lekka regeneracja stacyjki [Chart]

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

lekka regeneracja stacyjki [Chart]

Postprzez mic327 » 22 mar 2010, o 20:11

Jako że miałem stacyjkę w fatalnym stanie zrobiłem sobie taki myk.
Rozebrałem stacyjkę od Warszawy i okazało się że wkład ten z zapadkami gdzie się wsuwa kluczyk jest prawie identyczny jak w charcie.Rozebrałem stacyjkę bo i tak od nowości jak go kupiłem miałem złożoną na kable a kluczyk był ułamany.Nie znalazłem kluczyka więc kupiłem sobie nową stacyjkę od Żuka niestety teraźniejszej produkcji.Przełożyłem ten wkład i teraz ładnie cyka.Niestety mam tylko fotę po złożeniu.Napisałem że jest prawie identyczny bo nie ma takiego prostokąta wyciętego w tym wkładzie ale wydaje mi się że on nie jest do niczego potrzebny.

Fota


Obrazek
mic327
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 14:53
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

lekka regeneracja stacyjki [Chart]

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 mar 2010, o 20:11

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Hubertt » 22 mar 2010, o 22:41

No okey, ale o regeneracji nie ma tu nic napisanego.
Avatar użytkownika
Hubertt
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 707
Dołączył(a): 20 maja 2009, o 18:24
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez Hudini123 » 23 mar 2010, o 20:56

Tak ogółem to jest napisane jak można przełożyć wkład stacyjki od żuka do Charta Byś musiał zmienić temat i opis tej wymiany.
Oryginalne osłony na nogi do komara Nabyte : D
Avatar użytkownika
Hudini123
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 176
Dołączył(a): 9 gru 2009, o 19:48
Lokalizacja: Zgorzelec/Goerlitz/Olsztyn
Pojazdy: Kosmiczne Kalesony

Postprzez mic327 » 24 mar 2010, o 01:09

mogę zmienić jbc tak ogółem to jak się uprzeć to jeszcze można np. wymienić oprócz wkładu sprężynki i kulki ale wg. mnie to nie jest w tym najważniejsze :wink:
mic327
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 14:53
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki


Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości