Pomoc nadchodzi na brudne felgi z rdzy

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez michal.051 » 30 cze 2008, o 10:52

Adi.G to zapewne jest Scancol
Szczotką drucianą niszczy się chrom, a pod nim jest sam goły metal, więc felgi tylko wodę zobaczą i już powstają brązowe plamy.
Ale jeśli ktoś nie ma tego środka, no to faktycznie pozostaje tylko szczotka druciana, z tym że po całym zabiegu dobrze by było zabezpieczyć felgi lakierem bezbarwnym.
Sprzedam!!! Nowe wachacze przedniego zawieszenia oraz nowe zębatki napędowe 44 i 35 zębów komar.
Avatar użytkownika
michal.051
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 777
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 21:07
Lokalizacja: okolice Kielc

Postprzez Pani Kontekstowa » 30 cze 2008, o 10:52

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Niusiu » 30 cze 2008, o 23:56

chromu nie zdarłem bo zdarłem rdze do chromu a jak nawet to bede dbał aby nie zardzewiało:)
Niusiu
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2008, o 00:03
Lokalizacja: Sierakowo

Postprzez mateusz46 » 2 lip 2008, o 20:36

ja w swoim 2350/1 rdze usunełem takim mleczkiem do czyszczenia łazienki :D polałem na rdze przetarłem i chrom jak nowy (takie jak cif tylko on jest drogi wiec kupiłem tanczy zamiennik w biedronce :D )
Avatar użytkownika
mateusz46
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1262
Dołączył(a): 24 maja 2007, o 19:49

Postprzez Łukasz. » 2 lip 2008, o 22:55

mateusz46 napisał(a):usunełem takim mleczkiem do czyszczenia łazienki

a o tym nie pomyślałem, dzięki za radę
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości

cron