Barton fighter problem z obrotami

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Barton fighter problem z obrotami

Postprzez Metka00 » 30 wrz 2015, o 17:52

Witam wracajac z pracy zauwazylem ze moj barton bez gazu ma ok 3/4000obrotow. Gdzie jeszcze rano mial 2000. Gdy odpalam odnosze wrazenie jakby delikatnie gazowal. Zauwazylem to na goracym silniku, a nic przy nim nie grzebalem. Co to moze byc? Pytam gdyz w punkcie gdzie go kupilem odnosze wrazenie ze pracuja amatorzy tacy jak i ja. Pozdrawiam
Metka00
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 17:43
Pojazdy: Barton fighter

Barton fighter problem z obrotami

Postprzez Pani Kontekstowa » 30 wrz 2015, o 17:52

Pani Kontekstowa
 

Re: Barton fighter problem z obrotami

Postprzez Draculazz » 15 paź 2015, o 21:41

Witam! Jak dla mnie to zapewne rozregulował Ci się gaźnik.Jeżeli nie to to zostaje ustawienie zaworów. :)
Draculazz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 21:38

Barton fighter problem z obrotami

Postprzez benzerek » 14 cze 2016, o 20:58

Jak skaczą obroty to raczej lewe powietrze łapie, jakaś nieszczelność , zawory raczej nic nie mają do jałowych obrotów złe ustawienie luzów zaworowych skutkuje z tego co wiem spadkiem mocy.
benzerek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 20:29
Pochwały: 1
Pojazdy: Benzer Shaft, Router WS50


Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości

cron