Tuning wizualny

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez Adrian.K. » 3 lis 2007, o 19:54

Tomaso32 nie musisz opisywac malowania felg bo był o tym temat!!
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adrian.K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1292
Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 20:50
Lokalizacja: z za winkla

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 lis 2007, o 19:54

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Tomaso32 » 3 lis 2007, o 20:00

Wiem !! Ale chciałem dodać link do tego tematu tylko zapomniałem.
Bodajże chyba ty ten temat pisałeś tak??
[img/]http://i42.photobucket.com/albums/e301/matik_/Userbars/q3.jpg[img]
Avatar użytkownika
Tomaso32
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 29 mar 2007, o 20:28

Postprzez Pawel1313 » 3 lis 2007, o 23:31

Czy wierzycie, że opisany w tuningu tłumik z allegro dodaje 10% mocy silnika??
Pawel1313
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 13:13
Pojazdy: Fiat Bravo 1.9JTD, Derbi Senda X-Treme R

Postprzez Tomaso32 » 3 lis 2007, o 23:59

Tłumik z allegro daje tylko to że motorower ma lepszy głos.Osiągów to chyba nie ma lepszych
[img/]http://i42.photobucket.com/albums/e301/matik_/Userbars/q3.jpg[img]
Avatar użytkownika
Tomaso32
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 29 mar 2007, o 20:28

Postprzez Conqeror » 4 lis 2007, o 00:05

Moim zdanei mkażdy powinien się kirować własną koncepcjią . To co komu się podoba . Mi akurat podobał się czarna lakier to taki dałem , przód od sima z owiewą to tak zrobiłem . Więć według własnego uznania
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Wojteeek » 4 lis 2007, o 00:09

Mozecie dac rady dot. tuningu ( najlepiej z fotami ).
Sama koncepcja tuningu jest wyroznianie sie moto. One ma wyrazac wlasciciela.
Jedni wyciskaja max koni mechanicznych z maszyn. Jedni chca miec elastyczne maszyny. Jedni chca miec "crossa". Inni "scigacza". Itp. Itd.
Nie ma co pisac o tym poradnikow bo najlepiej jak sie samemu na cos wpadnie ( np. ja wpadlem na listwy rantowe :P )
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Mariusz » 4 lis 2007, o 03:03

a ja polecam eksperymentować, łączyć coś czego jeszcze nikt nie łączył. wydaje mi się że mam najbardziej podrasowanego S38 na starter jeżdżącego po polsce, a na pewno najbardziej podrasowanego z tych które znam :P (jeśli chodzi o ogólnie S38 uznaję wyższość Hinola którego bryczka musi jeździć ***). poza tym jeżdżę na dellorto którego nikt jeszcze wcześniej nie montował w komarze, a jeździ się ***, kultura pracy niesamowita i ssanie z prawdziwego zdarzenia... a dziwili się że dellorto do komara montuję... bo niby czemu gaźnik z yamahy ma pracować w komarze, odpowiedź-a czemu nie? i tak jest ze wszystkim. warto eksperymentować jeśli się nie boimy, choć każdy eksperym,ent ma swoją cenę
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez SZAJBUS_SzeF » 25 lis 2007, o 17:37

a Ja pozwole sobie powiedziec ze nie lubie jak ktos kopjuje pomysly na tuning od innego kilka miesiecy myslalem nad tym jak przerobic sima jak juz do tego doszlem to sie okazalo ze musze go sprzedac :( ale wygladal by nieziemsko i byly jedyny taki w polsce a moze nawet w europie ;)
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!" Leopold Staff
Obrazek
Avatar użytkownika
SZAJBUS_SzeF
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 585
Dołączył(a): 6 kwi 2007, o 16:46
Lokalizacja: Lędziny woj. Śląskie
Pojazdy: FSO Polonez 1984 Jawa 350 1989 Simson s51 Enduro 1988

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości