skrzyżowania alei i krakowskiej, sie idzie kawałek w stronę jasnej góry, i po drugiej stroniue alei, nie wiem jaka tam ulica jest prostopadła. tam kask kupowałem ale jak sie idzie totalnie nei pamiętam bo miałem 12 lat :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Kleofas » 28 cze 2008, o 20:40

Panowie, w poniedziałek jade do częstochowy (niestety nie motorem) żeby zwiedzić sklepy z częściami, podajcie mi dokładne adresy. Piszecie coś o Krakowskiej - jest on czynny? Może też zwiedziłbym jakiś dobry sklep elektroniczny - również prosze o pomoc. Nie znam cz-wy więc prosze o dokładne adresy, poszukam sobie w googlach jak trafić.
Prędkość może kiedyś zabije cię,
lecz dziś to ona żyć ci daje...
Avatar użytkownika
Kleofas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 14:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pochwały: 2
Pojazdy: 2 Polonezy i 6 motórów ;)

Postprzez kleszczyk » 29 cze 2008, o 00:51

Sklep na Krakowskiej ma nr 10 i jest tam taka żółta tablica z napisem: Części do motocykli...

Co do elektronicznych to są dwa na Kopernika ( na przeciwko PKP ). Jest jeszcze trochę ich, ale o tych dwóch wiem.

Niech ktoś jeszcze się wypowie.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Mariusz » 29 cze 2008, o 01:17

no elektroniczny to najłatwiej znaleźć podążając w stronę "placu na czerwonym" mniej więcej naprzeciwko dworca PKP, i za tym placem, po drugiej stronie uliczki jest jakiś urząd, i tam jakby na parkingach jest na końcu elektroniczny. na krakowskiej kleszczyk doskonale wyjaśnił ;)
hurtownia velvet jest na warszawskiej, to jest tak jakby przedłużenie krakowskiej ale po drugiej stronie alei, i jeszcze za ulicą jana Pawła II, taką ruchliwą bardzo :D dokładny adres velvetu można znaleźć na ich stronce.
jest tez fabryka linek "linex" w której pytałem o możliwość produkcji białych linek, jak będziesz miał czas możesz tam wpaść i próbowac przekonać ich do białych linek :D ta fabryka leży tak jak byś od alei szedł krakowską, no i szedł i szedł aż dojdziesz do fabryki :D (po przejściu przez droge szybkiego ruchu)
w sumie tylko w takiej ilości sklepów byłem, jest jeszcze z typowymi narzędziami i tego typu pierdółkami sklep przy alejach i skrzyżowaniu krakowskiej z alejami, rozpoznasz po jakichś różnych hakach grabiach itp w gablotce :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez kleszczyk » 29 cze 2008, o 01:28

To ten elektroniczny co opisałeś to jest na Kopernika ( właśnie koło urzędu miasta ). Są tam dwa koło siebie te sklepy.

[ Dodano: 29 Cze 2008, 01:30 ]

A co do tego sklepu na skrzyżowaniu alei i Krakowskiej, czyli na Placu Daszyńskiego w tym sklepie to tam możesz dostać m.in. papiery ścierne, wiertła, narzędzia i inne.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Mr.Rezystor » 29 cze 2008, o 09:15

Elektroniczne sklepy są na ulicach:
-Kopernika (tak jak pisaliście, dwa obok siebie, z tym, że w jednym mają mniej podzespołów, ponieważ jest tam serwis wzmacniaczy, mają dużo tranzystorów)
-Garibaldiego (sklep Maxtronik, według mnie najlepszy w całej Częstochowie, zawsze kupuje tam podzespoły, mają praktycznie wszystko, a jeśli nie mają mogą ci to zamówić)
-Berka Joselewicza (jakiś nowo otwarty, nie wiem jak jest u nich z towarem)
- 1al. NMP brama 3 ( ABC electronics, drogo i ubogo, jeśli coś kupuję to z konieczności)
-Piłsudskiego (mają trochę rzeczy, ceny trochę wyższcze niż w Maxtroniku)

A części do motocykli można kupić na ulicy Krakowskiej, Tymczasowej, oraz gdzieś na Jagiellońskiej.
Jeżeli jesteś w Częstochowie w piątek lub we wtorek rano, to warto przejść się na Zawodzie, jest tam rynek i oldtimer-bazar.
Łożyska to na Warszawskiej, Rzeźnickiej i Pustej, na Berka Joselewicza też jest sklep z łożyskami, mają trochę rzeczy.
http://motoalbum.pl/uzytkownik/4057/pojazdy

Kategoria A,B zdana za pierwszym strzałem :D
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8

Postprzez Kleofas » 29 cze 2008, o 09:58

Wielkie dzięki za odp, na pewno wszystkich i tak nie zdążę oblecieć.
Prędkość może kiedyś zabije cię,
lecz dziś to ona żyć ci daje...
Avatar użytkownika
Kleofas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 14:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pochwały: 2
Pojazdy: 2 Polonezy i 6 motórów ;)

Postprzez Kleofas » 1 lip 2008, o 08:42

Mr.Rezystor napisał(a):A części do motocykli można kupić na ulicy Krakowskiej, Tymczasowej, oraz gdzieś na Jagiellońskiej.

Co ty mi tu Q*wa piszesz o jakiejś Tymczasowej? Objeździłem pół miasta żeby ja znaleźć, a tam co - ogródki działkowa i jakieś krzaki. Jak chciałeś mnie wqrvić wpuścić w maliny to musze przyznać że wyszło.
Prędkość może kiedyś zabije cię,
lecz dziś to ona żyć ci daje...
Avatar użytkownika
Kleofas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 14:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pochwały: 2
Pojazdy: 2 Polonezy i 6 motórów ;)

Postprzez Mariusz » 1 lip 2008, o 13:41

rety Kleofas spokojnie :D nie wiem jak na tymczasowej, ale na krakowskiej to 100% pewnik :P a na tymczasową sie przejde może w przyszłości to zobacze czy miałeś powód do nerwów :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez kleszczyk » 1 lip 2008, o 18:28

O ile dobrze pamiętam, to na Tymczasowej to koleś ma 'domową sprzedaż' ( to ten koleś co na rynku na Zawodziu sprzedaje ).
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okręg Północno-Górnośląski.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości