teleskopy do rometa

Dział zawierający wszelkie materiały, filmy, instrukcje w formie elektronicznej.

teleskopy do rometa

Postprzez adrian » 12 sie 2007, o 11:24

Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

teleskopy do rometa

Postprzez Pani Kontekstowa » 12 sie 2007, o 11:24

Pani Kontekstowa
 

Postprzez ABRUZZI » 12 sie 2007, o 11:52

fajne dzieki ale moim skromnym zdaniem te stare na wachaczach sa wygodniejsze i latwiejsze w remontach nie wiem jak wy moze tez sie wypowiecie
Avatar użytkownika
ABRUZZI
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 19 lip 2007, o 09:32
Lokalizacja: Rogowo

Postprzez Komarcio » 17 sie 2007, o 08:59

Te na wachaczach są ładniejsze. Czy wygodniejsze? Teleskopy są lepsze na duże dziury, wachacze na małe nierówności asfaltu.
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez ABRUZZI » 17 sie 2007, o 10:01

wyglad i latwiej je naprawic no i mniej z nimi roboty kiedys mialem motorynke na teleskopach koles nie dbal o ten sprzet no i teleskopy wogule nie dzialaly a wachacze jednak by byly sprawne w takim przypadku teleskopy sa dobre jesli mialy dobredo wlasciciecla krory wlewal oleju w nie jak bylo trzeba i wogole ja mam wachacze i komfort jazdy jest w miare wysoki jak na komara
Avatar użytkownika
ABRUZZI
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 19 lip 2007, o 09:32
Lokalizacja: Rogowo

Postprzez Mariusz » 22 sie 2007, o 01:52

a ja miałem komara z tym "genialnym" upside-down i amortyzować amortyzowały, ale niestety miały taki luz na boki że w zakrętach (asfaltowych!) to i do 30 zwalniałem... :] potem założyłem te wachaczowe, i nei wiem czemu, ale w poprzednim sezonie chodziły zarombiście, nei miały luzów na boki ani nic, a teraz taki sie luz na boki zrobił że koło mi trze o widełki podczas skrętów... a zaczęło sie niewinnie, bo tylko troszke krzywo koło było, zrobiłem krzywizne (łożyska) i chodziły znów spoko. ale potem znów zaczęły *** fochy, potem to już całkiem, i np. podczas wyjazdu z garażu (zawracanie tyłem) już darły o widełki. zrobiłem patent ze śrubami, i znów były ładnie i sztywno. ale nie minęło tak wiele czasu i teraz w dziurach jak i w zakrętach koło mi trze o widełki... jestem już bezsilny, nie mam pieprzonych tulejek (i nigdy nie miałem) i jakoś wcześniej jeździły spoko a teraz już świrują... dzisiaj może pojade na złom i kupię znów jakieś upside down bo mnie szlag trafia...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez KLINAR » 22 sie 2007, o 08:09

marycha pewnie im bardziej usztywniales te lapki wachacza to one bardziej posowały sie po skosie przez to tulejki momentalnie sie scierały i u ciebie pewnie te tulejki sa wyjechane ;)
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Mariusz » 26 sie 2007, o 04:12

te w sprężynach? nie mam ich :P ale nigdy nei miałem :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska


Powrót do Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości