Dwuosobowe siedzenie w Komarze 232

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez rudy09 » 1 lis 2007, o 19:38

ja mam komara ale to nie jest sztywniak (ma silnik s38) i wstawiłem siedzenie dwu osobowe i wyszło fajnie później wrzuce fotki
Avatar użytkownika
rudy09
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 19:31

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 lis 2007, o 19:38

Pani Kontekstowa
 

Postprzez bi-jay » 1 lis 2007, o 20:17

pamiętam co mi tata kiedyś opowiadał w latach 80 jechał z dziwczyną kadetem na dyskoteke i dorobił drugie siedzenie na obejme do przyspawanej prosto padle do tłumika i się mu spieszyło do niej to nie dokręcał mocno siedzenia dobra jadą i około 2 km od domu siedzienie wyjechało z szyny rezem z dziewczyną ponoć starszy ładnego liścia miał na twarzy przez 2 dni bo nowe jeansy porwała a wiadomo że za komuny ciężko było o jeansy
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez sssTOMEKsss » 1 lis 2007, o 20:40

heh fajna historia, siedzenie dwuosobowe przy komarze :/ , wtedy motorek straci swój fason
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości