Sposób na otarty przedni błotnik przez linke sprzęgła

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez Konik » 9 kwi 2007, o 12:40

wiem... błotnik nie jest wtedy obdarty ale u mnie wtedy cięzko chodzi sprzęgło bo mam nowe 4 korkowe. ciągnie jeszcze troche ale ono się dociera i chodzi coraz lepiej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 kwi 2007, o 12:40

Pani Kontekstowa
 

Postprzez sssTOMEKsss » 2 lis 2007, o 20:30

mi tam nic nie wadzi i jak narazie jest wszytko ok
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez Komarcio » 3 lis 2007, o 11:03

taśma jest najlepsza, tylko taka biurowa, przezroczysta. Lakieru nie ma szans zniszczyć, a linka ją obciera. Mam ten patent w rowerze i jest dobrze.
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Aleksander » 3 lis 2007, o 21:54

warto wiedzieć że jeśli linka ciężko chodzi tzn ze jest stara labo postrzępiona i na wszelki wypadek trzeba wpuścić kilka kropli dobrego oleju do pancerza jak zaleca instrukcja- jeśli ktoś z was nie wie o tym to jest to jedna z podstawowych czynności obsługowych motoroweru - a linki nie będą się przecierały :)
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości