Malowanie obręczy kół

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez Adrian.K. » 29 paź 2007, o 00:23

nom zrób przynajmnie jzobacze jak miał wygladac
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adrian.K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1292
Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 20:50
Lokalizacja: z za winkla

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 paź 2007, o 00:23

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Piotrek » 29 paź 2007, o 00:51

O.K. Poprawiłem błędy i nadałem odpowiedniego formatu (dzielenie na punkty, podpunkty itp.) Treści merytorycznej nie zmieniałem a nie ukrywam iż w wielu miejscach się nie zgadzam (np. używanie papieru ściernego) albo brakuje konkretnego sprecyzowania (np. nie napisałeś jakie papiery ścierne polecasz bo określenie "drobny" itp. nie jest zbyt klarowne oraz czy mają to być do wodnego czy suchego szlifowania). Nie piszesz również iż przed samym malowaniem trzeba odtłuścić obręcze. Ja wiem, że to może i oczywiste ale skoro tutek to tutek czyli idealna instrukcja krok po kroku. Jak przepis na ciasto :-)

Tutki to żaden mus więc może sobie podaruj ich pisanie? :>
Ostatnio edytowano 29 paź 2007, o 01:19 przez Piotrek, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Wojteeek » 29 paź 2007, o 01:13

Popraw to.
Jak pisal Hinol nie wolno traktowac obreczy papierem sciernym...
Ja potraktowalem w komarze i wyszlo jeszcze wiecej rdzy.
Rozumiem jakims odrdzewiaczem ( cola, wd40 czy inne preparaty ) ale z umiarem.
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości