Prosta miarka do oleju

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez purchaw090293 » 25 paź 2007, o 14:14

Ja takie coś muszę chyba zrobić bo znam takiego kolesia co chce kupić mojego simsona, ale nie wie ile to jest 20 ml x5 :roll: Tłumaczę mu że na 5 l 100ml czyli że 1 l benzyny leje się 20 ml, a on myślał że na 10l :roll: bo mu wcześniej powiedziałem na 10 l leje się 200ml, a on to chyba skojarzył z 20 ml :roll: Nieźle mnie wymęczył.

P.S. Ma 19 lat :? :roll: i nie potrafi wykonać prostych obliczeń. :shock:
XioR
http://www.piotrskarga.pl
WFM nie ma już.
anty\m/=n||n/
Avatar użytkownika
purchaw090293
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 21:46
Lokalizacja: z Radomia
Pochwały: 2
Pojazdy: Octavia Kombi 2.0

Postprzez Pani Kontekstowa » 25 paź 2007, o 14:14

Pani Kontekstowa
 

Postprzez endek » 25 paź 2007, o 15:10

no ale ktoż leje mniej jak 5l wahy :)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez purchaw090293 » 26 paź 2007, o 17:47

Zdarzają się tacy, przeanalizuj sobie mój tekst na temat tego kolesia.
XioR
http://www.piotrskarga.pl
WFM nie ma już.
anty\m/=n||n/
Avatar użytkownika
purchaw090293
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 21:46
Lokalizacja: z Radomia
Pochwały: 2
Pojazdy: Octavia Kombi 2.0

Postprzez c64club » 3 mar 2009, o 10:21

Idealnym rozwiązaniem dla proporcji 1:30 są tubki po tabletkach musujących.
Wielkość jest typowa, chociaż można na początek sprawdzić.
1 taka tubka starcza na 3l wachy. 100 ml + kilka ml zapasu, bo na ściankach w końcu zostaje.
Wożę takie 2 tubki + 1 obciętą na 2l w skrzyni narzędziowej ogara i na dowolnej benzyniarni tylko otwieram tubkę, wlewam, wrzucam z powrotem do skrzyni i już można tankować 2/3l.
W domu je można napełniać nie odmierzając.

W starych motórach zdarzały się nakrętki z przymocowanym od spodu kieliszkiem przystosowanym do odmierzania odpowiedniej ilości na 2l do danego motóra
Obrazek Gmole, przyczepki, wózki boczne, przeróbki moto? Taaaaak Toczenie, spawanie, elektryka i inna "rzeźba" - jak ktoś potrzebuje Obrazek

Sprzedam:
-części do silnika Jawki, prawie wszystkie, regenerowane lub nowe. @ komplety "flaków" i komplet karterów
Mój moto FAQ - fakty, mity, porady
Avatar użytkownika
c64club
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1408
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 19:40
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 13
Pojazdy: Komar 2320, Ogar 200 z silnikiem Lifan 139, Kingway Naked 50, Romet K125 z wózkiem bocznym

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości