Zdanie o łożyskach - praktyka a nie sucha teoria !

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez Kuba » 28 wrz 2009, o 13:42

http://www.allegro.pl/item743918352_lozysko_kulkowe_koyo_6203_zz_17_x_40_x_12_f_vat.html

Panowie, co powiecie o tych łożyskach? wytrzymają na wale?
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 wrz 2009, o 13:42

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Dynio » 28 wrz 2009, o 23:52

Ja mam u siebie w MZecie FAgi i one są niemiecki jak się nie mylę. Na tych łożyskach zrobiłem chyba już z 2tys kilosów i zero luzów ,a eta u mnie jest jako pies do stuntu i do lasu i jakoś obroty w lesie nie spadają powyżej 4 tys. rmp ale nie wchodzę powyżej 6tys rmp i łożyska mają zero luzów nic nie brzęczy a mam założone w koszyku stalowym!! Jak chcecie mieć bardzo dobre łożyska to w koszyku z tworzywa tylko takie jedno łożysko potrafi kosztować minimum 20 zł za sztuke i oczywiście im większy rozmiar tym droższe. Ale jak dla mnie nie ma lepszych łożysk jak w koszyku z tworzywa. Ale FAGi polecam jak dla mnie bardzo dobre.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Dynio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 388
Dołączył(a): 1 mar 2008, o 16:35
Lokalizacja: Łupowo

Postprzez pawel15 » 16 paź 2009, o 18:28

PPL- zastosowałem takie łożyska w swojej WSK 125 i w brata też. Ja mało jeżdżę, a brat dużo i te łożyska do takiego niewysilonego silniczka są bardzo dobre- zero brzęczenia, zero luzu. Kupowałem łożyska po 8,50 zł jak dobrze pamiętam.
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości