Regulacja obrotów w jawie 50.

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Regulacja obrotów w jawie 50.

Postprzez majsterr » 24 lis 2017, o 23:45

Cześć dzisiaj chciałem przedstawić niecodzienną regulację obrotów w jawce.Dla jednych może to być druciarstwo a dla drugich pomocny tutorial. :D .Mianowicie moja jawka nie trzymała wolnych obrotów.Regulacja śrubką nic nie dawała,regulacja iglicy i przyginanie blaszki też nic nie dawało.Znowu jak regulowałem śrubką co wchodzi w nią likna,to jawka trzymała obroty ale po skręceniu kierownicą dostawała obroty jak głupie.Problem rozwiązałem następująco.Kupiłem chińską przepustnicę,aby nie niszczyć orginalnej.Następnie podpiłowałem ją przez co była jak by wyżej(im wyżej jest przepustnica tym większe są obroty.Nareszcie jawka trzyma obroty i nie gaśnie.Mogę spokojnie stać w korku bez trzymania manetki,oraz zatrzymać się nie trzymając manetki i nie gasząc sprawdzic godzinę w telefonie.Chyba to wszystko. :mrgreen:
Avatar użytkownika
majsterr
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 804
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 22:37
Lokalizacja: Małe miasteczko w województwie śląskim :D
Pochwały: 9
Pojazdy: Audi a4b5 suzuki gn 125 WSK 125 CZ 175 MZ ts 250 ogar 205 Romet 50-t1 jawka mustang

Regulacja obrotów w jawie 50.

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 lis 2017, o 23:45

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości